لوکیشن ها

طرح ترافیک تهران نرخ عوارض،خرید طرح + آخرین تغییرات

خرید و ثبت نام و جریمه طرح ترافیک تهران

 • حجم زیاد خودروهای سواری در حال تردد در خیابان‌های تهران، همراه با افزایش میزان آلودگی هوا و شلوغی شهر، منجر به ظهور پدیده طرح ترافیک تهران و سپس در شهرهای بزرگ دیگر کشور شده است. اگرچه ساعت طرح ترافیک در گذشته تغییرات اندکی داشته است، اما ماهیت این پدیده ثابت مانده است.

  آن چه در این محتوا میخوانید پنهان

  با توجه به اهمیت موضوع ساعت طرح ترافیک در زندگی روزمره ما، توصیه می‌شود تا تا انتهای این مطلب، ما را همراهی کنید تا اطلاعات به‌روز و کاربردی در این زمینه را به اشتراک بگذاریم.

  ساعت طرح ترافیک در تهران ۱۴۰۲

  ساعت طرح ترافیک در تهران ۱۴۰۲

  طرح ترافیک در تهران ۱۴۰۲ در روزهای عادی هفته، از شنبه تا چهارشنبه از ساعت ۶:۳۰ صبح تا ۱۸:۰۰ است. خودروهای سواری که قصد ورود به محدوده طرح ترافیک را دارند، می‌بایست از قبل نسبت به خرید و رزرو مجوز طرح ترافیک در سامانه “تهران من” اقدام نمایند.

  عدم رعایت این مقررات منجر به ثبت جریمه دوربینی برای پلاک خودروها خواهد شد. به همین دلیل، توصیه می‌شود که رانندگان به دقت به اطلاعات و ساعات مرتبط با طرح ترافیک توجه کرده و اقدامات لازم را به‌موقع انجام دهند.

  انواع طرح ترافیک در تهران

  انواع طرح ترافیک در تهران

  در تهران انواع مختلفی از طرح‌های ترافیکی به کار گرفته شده‌اند تا به بهبود شرایط ترافیک و کاهش آلودگی هوا در این شهر کمک کنند. انواع طرح‌های ترافیک در تهران عبارتند از:

  • طرح کنترل ترافیک
  • طرح کنترل آلودگی هوا که قبلا با طرح زوج فرد شناخته می‌شد.

  محدوده طرح ترافیک در تهران

  محدوده طرح ترافیک در تهران

  منطقه تحت پوشش طرح ترافیک در تهران از شمال تا خیابان مطهری، از جنوب تا خیابان شوش، از غرب تا خیابان کارگر و از سمت شرق تا خیابان‌های شریعتی و ۱۸ شهریور محدود می‌شود. این دامنه هنوز هم با دامنه پیشین طرح زوج و فرد همخوانی دارد و تغییراتی از نظر جغرافیایی نداشته است.

  در محدوده جدید طرح کنترل آلودگی هوا، از شمال تا بزرگراه همت (از تقاطع امام علی (ع) تا تقاطع شهید چمران)، از جنوب تا بزرگراه بعثت (از تقاطع امام علی (ع) تا تقاطع شهید نواب)، از سمت شرق تا بزرگراه امام علی (ع) (از تقاطع شهید همت تا تقاطع بعثت) و از سمت غرب تا بزرگراه شهید چمران (از تقاطع شهید همت تا تقاطع بعثت) اعمال خواهد شد.

  جریمه‌های طرح ترافیک در تهران

  جریمه های طرح ترافیک در تهران

  در سال 1402 جریمه ورود به طرح ترافیک در تهران برای رانندگان به مبلغ 109 هزار تومان است. در صورت ورود به منطقه مختص طرح ترافیک بدون رزرو، راننده از سوی راهور هشداری دریافت می‌کند که برای جلوگیری از تحمیل جریمه، باید در وب‌سایت تهران من ثبت‌نام کرده و عوارض ورود به طرح را پرداخت نماید.

  عوارض تردد در مناطق مختلف ترافیکی بر اساس عواملی از جمله نوع معاینه فنی (عادی، برتر، یا هیبریدی-برقی)، محدوده سکونت، محدوده تردد و ساعات تردد محاسبه می‌شود. ساعات اوج تردد صبح از ۶:۳۰ تا ۱۰:۳۰ و ساعات اوج تردد عصر (فقط برای ورود) از ۱۴:۳۰ تا ۱۸ تعیین شده‌اند، در حالی که بازه زمانی ۱۰:۳۰ تا ۱۴:۳۰ به عنوان ساعات تردد غیر اوج در نظر گرفته می‌شود.

  همه خودروها برای ورود به منطقه تحت پوشش طرح کنترل ترافیک و طرح کنترل آلودگی هوا “حلقه دوم” (زوج و فرد سابق) باید به سامانه تهران من مراجعه کرده و ثبت‌نام کنند. رانندگانی که در سامانه “تهران من” ثبت‌نام دارند، پس از هر تردد اضافی در محدوده، یک ماه زمان دارند تا عوارض خود را پرداخت کنند و در صورت عدم پرداخت در مدت یک‌ماهه، علاوه بر بدهی، مشمول جریمه راهنمایی و رانندگی نیز خواهند شد.

  افرادی که در محدوده طرح ترافیک تهران ساکن هستند، قوانینی که قرار است در سال ۱۴۰۲ بگذرانند، مشابه سال گذشته خواهد بود. البته قابل ذکر است که هزینه طرح ترافیک برای آن‌ها، ۵۰ درصد کمتر از سایر رانندگان حساب می‌شود.

  عوارض طرح ترافیک و طرح کنترل آلودگی هوا سال ۱۴۰۲

  عوارض طرح ترافیک و طرح کنترل آلودگی هوا سال ۱۴۰۲

  ضمن تاکید بر این نکته که میزان جریمه در طرح ترافیک و طرح کنترل آلودگی هوا به ساعت تردد خودرو و نتیجه معاینه فنی برتر یا عادی ارتباط دارد، برای خودروهایی که معاینه فنی برتر دارند، عوارض ورود به طرح کنترل آلودگی هوا و همچنین طرح ترافیک اصلی، به نسبت کمتر در نظر گرفته می‌شود.

  در جدول‌های زیر، جزئیات عوارض طرح ترافیک در تهران و طرح کنترل آلودگی هوا برای سال ۱۴۰۲ را مشاهده خواهید کرد. این اطلاعات به شما امکان می‌دهد تا با دقت زمان تردد خود را برای رزرو طرح ترافیک در نظر بگیرید و اقدامات لازم را برای جلوگیری از عوارض مرتبط با طرح کنترل آلودگی هوا انجام دهید.

  نرخ عوارض طرح ترافیک تهران در سال 1402

  ساعت ورود ساعت خروج معاینه فنی عوارض روزانه
   
  بعد از 10 صبح قبل از 16 برتر 38,631 تومان
  بعد از 10 صبح قبل از 16 عادی 55,188 تومان
   
  قبل از 10 صبح قبل از 16 برتر 55,188 تومان
  قبل از 10 صبح قبل از 16 عادی 78,840 تومان
   
  قبل از 10 صبح بعد از 16 برتر 82,782 تومان
  قبل از 10 صبح بعد از 16 عادی 118,260 تومان
   
  بعد از 10 صبح بعد از 16 برتر 55,188 تومان
  بعد از 10 صبح بعد از 16 عادی 78,840 تومان

  نرخ عوارض طرح ترافیک تهران در سال 1402

   

  زمان ورود معاینه فنی عوارض روزانه
   
  قبل از 10 صبح برتر 55,188 تومان
  قبل از 10 صبح عادی 78,840 تومان
   
  بعد از 10 و قبل از 16 برتر 38,631 تومان
  بعد از 10 و قبل از 16 عادی 55,188 تومان
   
  بعد از 16 برتر 55,188 تومان
  بعد از 16 عادی 78,840 تومان

  نرخ عوارض تردد در محدوده طرح کنترل آلودگی هوا سال 1402

   

  ساعت ورود ساعت خروج معاینه فنی عوارض روزانه
   
  بعد از 10 صبح قبل از 16 برتر 19,315 تومان
  بعد از 10 صبح قبل از 16 عادی 27,594 تومان
   
  قبل از 10 صبح قبل از 16 برتر 27,594 تومان
  قبل از 10 صبح قبل از 16 عادی 39,420 تومان
   
  قبل از 10 صبح بعد از 16 برتر 41,391 تومان
  قبل از 10 صبح بعد از 16 عادی 59,130 تومان
   
  بعد از 10 صبح بعد از 16 برتر 27,594 تومان
  بعد از 10 صبح بعد از 16 عادی 39,420 تومان

  نرخ عوارض تردد در محدوده طرح کنترل آلودگی هوا سال 1402

   

  زمان ورود معاینه فنی عوارض روزانه
   
  قبل از 10 صبح برتر 27,594 تومان
  قبل از 10 صبح عادی 39,420 تومان
   
  بعد از 10 و قبل از 16 برتر 19,315 تومان
  بعد از 10 و قبل از 16 عادی 27,594 تومان
   
  بعد از 16 برتر 27,594 تومان
  بعد از 16 عادی 39,420 تومان

   

  محاسبه نرخ عوارض در صورت عبور طی چندین نوبت از طرح ترافیک

  محاسبه نرخ عوارض در صورت عبور طی چندین نوبت از طرح ترافیک

  اگر خودروی شما در طول یک روز چندین بار از مقابل دوربین‌های طرح ترافیک عبور کند، لازم به توضیح است که برای محاسبه نرخ عوارض، اطلاعات ورود و خروج پلاک این خودرو در نخستین ورود و آخرین خروج از محدوده طرح ترافیک ثبت و در نظر گرفته خواهد شد.

  این روش محاسبه اطمینان م‌حاصل می‌کند که نرخ عوارض مرتبط با تردد خودرو در یک روز به دقت محاسبه شود. لذا، در هنگام برنامه‌ریزی تردد، می‌توانید این نکته را در نظر بگیرید تا از محاسبات صحیح و دقیقی برای عوارض طرح ترافیک بهره‌مند شوید.

  هزینه بیشتر عوارض طرح ترافیک به دلیل میزان ترافیک شهری

  هزینه بیشتر عوارض طرح ترافیک به دلیل میزان ترافیک شهری

  ساعاتی که تغییرات ریالی در عوارض تردد در محدوده اعمال می‌شوند، به دلیل میزان ترافیک شهری و ساعات پیک رفت و آمد در نظر گرفته شده‌اند. در این اوقات، تردد در خیابان‌ها به دلیل شلوغی بیشتر، همراه با هزینه بیشتری برای عوارض طرح ترافیک همراه خواهد بود.

  این اقدامات نه تنها به منظور کاهش ترافیک شهری و بهبود جریان حمل‌ونقل اتخاذ شده‌اند بلکه به رانندگان انگیزه‌ای می‌دهند تا زمان تردد خود را در ساعات کم‌تر شلوغ برنامه‌ریزی کنند و از پتانسیل کاهش هزینه‌های عوارض بهره‌مند شوند.

  هزینه کمتر طرح ترافیک در صورت داشتن معاینه فنی برتر

  هزینه کمتر طرح ترافیک در صورت داشتن معاینه فنی برتر

  دریافت معاینه فنی برتر به خودرو امکان می‌دهد که با کمترین هزینه در طرح ترافیک شرکت کند، به ویژه در مقایسه با وضعیتی که خودرو دارای معاینه فنی عادی باشد. این نشان دهنده عملکرد فنی مطلوب و کمترین میزان آلودگی خودرو است که منجر به پرداخت کمترین مبلغ عوارض طرح ترافیک در تهران خواهد شد.

  همچنین، این وضعیت بر مالکان خودرو انگیزه‌ای فراهم می‌کند تا وضعیت فنی خودرو را بهینه‌سازی کرده و معاینه فنی برتر را اخذ نمایند.

  طرح ترافیک تهران تا چه ساعتی است؟

  طرح ترافیک تهران تا چه ساعتی است؟

  ساعت پایان طرح ترافیک در تهران در سال 1402 هجری شمسی تا ساعت 18:00 عصر است. این ساعت‌ها به‌ ویژه در روزهای عادی هفته رواج دارد و ممکن است در تعطیلات یا رویدادهای خاص تغییر کند. برای جزئیات دقیق‌تر و به‌روزتر، به اطلاعات ترافیک شهرداری تهران مراجعه کنید.

  از کجا بفهمیم طرح ترافیک تا ساعت چند است؟

  از کجا بفهمیم طرح ترافیک تا ساعت چند است؟

  برای دریافت اطلاعات درباره ساعات طرح ترافیک در هر سال، بهترین راه این است که از منابع رسمی و اطلاعات شهرداری یا پلیس راهنمایی و رانندگی استفاده کنید. این منابع اعلام ساعات طرح ترافیک، تغییرات در طرح‌ها و اطلاعات به‌روز ترافیکی را ارائه می‌دهند.

  در روزهای تعطیل، طرح ترافیک در تهران تا چه ساعتی است؟

  در روزهای تعطیل، طرح ترافیک در تهران تا چه ساعتی است؟

  در روزهای تعطیل، به طور کلی طرح ترافیک اجرا نمی‌شود. این به معنای عدم اعمال محدودیت‌های ترافیکی در این روزها است و خودروها بدون هیچ محدودیت خاصی قادر به تردد در خیابان‌ها خواهند بود.

  در روزهای آلودگی هوا، طرح ترافیک در تهران تا چه ساعتی است؟

  در روزهای آلودگی هوا، طرح ترافیک در تهران تا چه ساعتی است؟

  در روزهای آلودگی هوا به طور معمول ساعات طرح ترافیک در تهران تغییری نمی‌کند؛ اما ممکن است که فروش مجوز طرح ترافیک لغو شده یا اینکه اجرای این طرح از درب منزل آغاز شود. برای دریافت اطلاعات دقیق و به‌روز، توصیه می‌شود به منابع رسمی مربوط به ترافیک شهرداری تهران مراجعه کنید.

  خرید بسته طرح ترافیک از تهران من

  خرید بسته طرح ترافیک از تهران من

  برای خرید طرح ترافیک از تهران من، می‌توانید در هر زمانی از سال اقدام کنید. اما حتما باید قبل از اولین ورود به محدوده طرح ترافیک، در سامانه ثبت‌نام کرده باشید. در غیر این صورت، ممکن است با جریمه مواجه شوید.

  شهروندان تهرانی می‌توانند بسته‌های زمانی طرح ترافیک را خریداری کنند. این بسته‌ها به صورت یک ماهه، سه ماهه و شش ماهه در دسترس هستند. در صورتی که خودرو دارای معاینه فنی برتر باشد، تخفیف 30 درصدی برای خرید طرح ترافیک به شما تعلق می‌گیرد.

  نوع بسته نوع معاینه فنی قیمت بسته
  یک ماهه عادی 1,332,000 تومان
  یک ماهه برتر 931,200 تومان
   
  سه ماهه عادی 3,768,000 تومان
  سه ماهه برتر 2,640,000 تومان
   
  شش ماهه عادی 7,092,000 تومان
  شش ماهه برتر 4,963,200 تومان

  ساکنین محدوده طرح ترافیک تهران

  ساکنین محدوده طرح ترافیک تهران

  ساکنان محدوده طرح ترافیک در تهران باید به موارد زیر توجه داشته باشند:

  1. برای ساکنان محدوده طرح ترافیک تهران، عوارض با تخفیف 50 درصدی در نظر گرفته می‌شود. این تخفیف به شرط ثبت اطلاعات در وبسایت “تهران من” به آدرس tehran.ir اعمال می‌شود.
  2. ساکنان این منطقه می‌توانند یک بار خروج رایگان قبل از ساعت 9 صبح داشته باشند و یک بار ورود رایگان بعد از ساعت 14:30 را دریافت کنند.
  3. برای دریافت سهمیه ساکنین در طرح ترافیک، مالکان و مستاجران خانه‌ها در این محدوده ملزم به تسویه تمامی عوارض شهرداری (از جمله هزینه‌های نوسازی، پسماند، عوارض سالیانه خودرو، و سایر بدهی‌های مرتبط با ترافیک) می‌باشند.
  4. مالکان خانه‌ها با پرداخت عوارض نوسازی می‌توانند تمدید این عوارض را به صورت اتوماتیک انجام دهند.
  5. مستاجران خانه‌ها برای درخواست سهمیه ساکنین طرح ترافیک، لازم است به همراه اجاره‌نامه خود به دفاتر خدمات الکترونیک شهرداری بروند.
  6. تخفیف ساکنین محدوده طرح ترافیک با سند ملکی تنها به یک خودرو داده می‌شود. این خودرو می‌تواند به نام همسر، فرزند یا والدین صاحب ملک باشد.
  7. نام صاحب ملک یا مستاجر باید با نام حساب کاربری در وبسایت “تهران من” یکسان باشد تا از سهمیه ساکنین طرح ترافیک بهره‌مند شوند.
  8. برای تردد در ساعات غیرمجاز، ساکنان محدوده طرح ترافیک در تهران نیازی به رزرو ندارند. کافی است حساب کاربری آن‌ها به اندازه کافی شارژ شده باشد.

  تخفیف خرید طرح ترافیک

  تخفیف خرید طرح ترافیک

  تخفیف‌های خرید طرح ترافیک در تهران به شرایط مختلفی وابسته است. این شرایط ممکن است به مرور زمان تغییر کنند، اما بر اساس اطلاعات فعلی ارائه شده در سوال، دو شرط برای دریافت تخفیف در خرید طرح ترافیک وجود دارد:

  1. تخفیف بر اساس معاینه فنی: خودروهایی که دارای معاینه فنی برتر هستند، می‌توانند از تخفیف 30 درصدی در خرید طرح ترافیک بهره‌مند شوند.
  2. تخفیف بر اساس شارژ حساب کاربری: زمانی که وارد محدوده طرح ترافیک در تهران می‌شوید اگر حساب کاربری شما شارژ شده باشد و مبلغ کافی را داشته باشد، می‌توانید از تخفیف 20 درصدی در خرید طرح ترافیک بهره‌مند شوید.

  آیا در تهران روز پنجشنبه طرح ترافیک است؟

  آیا در تهران روز پنجشنبه طرح ترافیک است؟

  ساعت طرح ترافیک در روزهای پنج‌شنبه، مطابق با قوانین سال 1401، در سال 1402 نیز اجرا نخواهد شد. با این حال، خودروهای سواری در این روزها تحت پوشش طرح کنترل آلودگی هوا قرار می‌گیرند که از ساعت ۶:۳۰ صبح تا ۱۳ بعدازظهر به اجرا در می‌آید.

  ارزشیابی این طرح که حلقه بزرگتری را در تهران شامل می‌شود، همانند طرح زوج و فرد است. با این تفاوت که تعیین زوج یا فرد بودن پلاک خودرو تأثیری ندارد و هر پلاک خودرو مجاز است که در طول یک فصل (یعنی ۳ ماه کامل)، به مدت ۲۰ روز، تردد رایگان در محدوده طرح زوج و فرد یا همان کنترل آلودگی هوا داشته باشد.

  آیا در تهران روز جمعه طرح ترافیک است؟

  آیا در تهران روز جمعه طرح ترافیک است؟

  بله در تهران روزهای جمعه و همچنین در تعطیلات رسمی، طرح ترافیک و همچنین طرح کاهش آلودگی هوا اجرا تا شهروندان بتوانند با آزادی بیشتری در شهر حرکت کنند.

  چگونه در تهران من طرح ترافیک بخریم

  چگونه در تهران من طرح ترافیک بخریم

  برای خرید طرح ترافیک در سامانه mytehran، می‌توانید از راهنمای زیر استفاده کنید:

  1. وارد حساب کاربری خود در سامانه mytehran شوید.
  2. در صفحه کاربری، به بخش “خدمات طرح ترافیک” بروید.
  3. گزینه “درخواست انتخاب روز” را انتخاب کنید.
  4. روز مورد نظر خود را از تقویم انتخاب کنید.
  5. اطلاعات مربوط به طرح ترافیک مانند ساعات اعمال و قیمت را مشاهده کنید.
  6. در نهایت، ثبت نهایی را انجام داده و مبلغ مرتبط با طرح ترافیک در تهران از حساب شهروندی شما کسر خواهد شد.

  ثبت نام حضوری طرح ترافیک در تهران برای چه کسانی است؟

  ثبت نام حضوری طرح ترافیک در تهران برای دو گروه زیر الزامی است:

  1. ساکنان محدوده طرح ترافیک: افرادی که در محدوده طرح ترافیک ساکن هستند، برخی اطلاعات را نمی‌توانند به صورت آنلاین وارد کنند و باید به صورت حضوری به دفاتر پیشخوان دولت مراجعه کنند تا ثبت نام خود را انجام دهند.
  2. مالکان خودروهای هیبریدی و برقی: مالکان خودروهای هیبریدی و برقی نیز برخی از مراحل ثبت نام خود را به صورت حضوری باید انجام دهند و به دفاتر پیشخوان دولت مراجعه کنند.

  بهتر است افراد متقاضی قبل از مراجعه به دفاتر پیشخوان دولت، شرایط و مدارک مورد نیاز را در وب‌سایت یا سامانه مربوطه چک کنند تا مراحل ثبت نام را به درستی انجام دهند.

  رزرو طرح ترافیک روزانه

  رزرو طرح ترافیک روزانه

  برای ورود به مناطق طرح ترافیک در تهران، حتما باید طرح ترافیک را رزرو کنید؛ در غیر اینصورت، تردد خودروها با هزینه‌های بیشینه همراه خواهد بود.

  1. برای رزرو طرح ترافیک، به سایت “تهران من” مراجعه کنید و وارد حساب کاربری خود شوید. سپس در بخش “خانه” یا “خودرو و طرح ترافیک”، می‌توانید طرح ترافیک را رزرو کنید.
  2. از ظهر چهارشنبه هر هفته، می‌توانید طرح ترافیک را برای هفته آینده رزرو کنید. در صورت عدم تکمیل ظرفیت هفتگی، رزرو برای روزهای هفته جاری هم امکان‌پذیر است. همچنین، در صورت تکمیل ظرفیت، امکان رزرو وجود ندارد و جریمه اعمال می‌شود.
  3. پیش از رزرو، حساب شهروندی خود را به اندازه کافی شارژ کنید؛ زیرا بدون شارژ کافی، امکان رزرو وجود ندارد. مبلغ رزرو از حساب کاربری شما کسر شده و پس از 10 روز، مبلغ نهایی محاسبه شده و باقی مانده به حساب شهروندی برگردانده می‌شود.
  4. برای رزرو طرح ترافیک در تهران، حضور معاینه فنی (عادی یا برتر) خودرو الزامی است.
  5. در صورتی که رزرو ثبت شود ولی تردد در محدوده ترافیک تهران ثبت نشود، حداقل هزینه مسدودی از شما کسر و مابقی به حساب شهروندی شما باز می‌گردد.
  6. اگر دارای چند خودرو هستید، باید برای هرکدام جداگانه رزرو طرح ترافیک کنید؛ انتقال رزرو از یک خودرو به دیگری امکان‌پذیر نیست.
  7. امکان لغو رزرو طرح ترافیک در تهران تا ساعت 6 صبح روز مورد نظر وجود دارد.
  8. در صورتی که در محدوده ترافیک بدون رزور تردد کنید، تا ساعت 24 همان روز فرصت خواهید داشت تا تردد خود را ثبت کنید؛ در غیر اینصورت جریمه اعمال می‌شود.
  9. تردد در محدوده طرح کنترل آلودگی هوا (LEZ) نیازی به رزرو ندارد.

  آیا مصلی تهران در طرح ترافیک است؟

  آیا مصلی تهران در طرح ترافیک است؟

  در حالی که سردار حسین رحیمی تصریح کرده است که اجرای طرح زوج و فرد در اطراف مصلای امام خمینی (ره) هنوز لغو نشده است، ممنوعیت ورود خودروهای بدون مجوز به محدوده زوج و فرد در طرح ترافیک همچنان به قوت خود باقی مانده است.

  آیا بازار تهران در طرح ترافیک است؟

  آیا بازار تهران در طرح ترافیک است؟

  بله، در نقشه طرح ترافیک 1402، بازار تهران در طرح ترافیک قرار می‌گیرد.

  اتباع خارجی امکان ثبت نام طرح ترافیک در تهران را دارند؟

  اتباع خارجی امکان ثبت نام طرح ترافیک در تهران را دارند؟

  خیر! اتباع خارجی امکان ثبت نام در طرح ترافیک تهران را ندارند. ثبت نام در این طرح به کد ملی نیاز دارد و چون اتباع خارجی کد ملی ندارند. با این حال این افراد می‌توانند برای ثبت نام در این طرح به سازمان حمل و نقل و ترافیک شهرداری مراجعه کنند.

  امکان ثبت نام طرح ترافیک در تهران برای چند خودرو وجود دارد؟

  امکان ثبت نام طرح ترافیک در تهران برای چند خودرو وجود دارد؟

  بله، در سامانه “تهران من”، یک کاربر امکان ثبت نام برای چندین خودرو را دارد. لطفا توجه داشته باشید که تمامی گروه‌هایی که «سهمیه طرح ترافیک» دارند، دیگر این امکان را نخواهند داشت و تنها می‌توانند با همان خودرویی که ثبت نام کرده‌اند، تردد نمایند؛ در غیر اینصورت این اقدام به عنوان یک تخلف قانونی محسوب می‌شود.

  با امتیاز به مقاله از ما حمایت کنید😍

  میانگین امتیازات ۵ از ۵
  از مجموع ۲ رای

  مدیر تیم نویسندگی

  این مقاله به کوشش اعضای تیم محتوای سایت در تهران تولید شده است. ممنون میشویم با نظرات و بازخوردهایتان تیم "درتهران" را در انتشار هرچه بهتر محتواهای مفید و کاربردی یاری دهید.

  نوشته های مشابه

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  دکمه بازگشت به بالا