آموزشگاه

آموزش رقص در تهران [تلفن،اینستا] معرفی 15مرکز حرفه ای

لیست بهترین کلاس رقص تهران

 • رقص به کاهش اضطراب و همچنین افزایش انرژی و روحیه فرد کمک می کند. با شرکت در کلاس رقص می توانید تجربه متفاوت و بی بدیلی از هیجان و آرامش را برای خود رقم بزنید.

  این کلاس حال و هوای متفاوتی از یک سبک زندگی جدید را برای هر فردی به وجود می آورد. برای آموزش رقص در تهران باید در چنین کلاس هایی شرکت کنید. رقص به صورت تدریجی ابعاد جدیدی از آرامش را در هر سنی برای فرد به وجود خواهد آورد.

  لیست بهترین کلاس آموزش رقص در تهران

  نام پزشک تلفن امتیاز
  1- آکادمی تخصصی رقص مهسا 02122076958 10/10
  2-گروه رقص اوتلار 09125932029 9.9/10
  3- باشگاه رقص آران 02177220054 9.8/10
  4-گروه آموزش رقص آوا 09220366796 9.7/10
  5-  کلاس رقص سپیده فتحی 09029415060 9.7/10

  معرفی کلاس رقص در تهران انواع رقص ایرانی و خارجی و محلی

  شما در سایت در تهران می توانید به راحتی در مراکز مختلف در کلاس رقص را بررسی و انتخاب کنید. اولین گام برای آموزش رقص به صورت تخصصی و حرفه ای انتخاب مجموعه ای معتبر و شناخته شده در این زمینه می باشد. بهترین کلاس رقص در تهران توسط مربی های حرفه ای و فعال در این زمینه اداره می شود.

  بر اساس جدیدترین بررسی های صورت گرفته بهترین کلاس رقص از دیدگاه مراجعه کنندگان و کارشناسان فعال در این زمینه شامل موارد ذیل هستند:


  آموزش رقص در تهران با یاشار عزیزی

  یاشار عزیزی یکی از بهترین مربی های آموزش رقص در تهران می باشد که تا کتون توانسته هنرجویان بسیاری را آموزش داده و بیشترین رضابت را در بین مربی های رقص در تهران دارد.

  حضور یاشار و تیم رقص در بودکمپ آموزشی یاشار عزیزی، صدا سیما،فیتیوال آنتالیا،اجراها در خریه ها نشان از تجره و مهارت این مربی میباشد.

  اگر قصد یادگیری زبان انگلیسی دارید ما در مطلبی با عنوان بهترین آموزشگاه زبان انگلیسی تهران، لیستی جامع از این آموزشگاه ها را تهیه کرده ایم.


  گروه رقص بیاض دنس تهران

  مرکز آموزشی بیاض دنس

  برای تبدیل شدن به یک دنسر حرفه ای فقط باید در کلاس های آموزشی این مجموعه شرکت کنید. مرکز بیاض دنس تمامی نکات کلیدی آموزشی را به هنرجویان خود یادآوری می کند. تمامی کلاس های آموزشی به صورت خصوصی و عمومی برگزار می شوند. این آکادمی بیشتر در حوزه آموزش رقص آذری مشغول به فعالیت است.

  آموزشی بیاض دنس

  هر ترم آموزشی بر اساس سطح هنرجو و تعداد جلسات تشکیل شده متغیر می باشد. علاوه بر آموزش تئوری برخی از نکات اصولی نیز به صورت عملی ذکر می شوند؛ تحت چنین شرایطی هنرجو تمامی مباحث را یاد خواهد گرفت.

  شهریه ثبت نام در کلاس های آموزشی عمومی به مراتب ارزان تر است. همچنین پس از اتمام چند جلسه آموزشی بسیاری از حرکات ریتمیک را به صورت یکنواخت می توانید اجرا کنید. این آکادمی در هر رنج سنی هنرجویان علاقه مند به رقص را جذب می کند.

   

  مرکز آموزشی بیاض دنس در زمینه برگزاری رقص دو نفره عروس و داماد نیز مشغول به فعالیت است. جدیدترین تکنیک های مربوط به رقص ست در آکادمی بیاض می توانید یاد بگیرید.


  پیش از معرفی یکی دیگر از کلاس های رقص معروف تهران از شما دعوت می کنیم به مقاله معرفی مراکز آموزش پاتیناژ در تهران هم سر بزنید.

  کلاس رقص هاله

  آکادمی رقص هاله:

  این باشگاه رقص با ارائه خدمات ممتاز و شایسته مفتخر به جلب رضایت هنرجویان خود بوده است. در این مجموعه سبک های جدیدی از رقص باله و عربی را می توانید یاد بگیرید. همچنین این آموزشگاه تمامی مجوزهای لازم جهت فعالیت رسمی را از مراجع ذیصلاح دریافت کرده است.

  این باشگاه در رنج سنی مختلف کلاس های خود را برگزار می کند. برای شرکت در کلاس های گروهی باید در زمان مناسب جهت ثبت نام اقدام کنید. شرکت در این کلاس ها روحیه هر فردی را می تواند تغییر دهد.

  • آدرس: تغییر پیدا کرده است؛ جهت کسب اطلاعات بیشتر تماس بگیرید.
  • شماره تماس: 09121769685
  • پیچ اینستاگرام: dance_with_haleh

  آموزش رقص آذری دنیز در تهران

  موسسه آموزش رقص دنیز:

  شعار این مجموعه آموزشی ما می توانیم حال شما را خوب کنیم؛ می باشد. این آکادمی شاخه های مختلف رقص را به صورت تدریجی به هنرجویان خود آموزش می دهد. همچنین این مجموعه دارای دو شعبه فعال می باشد. آدرس شعبه شهرک غرب تغییر پیدا کرده است و هنوز اطلاعاتی از آدرس این شعبه منتشر نشده است.

  در هر رنج سنی در شاخه های مختلف می توانید رقص را یاد بگیرید. هیچ محدودیتی سنی برای شرکت در کلاس های رقص وجود ندارد. کلاس های رقص شافل، سالسا و تانگو به نوعی یک فعالیت ورزشی هوازی هستند. با انجام چنین رقص هایی می توانید بار دیگری تناسب اندام و شادابی را تجربه کنید.

  آموزش رقص دنیز

  موسسه آموزش رقص دنیز درصدد آموزش رقص های ایرانی و آذری برای هنرجویان خود می باشد. تیم مجرب این مجموعه با هدف ایجاد بستری امن برای آموزش هنرجویان فعالیت خود را آغاز کرده است.

  این آکادمی بیش از ۱۰ سال سابقه درخشان در زمینه آموزش رقص دارد. همچنین در تمامی این سال ها با فعالیت حرفه ای و تخصصی توانسته رضایت هنرجویان خود را جلب کند. محیط دوستانه و حرفه ای این آکادمی مسیر یادگیری رقص را برای هنرجویان راحت تر خواهد کرد.

  • آدرس: پونک، تقاطع سردار و مخبری
  • پیج اینستاگرام: denizdance1
  • شماره تماس: 02146019475
  • شماره تلفن همزاه: 09141025954

  پیش از معرفی یکی دیگر از کلاس های رقص معروف تهران از شما دعوت می کنیم به مقاله آموزشگاه باریستا در تهران هم سر بزنید.

  آموزش رقص آذری در گروه رقص اوتلار

  گروه رقص اوتلار:

  اگر علاقه بسیار زیادی به یادگیری رقص های محلی و سنتی دارید؛ این آکادمی را جهت یادگیری رقص انتخاب کنید. گروه رقص اوتلار مطابق با اصول جدید رقص را به هنرجویان خود آموزش می دهد. همچنین همه ساله درصد قابل توجهی از هنرجویان برای آموزش تکمیلی رقص های سنتی این مجموعه را انتخاب می کنند.

  این آکادمی در زمینه آموزش رقص کردی، آذری، ایرانی و لری مشغول به فعالیت است. تمامی مربیان این مجموعه دارای مدرک رسمی در زمینه آموزش رقص هستند. همچنین دوره های فشرده آموزشی به دو صورت گروهی و خصوصی برگزار می شوند.

   

  هزینه ثبت نام بر اساس نوع رقص و سطح هنرجو متغیر است. به طور کلی در این آکادمی با یک بودجه ریالی اقتصادی می توانید رقص را آموزش ببینید. این مجموعه کاملا مجهز به تجهیزات مورد نیاز جهت آموزش رقص به هنرجویان می باشد.

  تمامی تجهیزات به روز موجود در این آکادمی به یادگیری دقیق رقص هنرجو کمک خواهند کرد. گروه رقص اوتلار به عنوان یک مجموعه فعال در زمینه آموزش های هنری و رقص می باشد.

  • شماره تلفن: 09125932029
  • آدرس: ذکر نشده است؛ جهت کسب اطلاعات بیشتر تماس بگیرید.
  • پیج اینستاگرام: otlar_dance_group

  کلاس رقص آزیتا باقرزاده

  کلاس رقص آزیتا باقرزاده:

  این آموزشگاه در حوزه یادگیری رقص خدماتی شایانی را می تواند به هنرجویان خود ارائه کند. همچنین محیط باشگاه برای یادگیری کاملا گرم و صمیمی می باشد. با شرکت در کلاس های آموزشی هر یک از حرکات مختلف مربوط به رقص را به راحتی می توانید یاد بگیرید.

  این مجموعه با برگزاری کلاس های آموزشی در زمینه رقص باله، سالسا، شافل، تانگو و زومبا با نازلترین قیمت ممکن توانسته رضایت هنرجویان خود را جلب کند. هم اکنون بسیاری از عروس و دامادها برای یادگیری دقیق رقص های ست این مجموعه را انتخاب می کنند.

  آکادمی آزیتا باقرزاده از مربی های حرفه ای که دارای مدارک بین المللی در این زمینه هستند؛ کمک می گیرند.

  • آدرس: خیابان کلاهدوز (دولت)، تقاطع دیباجی، نبش شاپوری، پلاک 158، واحد 3
  • شماره تماس: 09901125925
  • پیج اینستاگرام: iyengar.tehran

  پیش از معرفی یکی دیگر از کلاس های رقص معروف تهران از شما دعوت می کنیم به مقاله آموزشگاه خیاطی تهران هم سر بزنید.

  کلاس رقص آوا در تهران

  گروه آموزش رقص آوا:

  یکی دیگر از مجموعه های فعال در زمینه آموزش رقص در تهران، آکادمی آوا می باشد. این گروه آموزشی کلاس های متنوعی را در زمینه رقص برگزار می کند. برای شرکت در کلاس های رقص متنوع و فشرده می توانید این مجموعه را انتخاب کنید.

  گروه رقص آوا مطابق اصول و قوانین موجود در حوزه رقص فعالیت خود را دنبال می کند. برای یادگیری رقص های آذری، فارسی، هیپ هاپ، تانگو، شافل، سالسا و باله می توانید این آکادمی را انتخاب کنید.

  این مجموعه کلاس های آموزشی خود را به دو صورت خصوصی و عمومی برگزار می کند. مسیر جدیدی از آرامش و هیجان را به کمک کلاس های این آکادمی برای خود می توانید به ارمغان بیاورید. گروه رقص آوا با هزینه ای بسیار اقتصادی و متعارف انواع رقص را برای هنرجویان آموزش می دهد.

  اگر رویای حرفه ای شدن در حوزه رقص را در سر دارید؛ همین امروز نسبت به ثبت نام در این آکادمی اقدام کنید. درصد قابل توجهی از هنرجویان این مجموعه رضایت خود را از خدمات آموزشی بیان کرده اند.


  آکادمی رقص مهسا

  آکادمی تخصصی رقص مهسا

  یکی از مجموعه های حرفه ای و فعال در زمینه آموزش رقص آکادمی مهسا می باشد. این آکادمی به صورت اصولی از سطح مبتدی تا پیشرفته رقص را آموزش می دهد. کلاس ها به صورت گروهی و خصوصی برگزار می شوند. بر اساس تعداد افراد شرکت کننده در هر کلاس و نوع رقص آموزشی هزینه ثبت نام متغیر می باشد.

  به صراحت می توان ادعا کرد، که در محدوده غرب این مجموعه با پایین ترین نرخ ممکن رقص را آموزش می دهد. این آکادمی با بهره گیری از تیم مجرب و تخصصی بهترین خدمات ممکن را برای شما عزیزان ارائه می دهد.

  همچنین جهت کسب اطلاعات بیشتر و اطلاع از نحوه برگزاری کلاس ها می توانید به صورت حضوری به این مجموعه مراجعه کنید. هم اکنون شرایط برگزاری کلاس ها و تاریخ شروع دوره های جدید از طریق اینستاگرام اعلام می شود. هر یک از هنرجویان در رده های سنی مختلف جهت آموزش رقص می توانند این مجموعه را انتخاب کنند.

  این آکادمی با ارائه خدمات ممتاز توانسته رضایت ۱۰۰ درصدی هنرجویان خود را جلب کند.

  • شماره تماس: 02122076958
  • پیج اینستاگرام: mahsow_dance
  • آدرس: تهران، کرج-فردیس

  باشگاه رقص آران

  از دیگر آکادمی های محبوب و پرطرفدار در تهران که به صورت حرفه ای مشغول به آموزش رقص می باشد؛ باشگاه رقص آران است. هر یک از سبک های جدید و به روز رقص را به راحتی در این مجموعه می توانید یاد بگیرید. برجسته ترین مربیان کشوری فعال در حوزه رقص با این باشگاه همکاری می کنند.

  همه ساله هنرجویان در سطوح مختلف برای آموزش رقص این مجموعه را انتخاب می کنند. آکادمی آران استعداد شما را در هر سبک رقصی کشف می کند و بر اساس علایق فرد فرایند آموزشی را دنبال خواهد کرد. این آکادمی به عنوان برترین مجموعه فعال در زمینه آموزش رقص باله معرفی شده است.

  رقص باله مطابق با متد جدید اروپایی را در باشگاه آران می توانید یاد بگیرید. همچنین این باشگاه تمامی تجهیزات به روز را در اختیار هنرجویان قرار می دهد. بر اساس علایق خود می توانید نسبت به ثبت نام در کلاس ها اقدام کنید.

  پس از پرداخت هزینه و تکمیل فرم فرایند ثبت نام را با موفقیت می توانید به اتمام برسانید. هزینه ثبت نام در این باشگاه در آغاز هر سال جاری تغییر پیدا می کند. برای کسب اطلاعات بیشتر در خصوص هزینه ها حتما با این مجموعه تماس بگیرید.

  • شماره تماس: 021772200540217789320509335166561
  • آدرس: تهران، منطقه 4، محله نارمک، بزرگراه رسالت، بعد از متروی علم و صنعت، شهر کودک شاپرک، طبقه پنجم، واحد 504
  • پیج اینستاگرام: ندارد

  پیش از معرفی یکی دیگر از کلاس های رقص معروف تهران از شما دعوت می کنیم به مقاله آموزشگاه پاراگلایدر در تهران هم سر بزنید.


  کلاس رقص سپیده فتحی

  از دیگر مجموعه های محبوب در زمینه آموزش رقص می توان به کلاس رقص سپیده فتحی اشاره کرد. این آکادمی به شیوه گسترده و جدید انواع رقص را آموزش می دهد. همچنین این مجموعه به صورت فشرده در زمینه آموزش رقص فعالیت می کند.

  کلاس رقص سپیده فتحی در زمینه برگزاری رقص های آیینی، محلی، سنتی و جدید مشغول به کار است. همچنین این مجموعه شهریه بسیار زیادی را برای آموزش رشته های مختلف رقص دریافت نمی کند. این آکادمی با ایجاد روش جدید آموزشی به دنبال تغییر مسیر یادگیری هنرجویان می باشد.

  همچنین کلاس رقص سپیده فتحی در سطوح مختلف مبتدی تا پیشرفته از هنرجویان علاقه مند دعوت به ثبت نام می کند. اگر بودجه کمتری برای یادگیری رقص در نظر گرفته اید؛ حتما در کلاس های عمومی شرکت کنید. بهترین راهکاری برای یادگیری رقص در مدت زمان کوتاه شرکت در کلاس های خصوصی می باشد.

  شیوه آموزشی در این آکادمی رقص بسیار متفاوت است؛ زیرا هدف یادگیری هنرجو پس از اتمام دوره آموزشی می باشد. جهت کسب اطلاعات بیشتر می توانید پیج اینستاگرامی این مجموعه را دنبال کنید.

  • آدرس: تهران، منطقه 21، محله پاسداران، تهرانسر، بلوار گلها
  • شماره تماس: 09029415060
  • پیج اینستاگرام: ندارد

  باشگاه ورزشی رقص سپیده

  برای تبدیل رویاهای خود در زمینه رقص می توانید نسبت به شرکت در کلاس های باشگاه ورزشی سپیده اقدام کنید. جدیدترین تکنیک های آموزشی در این مجموعه اجرا می شوند. همچنین باشگاه ورزشی رقص سپیده دوره های متنوع آموزشی را برگزار می کند.

  بر اساس علایق و سلایق خود می توانید بهترین دوره را جهت یادگیری انتخاب کنید. این باشگاه ورزشی ابعاد جدیدی از آموزش در حوزه رقص را برای هنرجویان خود ایجاد کرده است.

  برخلاف تمامی باورهای رایج هزینه ثبت نام در این کلاس ها بیش از حد گران قیمت نیست. با یک بودجه متعارف و اقتصادی می توانید در این کلاس های آموزشی شرکت کنید. تمامی مربیان این مجموعه بر اساس رتبه بندی کشوری در بالاترین جایگاه و مقام قرار دارند.

  باشگاه ورزشی رقص سپیده بیشتر از سود ریالی به رضایت هنرجویان خود اهمیت می دهد. برای یادگیری اصولی رقص های سالسا، شافل، تانگو و باله می توانید این مجموعه را انتخاب کنید. باشگاه ورزشی رقص سپیده در کنار رقص استقامت بدنی هنرجویان خود را افزایش می دهد.

  به نوعی با شرکت در این کلاس ها با یک تیر چند نشان می زنید.

  • آدرس: تهران، منطقه 5، محله فردوس، بلوار فردوس، خیابان ولی عصر (مترو)، نبش کوچه اعتمادیان، جنب میوه فروشی، پلاک 60
  • شماره تماس: 02144046424
  • شماره تلفن همراه: 09122233771
  • پیج اینستاگرام: sepideh_sportclub

  باشگاه ورزشی رقص بانوان شاهین

  این مجموعه ورزشی در زمینه ارائه خدمات آموزشی مرتبط با رقص مشغول به فعالیت است. اگر در حوزه رقص به دنبال کشف استعداد و مهارت های خود هستید؛ شرکت در این کلاس ها برای شما هنرجوی عزیز خالی از لطف نخواهد بود.

  همچنین در صورت شرکت در چند کلاس به صورت همزمان از تخفیفات ویژه ای نیز بهره مند خواهید شد. این باشگاه ورزشی از مربیان با تجربه با بیش از یک دهه سابقه جهت آموزش رقص کمک می گیرد. باشگاه ورزشی رقص شاهین با ترکیب بازی و سرگرمی رقص به هنرجویان خود آموزش می دهد.

  این آکادمی بیشتر در حوزه رقص های دو نفره مخصوص عروس و داماد فعالیت می کند. اگر قصد ایجاد یک تغییر بزرگ در مراسم عروسی خود دارید؛ حتما در این کلاس ها شرکت کنید. این مجموعه در زمینه آموزش رقص زومبا، هیپ هاپ و Cx مشغول به کار است.

  برای اطلاع از هزینه کلاس های آموزشی خصوصی و عمومی می توانید از طریق پیج اینستاگرام و شماره تلفن های باشگاه اطلاعات لازم را کسب کنید. با یادگیری رقص به تناسب اندام، شادابی و نشاط خود کمک خواهید کرد. از خدمات مشاوره آنلاین و حضوری به صورت رایگان می توانید بهره مند شوید.

  • آدرس: تهران، منطقه 4، محله شمیران نو، شمیران نو، خیابان 20 متری غفاری، پلاک 154
  • شماره تماس: 02177192516
  • پیج اینستاگرام: ندارد

  پیش از معرفی یکی دیگر از کلاس های رقص معروف تهران از شما دعوت می کنیم به مقاله آموزش خلبانی هلیکوپتر در تهران هم سر بزنید.


  کلاس رقص مریم محمدی

  از دیگر مجموعه هایی که حوزه رقص سابقه درخشانی دارد؛ کلاس رقص مریم محمدی می باشد. این آکادمی تخصصی ترین آموزش های مربوط به رقص را به هنرجویان خود ارائه می کند. اگر به رقص هایی با سبک عربی، آذری و فارسی علاقه دارید؛ این مجموعه گزینه ای ایده آل برای شما می باشد.

  این باشگاه رقص در محیطی کاملا سالم، شاد و پرانرژی کلاس های خود را برگزار می کند. تایم برگزاری کلاس ها بسیار متنوع است؛ بنابراین بر اساس برنامه روزانه خود می توانید در بهترین کلاس آموزشی شرکت کنید. اگر به دنبال یادگیری حرکات رقص جدید و ریتمیک هستید؛ حتما شرکت در کلاس های آموزشی رقص را در اولویت نخست خود قرار دهید.

  کلاس رقص مریم محمدی با تمرینات قوی و ترکیبی برگزار می شوند. همچنین علاوه بر رقص برای شرکت در کلاس های هوازی نیز می توانید این مجموعه را انتخاب کنید. همچنین هنرجویان با رده سنی کمتر نیز می توانند در این کلاس ها شرکت کنند.

  شرکت در این کلاس ها به بهبود وضعیت فیزیکی هنرجو نیز کمک خواهد کرد. برای اطلاع از نحوه برگزاری کلاس ها پیش از هرگونه اقدامی از طریق شماره تلفن با این مجموعه ارتباط برقرار کنید.

  • آدرس: تهران، منطقه 21، محله پاسداران، تهرانسر، بلوار گلها
  • شماره تماس: 09920372516
  • پیج اینستاگرام: ندارد

  شرکت رقصندگان

  این مجموعه یکی از گروه های معتبر آموزشی در زمینه رقص می باشد؛ به همین علت تعداد زیادی هنرجو جهت یادگیری رقص آکادمی رقصندگان را انتخاب می کنند. این باشگاه در زمینه آموزش رقص هیپ هاپ و زومبا به صورت حرفه ای مشغول به فعالیت است.

  تایم کلاس های عمومی توسط خود باشگاه تنظیم می شود. زمان بندی کلاس های خصوصی مطابق با برنامه هنرجو تعیین خواهد شد. همچنین برای یادگیری رقص های دو نفره مخصوص عروس و داماد نیز می توانید این مجموعه را انتخاب کنید.

  جدیدترین رقص های ترکیبی برای عروس و داماد را در سایه مربیان حرفه ای شرکت رقصندگان یاد خواهید گرفت. در هر سطحی و با هر میزان مهارتی می توانید جهت یادگیری رقص این مجموعه را انتخاب کنید. برای اطلاع از هزینه ها و نحوه ثبت می توانید از خدمات مشاوره رایگان به صورت حضوری و تلفنی بهره مند شوید.

  این آکادمی بیش از یک دهه سابقه درخشان در زمینه برگزاری کلاس های رقص دارد. همچنین برخلاف سایر مراکز آموزشی با کف قیمت رقص را به هنرجویان خود آموزش می دهد.

  • آدرس: بزرگراه ستاری، مخبری، خیابان شقایق پلاک ۱۳۱
  • شماره تماس: ۰۲۱۴۶۰۱۹۴۷۵
  • پیج اینستاگرام: ندارد

  آموزشگاه رقص تپش

  یکی دیگر از مراکز شناخته شده کشوری که در حوزه آموزش رقص عربی پایه و آذری پیشرفته فعالیت می کند؛ آموزشگاه رقص تپش می باشد. این آکادمی تمامی چالش های مربوط به یادگیری رقص را برای هنرجویان سهل و آسان می کند. با دعوا اعضای جدید جهت شرکت در کلاس ها از تخفیفات ویژه ای بهره مند خواهید شد.

  این باشگاه در حوزه آموزش رقص زومبا نیز تجربه بسیار زیادی دارد. همچنین این مجموعه در تایم های متنوع و در ظرفیت های گوناگون کلاس های خود را برگزار می کند. برای تبدیل رویاهای خود به واقعیت در حوزه آموزش رقص حتما در این کلاس ها شرکت کنید.

  این مجموعه به دو صورت حضوری و اینترنتی کلاس های خود را برگزار می کند. برای کسب اطلاعات بیشتر از نحوه برگزاری کلاس ها و هزینه ثبت نام حتما با این باشگاه تماس بگیرید. با یادگیری رقص چاشنی جدیدی از هیجان و آرامش مهمان قلب های شما خواهد بود. تمامی مربیان فعال در این مجموعه سابقه بسیار موفقی در حوزه رقص دارند.

  • آدرس: تهرانسر، لاله، بین صالحی و بدخشان پلاک ۱۴
  • شماره تماس: ۰۹۱۲۳۱۴۲۸۶۵
  • پیج اینستاگرام: ندارد

  پیش از معرفی یکی دیگر از کلاس های رقص معروف تهران از شما دعوت می کنیم به مقاله آموزش غواصی در تهران هم سر بزنید.


  باشگاه رقص آران

  این باشگاه با ۲۴ سال سابقه درخشان در زمینه آموزش رقص فعالیت خود را دنبال می کند. همچنین مسیر استعدادها و علایق کودکان در حوزه رقص توسط مربیان کشف می شود. آموزش رقص در سبک های مختلف به صورت حرفه ای و اصولی انجام می گیرد.

  این مجموعه در زمینه آموزش رقص: عربی، شافل، سالسا، تانگو و هیپ هاپ مشغول به فعالیت است. همچنین تجهیزات و لوازم مورد نیاز جهت آموزش رقص در این مجموعه موجود می باشد.

  • آدرس: بزرگراه رسالت صد متر جلوتر از مترو علم وصنعت به سمت باقری شهر کودک شاپرک ط۵واحد ۵۰۱
  • شماره تماس: 09013166561
  • پیج اینستاگرام: ندارد
  بهترین روش برای آموزش رقص شرکت در کلاس های آموزشی حضوری
  یادگیری رقص با کمترین هزینه شرکت در کلاس های عمومی
  مدت زمان یادگیری هر شاخه از رقص کاملا وابسته به مهارت و استعداد فردی
  شاخه های محبوب رقص در ایران تانگو، آذری، سالسا، زومبا، فارسی و لری
  ویژگی اصلی بهترین آکادمی آموزش رقص سابقه کاری موفق و میزان رضایت هنرجویان از خدمات

  سوالات متداول بهترین کلاس رقص تهران

  ۱.چرا باید در بهترین مراکز آموزش رقص در تهران ثبت نام کنیم؟

  چنین مراکزی مطابق با اصول نوین آموزشی فعالیت خود را دنبال می کنند.

  ۲.هزینه ثبت نام در کلاس رقص به چه عواملی بستگی دارد؟

  تعداد جلسات هر ترم، نوع رقص و تعداد نفرات شرکت کننده در کلاس

  ۳.مهم ترین ویژگی آکادمی های رقص محبوب و پرطرفدار چیست؟

  سابقه کاری موفق، شهریه ثبت نام متعارف و ارائه خدمات مطلوب و شایسته

  با امتیاز به مقاله از ما حمایت کنید😍

  میانگین امتیازات ۵ از ۵
  از مجموع ۲ رای

  تیم نویسندگی در تهران

  این مقاله به کوشش اعضای تیم محتوای سایت در تهران تولید شده است. تک‌تک ما امیدواریم که با تلاش خود، تاثیری هر چند کوچک در بهبود کیفیت وب فارسی داشته باشیم.

  نوشته های مشابه

  1 دیدگاه

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  دکمه بازگشت به بالا