آموزشگاه

بهترین آموزشگاه زبان انگلیسی تهران[تلفن، قیمت] لیست 15تایی

 • معیارهای مختلفی در تعیین بهترین آموزشگاه زبان انگلیسی تهران دخیل هستند. بهترین آموزشگاه زبان انگلیسی از متدهای جدید آموزشی کمک می گیرد. آموزشگاه زبان انگلیسی فرصت یادگیری در یک محیط گرم و صمیمی را برای زبان آموز فراهم می کند‌.

  آن چه در این محتوا میخوانید پنهان

  بهترین آموزشگاه زبان تهران از متدهای تکنیکال برای آموزش گرامر کمک می گیرد. کلاس زبان یک فرصت طلایی برای یادگیری انگلیسی در یک پروسه کوتاه مدت می باشد.

  لیست بهترین آموزشگاه زبان انگلیسی تهران

  بهترین کلاس زبان در آموزشگاه های معتبر در شهر تهران برگزار می شود. همچنین هزینه کلاس زبان در تهران به عوامل مختلفی بستگی دارد. با یک بودجه اقتصادی در بهترین کلاس زبان در تهران می توانید ثبت کنید.

  نام آموزشگاه آدرس شماره تماس
  1- آموزشگاه آفاق برای اطلاع از آدرس شعب با شماره تلفن  تماس بگیرید. 0215148
  2- آموزشگاه سفیر تهران خیابان شریعتی خیابان یزدانیان پلاک ۱۴ ۰۲۱۸۴۳۴۶
  3- آموزشگاه گاما میرداماد جنب پمپ بنزین، طبقه فوقانی خدمات ارتباطی 02191002542
  4- آموزشگاه ایران کمبریج بالاتر از میدان ولیعصر ، بعد از تقاطع زرتشت ، کوچه نوربخش ، پلاک ۲۷ 02188854207
  5- آموزشگاه هیراد میرداماد میدان مادر به سمت ولیعصر ضلع جنوبی میرداماد جنب بانک صادرات پلاک ۱۰۲ ۰۲۱۲۶۴۱۲۹۱۲

   

  بر اساس جدیدترین داده های آماری جمع آوری شده توسط سایت در تهران تعداد ۱۵ آموزشگاه زبان برتر و پرطرفدار در شهر تهران شامل موارد ذیل هستند:


  ۱.آکادمی آموزش زبان انگلیسی آفاق در تهران

  آکادمی آموزش زبان انگلیسی آفاق

  این آموزشگاه زبان انگلیسی در تهران و سایر کلانشهرهای ایران بیش از چندین شعبه فعال دارد. همچنین این موسسه عملکرد  متفاوتی را برای فرایند آموزش زبان انگلیسی در نظر گرفته است. بسیاری از اساتید مجرب کشوری با این مجموعه همکاری می کنند.

  همچنین درصد قابل توجهی از زبان آموزان از خدمات آموزشی نهایت رضایت را دارند. آکادمی زبان انگلیسی آفاق مدرک بین المللی به زبان آموزان خود اعطا می کند. همچنین پیش از ثبت نام می توانید با شماره تلفن های آموزشگاه تماس بگیرید.

  تیم پشتیبانی اطلاعات لازم را در اختیار شما عزیزان قرار می دهند. همچنین برای شرکت در کلاس های خصوصی پیش از ثبت نام با آموزشگاه هماهنگ شوید.

  متد آموزشی جدید این آموزشگاه به شما زبان آموزان عزیز در کسب رتبه های برتر در آزمون های بین المللی کمک خواهد کرد. این موسسه بسیاری از محتوای آموزشی خود را در قالب ویدئو در اختیار زبان آموزان قرار می دهد.

  • آدرس: برای اطلاع از آدرس شعب با شماره تلفن 0215148 تماس بگیرید.
  • سایت رسمی: https://afaq-lc.com
  • پیج اینستاگرام: @afaq.lc

  همچنین برای آشنایی با آموزشگاههای خلبانی هلیکوپتر میتوانید به مطلب آموزش خلبانی هلیکوپتر در تهران مراجعه نمایید.


  ۲.آموزشگاه زبان انگلیسی سفیر تهران

  آموزشگاه زبان سفیر

  یکی از قدیمی ترین آموزشگاه های زبان انگلیسی تهران موسسه سفیر می باشد. این مجموعه فعالیت رسمی خود را از سال ۱۳۷۸ آغاز کرده است. آموزشگاه زبان سفیر منطبق با جدیدترین تکنیک های دنیا زبان انگلیسی را آموزش می دهد.

  تاکنون این آموزشگاه بیش از ۴ گواهینامه بین المللی در زمینه آموزش زبان انگلیسی دریافت کرده است. این آموزشگاه نیز چندین شعبه فعال در بخش های مختلف شهر تهران دارد. اولین شعبه این آموزشگاه در محدود قلهک تاسیس شده است.

  این آکادمی زبان از اساتید دوره دیده و با تجربه برای یادگیری زبان انگلیسی کمک می گیرد. همچنین شهریه ثبت نام در این آموزشگاه به هیچ عنوان گران قیمت و سرسام آور نیست. با یک بودجه ریالی اقتصادی می توانید در بهترین آموزشگاه زبان انگلیسی تهران ثبت نام کنید.

  قبل از اینکه آموزشگاه بعدی را بررسی کنیم پیشنهاد میکنیم از مقاله بهترین مرکز آموزش پاتیناژ در تهران نیز بازدید کرده و در مورد این ورزش مفرح بیشتر بخوانید.


  ۳.آموزشگاه زبان انگلیسی گاما در تهران

  آموزشگاه زبان انگلیسی گاما

  یکی از آموزشگاه های معتبر زبان انگلیسی در شهر تهران موسسه گاما می باشد. این مجموعه آموزشی دارای چندین شعبه فعال در شهرهای مختلف ایران نظیر: بوشهر، یزد، شیراز، مشهد و اصفهان است. این آموزشگاه در سال ۱۴۰۱ به عنوان برترین مجموعه آموزشی در حوزه تدریس زبان انگلیسی معرفی شده است.

  هزینه هر ترم کاملا ارزان و اقتصادی می باشد؛ به نوعی برای شرکت در کلاس های این آموزشگاه مستلزم پرداخت هزینه های مازاد نیستید. این آموزشگاه از اساتید برتر کشوری که دارای مدرک تخصصی هستند؛ جهت آموزش زبان انگلیسی کمک می گیرد.

  آموزشگاه زبان انگلیسی گاما بر اساس جدیدترین تکنیک های آموزشی گرامر و مکالمه را به زبان آموزان عزیز آموزش می دهد.به هیچ عنوان نگران شهریه این آموزشگاه زبان انگلیسی نباشد. این مجموعه آموزشی علاوه بر خدمات آموزشی برجسته با کمترین هزینه کلاس‌ های آموزشی برگزار می کند.

  برای آمادگی در آزمون آیلتس می توانید در دوره های آموزشی این مجموعه شرکت کنید. فرایند یادگیری برای زبان آموزان در این آموزشگاه بسیار سرگرم کننده و آسان می باشد.

  • آدرس آموزشگاه محدوده میرداماد :میرداماد جنب پمپ بنزین، طبقه فوقانی خدمات ارتباطی
  • آدرس آموزشگاه محدوده صادقیه: فلکه دوم صادقیه، خیابان سازمان آب، کوچه گلستان یکم، پلاک ۲۷
  • شماره تلفن: 02191002542
  • سایت رسمی: https://www.gamafars.com/
  • پیج اینستاگرام: @gamafars_com


  ۴.موسسه آموزش زبان انگلیسی ایران کمبریج تهران

  موسسه آموزش زبان انگلیسی ایران کمبریج

  یکی از موسسه های آموزشی برتر که در سال جاری رضایت ۱۰۰ درصدی زبان آموزان خود را جلب کرده است؛ موسسه ایران کمبریج می باشد. زبان آموزان عزیز در رنج سنی مختلف برای شرکت در کلاس های آموزشی زبان انگلیسی می توانند این مجموعه را انتخاب کنند.

  آموزشگاه زبان انگلیسی ایران کمبریج با کمترین هزینه کلاس های آموزشی خود را برگزار می کنند. دوره های تربیت مدرس در این آموزشگاه برای اساتید عزیز برگزار می شود.

  این مجموعه مطابق با به روزترین تکنیک های آموزشی مکالمه و گرامر زبان انگلیسی را به زبان آموزان عزیز آموزش می دهد. این مجموعه آموزشی دوره های آموزشی منسجم و تخصصی برگزار می کند.

  این آموزشگاه از اساتید Native در سطوح مختلف جهت آموزش کمک می گیرد. آموزشگاه زبان ایران کمبریج در زمینه آموزش زبان انگلیسی به صورت فشرده نیز مشغول به فعالیت است. برای یادگیری زبان انگلیسی در کوتاه ترین زمان ممکن می توانید این مجموعه را انتخاب کنید.

  شاید جالب باشد تا در اینجا با بهترین مراکز آموزش غواصی در تهران نیز آشنا شوید.


  ۵.آموزشگاه زبان انگلیسی هیراد تهران

  آموزشگاه زبان هیراد

  این مجموعه به صورت حرفه ای در زمینه برگزاری دوره های آموزشی فشرده و تخصصی یادگیری زبان انگلیسی فعالیت می کند. این آموزشگاه با ارائه خدمات آموزشی مطلوب توانسته رضایت زبان آموزان عزیز را جلب کند.

  برای شرکت در آزمون های بین المللی زبان انگلیسی حتما پیش از ثبت نام در دوره های آموزشی این مجموعه شرکت کنید. با شرکت در این دوره ها فرصت یادگیری دقیق و بهتر تکنیک های آموزشی را به دست خواهید آورد.

  این آموزشگاه کلاس های متنوع و پیشرفته ای در سانس های مختلف برگزار می کند. کیفیت آموزشی در تمامی کلاس ها کاملا مشابه است.

  هزینه های کلاس زبان در بهترین آموزشگاه تهران وابسته به تعداد شرکت کنندگان و نوع دوره
  بهترین راهکار برای کاهش مدت زمان یادگیری زبان انگلیسی شرکت در دوره های تخصصی و فشرده
  مهم ترین معیار بهترین آموزشگاه زبان انگلیسی تهران بهره گیری از اساتید مجری و دوره دیده
  برترین ویژگی کلاس زبان در آموزشگاه های معتبر سطحی کیفی بالای خدمات آموزشی و تسریع فرایند یادگیری


  ۶.آموزشگاه زبان انگلیسی تاپ اسپیکان تهران

  آموزشگاه تاپ اسپیکان

  این مجموعه آموزشی نیز دارای شعب مختلف در شهر تهران می باشد و همچنین در حوزه تدریس زبان در گرایش مختلف فعالیت می کند. این آموزشگاه بیش از ۱۰ سال سابقه درخشان در زمینه تدریس و آموزش زبان انگلیسی دارد.

  همچنین از متدهای جدید و به روز برای آموزش زبان انگلیسی کمک می گیرد. آموزشگاه زبان اسپیکان با برترین اساتید کشوری همکاری می کند. این مجموعه آموزشی آزمون های پایان ترم خود را به صورت کاملا اصولی و مطابق با چارچوب قوانین آموزشی برگزار می کند.

  در این آموزشگاه می توانید در کلاس های رفع اشکال رایگان شرکت کنید. همچنین آموزشگاه زبان اسپیکان پس از اتمام فرایند آموزشی مدرک پایان دوره به زبان آموزان خود اعطا می کند. هزینه شهریه بر اساس دوره آموزشی انتخابی متفاوت می باشد.

  این مجموعه در هر ترم در ساعات مختلف کلاس های خود را برگزار می کند. این آموزشگاه از امکانات جدید آموزشی برای یادگیری دقیق زبان آموزان کمک می گیرید.

  • آدرس شعبه یوسف آباد: خیابان فتحی شقاقی، مابین خیابان بیستون و میدان سلماس، پلاک 100  شماره تلفن: 02188017039
  • آدرس شعبه تجریش: میدان قدس، ابتدای خیابان شریعتی، جنب کوچه مهنا، بالای بانک رفاه، پلاک 2005
  • شماره تلفن: 02128111165
  • سایت رسمی: speakonedu.com
  • پیج اینستاگرام: @speakonedu

  پیشنهاد میکنیم قبل از ادامه مطالعه از صفحه بهترین آموزشگاه خیاطی تهران نیز بازدید کرده و با بهترین های آموزش خیاطی درتهران آشنا شوید.


  ۷.آموزشگاه زبان ایران و اروپا تهران

  آموزشگاه زبان ایران و اروپا

  این مجموعه از سال ۱۳۸۸ فعالیت رسمی خود را در زمینه آموزش زبان انگلیسی آغاز کرد. هم اکنون به عنوان یکی از برترین مراکز آموزشی زبان انگلیسی در دنیا شناخته شده است. این مجموعه از جدیدترین متدهای آموزشی و مفید برای یادگیری زبان استفاده می کند.

  همچنین تمامی اساتید این آموزشگاه زبان بیش از سال ها تجربه درخشان در حوزه تدریس دارند. درصد قابل توجهی از زبان آموزان این مجموعه در آزمون های بین المللی رتبه ها و امتیازهای برتر را کسب کرده اند. آموزشگاه زبان ایران و اروپا برای هر ترم هزینه بسیار زیادی دریافت نمی کند.

  همچنین بیشتر در قالب سرگرمی مفاهیم مختلف را به کودکان آموزش می دهد. این مجموعه به صورت تخصصی در زمینه آموزش زبان انگلیسی فعالیت می کند.

  اگر قصد یادگیری دقیق مکالمه زبان انگلیسی را دارید؛ حتما در کلاس‌های این آموزشگاه ثبت نام کنید. هزینه شهریه به صورت سالانه تعیین می شود و همچنین برای شروع فرایند آموزشی در این آموزشگاه می توانید در آزمون تعیین سطح شرکت کنید.

  اگر علاقمند به گذراندن دوره های انواع رقص هستید پیشنهاد میکنیم مطلب آموزش رقص در تهران را از دست ندهید.


  ۸.موسسه آموزشزبان انگلیسی سیتاک تهران

  موسسه آموزشی سیتاک

  این مجموعه آموزشی نیز دارای چند شعبه فعال در قسمت های مختلف شهر تهران می باشد. همچنین کیفیت خدمات آموزشی در تمامی شعب کاملا یکسان است. این آموزشگاه بیش از ۱۵ سال سابقه درخشان در زمینه آموزش زبان انگلیسی دارد.

  اساتید این مجموعه دارای مدرک معتبر آموزشی در زمینه تدریس زبان انگلیسی هستند. همچنین این موسسه از تمامی ابزارها و امکانات جدید و به روز جهت آموزش زبان انگلیسی کمک می گیرد. موسسه آموزشی سیتاک برای زبان آموزان جدید جلسه مشاوره ای رایگان را برگزار می کند.

  با شرکت در این جلسه می توانید اطلاعات لازم در خصوص این آموزشگاه را به دست بیاورید.این مجموعه در زمینه برگزاری دوره های آموزشی صفر تا صد یادگیری زبان انگلیسی به صورت حرفه ای فعالیت می کند. تمامی دوره های آموزشی برای رنج سنی مختلف برگزار می شوند.

  روند آموزش و یادگیری در کلاس های کودکان بسیار متفاوت و منحصر به فرد می باشد. جالب است بدانید، که آزمون تعیین سطح در این آموزشگاه کاملا رایگان می باشد. همچنین به راحتی می توانید در کلاس های رفع اشکال به صورت رایگان شرکت کنید.

  اگر علاقمند به گذراندن دوره های باریستا و مسئول کافه هستید مطالعه مطلب بهترین آموزشگاه باریستا در تهران حتما برای شما جالب خواهد بود.


  ۹.آموزشگاه زبان انگلیسی پردیسان تهران

  آموزشگاه زبان خارجی پردیسان

  یکی دیگر از آموزشگاه های زبان انگلیسی تاپ در شهر تهران مجموعه آموزشی پردیسان می باشد. این مجموعه بیش از ۱۴ سال تجربه درخشان و موفق در حوزه آموزش زبان انگلیسی دارد.

  هم اکنون با تاسیس بیش از ۱۱ شعبه فعال به دنبال خدمت رسانی در شرایط مطلوب به شما زبان آموزان عزیز می باشد. بسیاری از دوره های آموزشی ویژه و تخصصی نیز در این آموزشگاه برگزار می شود.

  اگر قصد کسب رتبه های برتر در آزمون آیلتس را دارید؛ حتما در دوره های ویژه این مجموعه شرکت کنید. این آموزشگاه نظارت دقیقی بر فرایند آموزشی زبان آموزان دارد.

  همچنین چالش یادگیری زبان انگلیسی برای زبان آموزان بسیار راحت و آسان تر می کند. آموزشگاه زبان انگلیسی پردیسان دوره ها، کارگاه ها و همچنین سمینارهای مختلفی آموزشی را برای زبان آموزان عزیز به صورت رایگان برگزار می کند.

  این آموزشگاه کلاس های تربیت مدرس و ارتقا سطح آموزشی مدرس را نیز به صورت تخصصی برگزار می کند. این مجموعه در حوزه آموزش زبان انگلیسی در شهر تهران حرف اول را می زند.

  • آدرس: جهت دریافت آدرس دقیق ۱۱ شعب فعال این آموزشگاه به وب سایت رسمی مجموعه مراجعه کنید.
  • شماره تماس: 02145174
  • سایت رسمی: http://pardisan-edu.com/
  • پیج اینستاگرام: pardisan_edu@

   


  ۱۰.آموزشگاه زبان انگلیسی گات تهران

  آموزشگاه زبان انگلیسی گات

  آموزشگاه زبان انگلیسی گات دارای بیش از چندین شعبه فعال در محدوده های مختلف در شهر تهران می باشد. کیفیت آموزش در تمامی آموزشگاه ها یکسان است؛ بنابراین با خیالی آسوده می توانید نزدیک ترین شعبه را جهت شروع فرایند آموزشی انتخاب کنید.

  این مجموعه پکیج های ویدئویی جذابی برای یادگیری دقیق زبان آموزان طراحی کرده است. به واسطه این فیلم های آموزشی راحت تر می توانید مفاهیم آموزشی را یاد بگیرید.

  این مجموعه بیش از ۱۰ سال سابقه درخشان و موفق در زمینه آموزش زبان انگلیسی دارد. همچنین بسیاری از زبان آموزان این مجموعه در کارنامه خود رتبه های برتر آزمون های بین المللی مثل تافل و آیلتس را ثبت کرده اند.

  پیش از ثبت نام می توانید از طریق آزمون تعیین سطح دانش خود را محک بزنید. آموزشگاه زبان انگلیسی گات کلاس های خود را به صورت گروهی و خصوصی برگزار می کند. بر اساس نوع دوره و تعداد شرکت کنندگان هزینه شهریه متغیر می باشد. جهت کسب اطلاعات بیشتر در خصوص فرایند آموزشی در این آموزشگاه می توانید به وب سایت رسمی آموزشگاه زبان گات مراجعه کنید.

  • آدرس شعبه مرکزی: خیابان آیت الله کاشانی ، بین شقایق و ستاری ، روبروی فرهنگسرای نور ، پلاک 466
  • شماره تماس: 02144154950
  • سایت رسمی: https://higlc.ir/
  • پیج اینستاگرام: gaatlanguagecenter@


  ۱۱.آموزشگاه زبان انگلیسی کیش در تهران

  آموزشگاه زبان کیش

  اگر به دنبال شرکت در دوره های آموزشی فشرده جهت یادگیری زبان انگلیسی هستید؛ حتما در این آکادمی زبان ثبت نام کنید. آموزشگاه زبان کیش به صورت تخصصی در زمینه برگزاری دوره های آموزشی کوتاه مدت فعالیت می کند. پس از اتمام هر ترم آموزشی کلاس های رفع اشکال رایگان برای زبان آموزان برگزار می شود.

  همچنین این آموزشگاه مهارت زبان آموز در مکالمه های انگلیسی را تقویت می کند. برای یادگیری زبان انگلیسی مطابق با متد آموزشی جدید و اصولی می توانید این مجموعه را انتخاب کنید.شهریه دوره های فشرده بر اساس تعداد شرکت کنندگان در هر کلاس متغیر می باشد.


  ۱۲.آموزشگاه فوق تخصصی زبان انگلیسی نگار

  آموزشگاه فوق تخصصی زبان نگار

  از دیگر مجموعه های آموزشی فعال در زمینه آموزش زبان انگلیسی آموزشگاه نگار می باشد. این مجموعه بستر امن و هوشمند برای یادگیری زبان انگلیسی است. این آموزشگاه کلاس های خود را به صورت حضوری و آنلاین برگزار می کند.

  این مجموعه بیش از ۱۸ سال سابقه درخشان در حوزه آموزش زبان انگلیسی دارد. همچنین این مجموعه برای افزایش کیفیت تدریس از روش ها و متدهای جدید کمک می گیرید.

  آموزشگاه زبان انگلیسی نگار در سال های گذشته موفق به جلب رضایت بیش از ۹۷ درصد از مراجعه کنندگان خود شده است. سبک آموزشی در این آموزشگاه بسیار متفاوت و خاص می باشد. همچنین در این مجموعه آموزشی تاکید بیشتر بر یادگیری مکالمه زبان انگلیسی است.

  همچنین برای کسب رتبه های برتر در آزمون های بین المللی می توانید در دوره های ویژه این مجموعه ثبت نام کنید. آموزشگاه زبان انگلیسی نگار برای هر ترم آموزشی شهریه بسیار زیادی دریافت نمی کند.

  همچنین شهریه ثابت برای هر ترم آموزشی حضوری و آنلاین متغیر می باشد. محیط آموزشی این مجموعه کاملا مجهز است و شما از ابزارها و تجهیزات مختلف در فرایند آموزشی می توانید کمک بگیرید.


  ۱۳.آموزشگاه زبان انگیسی تهران استرالیا

  آموزشگاه زبان تهران استرالیا

  از برترین مجموعه های آموزشی فعال در شهر تهران می توان به آموزشگاه تهران استرالیا اشاره کرد. این آموزشگاه دوره های فشرده جهت آمادگی در آزمون های بین المللی را برگزار می کند. همچنین کلاس های آموزشی این موسسه از کیفیت بسیار بالایی برخوردار هستند.

  هم اکنون بسیاری از اساتید دوره دیده با این مجموعه همکاری می کنند. آموزشگاه زبان تهران استرالیا در زمینه برگزاری کلاس های آنلاین نیز مشغول به فعالیت است. شهریه کلاس های آنلاین کاملا مناسب و اقتصادی می باشد.

  به راحتی با شرکت در چنین کلاس هایی می توانید مهارت های خود را تقویت کنید. کلاس های آنلاین آموزش نکات تکمیلی زبان انگلیسی بسیار تخصصی و حرفه ای هستند.شما ظرف مدت ۶ الی ۹ با شرکت در این دوره ها مهارت لازم را به دست خواهید آورد.  ۱۴.کانون زبان ایران

  یکی از موسسه های پرافتخار ایرانی که در زمینه آموزش زبان انگلیسی سابقه درخشانی دارد؛ کانون زبان ایران می باشد. این مجموعه آموزشی دارای بیش از ده ها شعبه فعال در شهر تهران و سایر کلانشهرهای بزرگ است.

  این آموزشگاه نزدیک به دو دهه تجربه موفق در زمینه آموزش زبان انگلیسی دارد. همچنین قیمت کلاس های آموزشی بسیار ارزان و مناسب می باشد و همچنین از تکنیک های Oxford language برای یادگیری دقیق استفاده می شود.

  کانون زبان ایران نامی معتبر در عرصه آموزش زبان انگلیسی است. همچنین این مجموعه کلاس های خود را فقط به صورت عمومی برگزار می کند.تمامی اساتید این آموزشگاه دارای مدارک بین المللی هستند. برای آمادگی بیشتر جهت شرکت در آزمون های بین المللی می توانید در این مجموعه ثبت نام کنید.

  • آدرس: تهران- خیابان استاد مطهری – خیابان فجر – شماره ۳۳
  • تلفن تماس : ۴-۸۸۳۰۸۰۳۲-۰۲۱
  • سایت رسمی: www.ili.ir
  • پیج اینستاگرام: ندارد


  ۱۵.موسسه آموزش زبان انگلیسی مهر

  یکی دیگر آکادمی های زبان مجهز و پرطرفدار در شهر تهران مجموعه مهر می باشد. این موسسه شهریه بسیار معقول و اقتصادی از زبان آموزان خود دریافت می کند. این آموزشگاه با بسیاری از اساتید مجرب و شناخته شده کشوری همکاری می کند.

  این مجموعه مجهز به امکانات جدید آموزشی جهت تدریس زبان انگلیسی می باشد. همچنین بسیاری از دوره های رفع اشکال در این مجموعه به صورت رایگان برگزار می شوند. سانس کلاس های آموزشی در این آموزشگاه متغیر می باشند.

  کلاس های آموزشی در این آموزشگاه از ۷ صبح تا ۱۰ برگزار می شوند‌. برای شروع یک فرایند آموزشی تخصصی و منحصر به فرد می توانید این مجموعه را انتخاب کنید.همچنین این آموزشگاه امکان شرکت در کلاس های تک نفره و خصوصی را برای زبان آموزان خود مهیا کرده است.

  هزینه کلاس های خصوصی بر اساس دوره آموزشی متغیر می باشد. این مجموعه آماده عقد قرارداد با ارگان و سازمان های دولتی است. همچنین هزینه شهریه این آموزشگاه در سال جاری به مراتب ارزان تر از سایر مراکز آموزشی می باشد.

  • آدرس: میدان انقلاب، خیابان کارگر جنوبی، ابتدای خیابان روانمهر، پلاک۱۵۹، واحد۳
  • شماره تماس 02191010927
  • سایت رسمی: https://zabanmehr.academy
  • پیج اینستاگرام: ندارد


  انگلیسی به عنوان یک زبان بین المللی در دنیا شناخته شده است، که زبان مشترک جامعه جهانی نیز می باشد. شما با یادگیری زبان انگلیسی اعتماد به نفس خود را می توانید افزایش دهید. اگر قصد مهاجرت به یک کشور خارجی را دارید؛ بدون شک یادگیری این زبان برای شما خالی از لطف نخواهد بود.

  همچنین در داخل و خارج از کشور در صورت یادگیری این زبان فرصت های شغلی بسیار خوبی را می توانید به دست بیاورید. این زبان جهانی در بسیاری از کشورهای دنیا به رسمیت شناخته شده است. همچنین با یادگیری زبان انگلیسی گامی بزرگ در جهت افزایش دانش علمی خود برخواهید داشت.

  سوالات متداول آموزشگاه زبان انگلیسی در تهران

  ۱.بهترین ترفند برای یادگیری سریع زبان انگلیسی چیست؟

  ثبت نام در بهترین آموزشگاه زبان انگلیسی تهران

  ۲.اولین گام برای آمادگی بیشتر جهت شرکت در آزمون های بین المللی زبان انگلیسی چیست؟

  شرکت در دوره های فشرده و تخصصی آموزشگاه های زبان انگلیسی

  ۳.یادگیری زبان انگلیسی چقدر طول می کشد؟

  بر اساس دوره انتخابی توسط زبان آموز و مهارت فردی پروسه یادگیری زبان انگلیسی متغیر است.

  با امتیاز به مقاله از ما حمایت کنید😍

  میانگین امتیازات ۵ از ۵
  از مجموع ۲ رای

  مدیر تیم نویسندگی

  این مقاله به کوشش اعضای تیم محتوای سایت در تهران تولید شده است. ممنون میشویم با نظرات و بازخوردهایتان تیم "درتهران" را در انتشار هرچه بهتر محتواهای مفید و کاربردی یاری دهید.

  نوشته های مشابه

  1 دیدگاه

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  دکمه بازگشت به بالا