پزشکی سلامت

بهترین متخصص اطفال در تهران (کودکان، نوزادان) 25 پزشک

لیست بهترین دکتر فوق متخصص اطفال (کودکان - نوزادان)

 • با بررسی موشکافانه برای یافتن بهترین متخصص اطفال در تهران ، به حدود 25 اسم از برترین دکترها رسیدیم. در این مقاله از سایت در تهران قصد داریم تا این پزشکان متخصص را به شما معرفی کرده و اطلاعاتی از نوع و روش کاری، محل قرار گیری مطب و سایر ویژگیهای قابل ذکر آنها را برای شما در اختیار شما قرار دهیم.

  آن چه در این محتوا میخوانید پنهان

  بهترین متخصص اطفال در تهران

  معرفی بهترین دکتر کودکان در تهران

  پزشک متخصص کودکان با دانش و تجربه‌ی خود به والدین راهنمایی می‌کند تا بهترین مراقبت‌ها و راهکارها را برای رشد سالم فیزیکی و روانی فرزندانشان فراهم کنند. همچنین، ارتباط مؤثر و دوستانه‌ی پزشک اطفال با کودکان می‌تواند احساس اطمینان و اعتماد به نفس در آن‌ها را تقویت کرده و تجربه‌ی درمانی را برایشان دلپذیرتر کند.

  نام پزشک تخصص امتیاز
  1-دکتر فرناز محامدی  متخصص کودکان و نوزادان 10/10
  2- دکتر سید حسن شریفی  فوق تخصص جنین 9.9/10
  3- دکتر سارا طالبی پورنیکو متخصص اطفال 9.8/10
  4- دکتر بهار اشجعی فوق تخصص کودکان 9.7/10
  5- دکتر پریسا رحمانی  فوق تخصص کودکان 9.6/10
  6- دکتر فتانه اکبری متخصص کودکان و نوزادان 9.5/10
  7- دکتر بهروز سلطانی  متخصص اطفال و نوزاد 9.4/10
  8- دکتر حجت درخشان‎فر فوق تخصص کودکان 9.3/10
  9- دکتر هانیه قانع  متخصص کودکان و نوزادان 9.2/10
  10-  دکتر شبنم زمانی  متخصص کودک و نوزاد 9.1/10

  دکتر فرناز محامدی متخصص کودکان و نوزادان

  دکتر فرناز محامدی، متخصص کودکان و نوزادان

  دکتر محامدی دارای تخصص بیماریهای کودکان و نوزادان در شهر تهران است. در زمینه یافتن بهترین متخصص اطفال در تهران در تهران، نام دکتر فرناز محامدی از دیگر نامهای مطرح شده خواهد بود.

  طبق نظر اکثر مراجعین، این دکتر دارای اخلاقی دوستانه و خلق و خویی صبور است. این فاکتور برای ارتباط با کودکان، نقش کلیدی را ایفا میکند. آسانترین راه برای ویزیت شدن توسط دکتر محامدی استفاده از تعیین وقت ملاقات است.

  • آدرس: تهران، خیابان آیت الله کاشانی، بین حسن آباد و ابراهیمی شمالی، پلاک ۴۳۰، ساختمان آرمیتا، طبقه سوم، واحد ۳۷
  • وبسایت: https://drfarnazmohamedi.com
  • پیج اینستاگرام:@drfarnazmohamedi
  • شماره تماس  :  02144061527


  دکتر سید حسن شریفی فوق تخصص جنین

  دکتر سید حسن شریفی
  دکتر سید حسن شریفی، یکی از بهترین پزشکان کودک در شهر تهران هستند. حوزه تخصصی دکتر شریفی بیماری‎های مادرزادی قلب جنین و نوزاد است. دکتر شریفی دارای بورد تخصصی از دانشگاه تهران و دانشگاه شهید بهشتی بوده و بنیان‎گذار مرکز اکو قلب جنین می‌باشد. دکتر سید حسن شریفی به دلیل دارا بودن دانش کافی در حوزه قلب نوزاد، انتخاب بسیاری از والدین است.

  • آدرس: خیابان شریعتی – دستگردی(ظفر) – خیابان آقازاده فرد(اطلسی) – خیابان پانزدهم – ساختمان موژان – واحد 3
  • شماره تماس:  02126407591
  • شماره موبایل : 09394811138
  • پیج اینستاگرام:@drsharifi52


  در صورتی که نیاز به خدمات پرستار در منزل دارید از شما دعوت می کنیم به مقاله پرستار در منزل تهران هم سر بزنید.


   دکتر سارا طالبی پورنیکو متخصص اطفال

   دکتر سارا طالبی پورنیکو

  سارا طالبی پورنیکو متخصص اطفال در تهران است. ایشان دارای سابقه طبابت در بیمارستان های آبان، بابک، تریتا و یاس سپید هستند. امتیاز مراجعین به مطب دکتر پورنیکو چهار و نیم ستاره بوده است که این نشان دهنده مقبولیت زیاد این دکتر نزد بیماران و والدین آن‎ها است.

  البته ممکن است افراد زیادی ایشان را در تلویزیون دیده باشند زیرا سرکار خانم سارا طالبی پورنیکو پزشک مرکز بهداشت صدا و سیما نیز هستند. برای مراجعه به مطب ایشان بهتر است از چندروز قبل اقدام نمایید.

  • آدرس:  شهرک گلستان (راه آهن)، خیابان هاشم زاده، بلوار اقاقیا غربی، ساختمان پزشکان اقاقیا، پلاک ۹۴
  • تلفن:  0214924309
  • آدرس اینستاگرام: @Dr.talebipoor 
  • ادرس وب سایت : https://www.drpoornikoo.ir


  قبل از معرفی یکی دیگر از بهترین فوق متخصص اطفال در تهران از شما دعوت می کنیم به بهترین فوق تخصص ارتوپدی در تهران هم سر بزنید.

  دکتر بهار اشجعی فوق تخصص کودکان

  دکتر بهار اشجعی

  در خصوص معرفی بهترین دکتر کودکان در تهران می‎توان به نام دکتر اشجعی اشاره کرد. ایشان دارای مدرک فوق تخصص بیماری کودکان بوده و با بهره ‎گیری از دانش و تبحر خود توانسته نظر مثبت احاد مراجعه کنندگان را جلب کند. بسیاری از مادران، دکتر اشجعی را دکتر حاذقی می‌دانند که مانند فرشته نجات کودک آن‌ها را درمان کرده است.

  • آدرس : تهران، واقع در بلوار کشاورز، روبروی درب شرقی بیمارستان امام خمینی، ساختمان شیشه ای سبز، پلاک ۳۷۰، شماره ۴۱۶ ، طبقه ۳، واحد ۱۹
  • شماره تماس:  44841862-021 – 09191369074
  • پیج اینستاگرام:@dr_ashjaei
  • وبسایت: https://dr-ashjaei.com

  بد نیست در این قسمت مقاله از مطلب بهترین دندانپزشک در تهران هم دیدن کرده و با بهترین دندانپزشکان تهران آشنا شوید.


  دکتر پریسا رحمانی فوق تخصص کودکان

  دکتر پریسا رحمانی

  دکتر پریسا رحمانی متخصص بیماری های کودکان و نوجوانان و فوق تخصص گوارش و کبد و آندوسکوپی در لیست بهترین متخصص اطفال در تهران  قرار دارد. پریسا رحمانی به سبب مهربانی و صبر در برخورد با بیماران، برخورداری از دانش بالا، پیگیری در حین و بعد از معالجه و … از جایگاه ویژه‎ای برخوردار است.

  لازم به ذکر است که آندوسکوپی در این مطب فقط با بیهوشی و با تعیین وقت قبلی امکان‎پذیر است. ساعات کاری مطب دکتر پریسا رحمانی 3 تا 9 عصر روزهای شنبه، یک‎شنبه و سه‎‌شنبه را شامل می‎شود.

  در این مطب به سبب وجود بیماران و کودکان بدحال ممکن است با تاخیر در ملاقات با دکتر مواجه شوید. به این سبب حتما قبل از حضور در مطب از طریق تماس تلفنی با منشی در ارتباط باشید.

  لازم به ذکر است مبالغ بیعانه قابل استرداد نیستند. پس ابتدا از برنامه کاری خود مطمئن شوید، سپس اقدام به تعیین وقت ویزیت کنید.

  • آدرس:  تهران – جمالزاده – خیابان فرصت شیرازی – بعد تقاطع قریب – روبروی دانشکده دامپزشکی – ساختمان هیراد – پلاک ٨١ – طبقه دوم – واحد ٥
  • شماره تلفن: 02166125168  02166120472
  • پیج اینستاگرام:@drparisarahmani


  پیش از معرفی آدرس و اسم یکی دیگر از متخصصان اطفال تهران از شما دعوت می کنیم به مقاله کلینیک کاشت مو در تهران هم سر بزنید.


  دکتر فتانه اکبری متخصص کودکان و نوزادان

  دکتر فتانه اکبری

  دکتر فتانه اکبری یکی از متخصصین زبردست در زمینه بیماری کودکان است. نظرات مثبت بی‌شماری که در پروفایل ایشان دیده می‎شوند، نمایان‎گر دقت کاری بالا و تخصص این دکتر می‌باشد. در تایید کیفیت کاری بالای این دکتر، در یک نظر خواهی از دکتر فاطمه زهره وند که متخصص مغز و اعصاب هستند، ایشان دکتر اکبری را به عنوان بهترین متخصص اطفال در تهران معرفی کردند.

  • آدرس:  تهران، منطقه۲۲، شهرک گلستان(راه آهن)، بلوار اقاقیا غربی(سبزوار)، ما بین هاشم زاده و قائم، ساختمان پزشکان اقاقیا، پلاک۹۴
  • شماره تماس: 09002083020  – 02144924309

  در این قسمت مقاله بد نیست از مطلب بهترین جراح زیبایی زنان تهران هم دیدن نموده و مطالعه نمایید.


  دکتر بهروز سلطانی متخصص اطفال و نوزاد

  دکتر بهروز سلطانی

  بنا به نظرات افراد و مراجعین، دکتر سلطانی یکی از ماهرترین دکترها در زمینه ی بیماری کودکان است. دکتر سلطانی دارای بورد تخصصی اطفال و نوزادان از دانشگاه تهران می‌باشد.

  از نظر فاکتورهای ذکر شده، دکتر سلطانی یکی از بهترین پزشکانی است که می‎توان با انتخاب ایشان، به بهترین شکل ممکن، بیماری نوزاد یا کودک را به شکل اصولی درمان نمود. با وجود سابقه قابل توجه دکتر سلطانی، بسیاری از مراجعه کنندگان ایشان را جز بهترین متخصص اطفال در تهران و  ایران می‌دانند.

  لازم به ذکر است که به سبب این‎که مطب در تهران واقع شده، تمامی شماره‎ های ذکر شده باید با پیش شماره 021 گرفته شوند.


  قبل از معرفی یکی دیگر از بهترین فوق متخصص اطفال در تهران از شما دعوت می کنیم به فوق تخصص جراح پلاستیک تهران هم سر بزنید.

  دکتر حجت درخشانفر فوق متخصص اطفال

  دکتر حجت درخشان‎فر

  دکتر حجت درخشان فر دارای مدرک فوق تخصص ریه کودکان و نوزادان، آسم، آلرژی و عفونت های تنفسی کودکان است. این دکتر از معدود متخصصانی است که تست ریه کودکان را با دقت بسیار بالا ارائه می‎دهد.

  یکی از امتیازات برتر دکتر درخشان‎فر در مقایسه با سایر پزشکان در انعطاف پذیر بودن نوع ویزیت است. یعنی برای گرفتن وقت ویزیت و صحبت در مورد بیماری نیاز نیست حتما به مطب مراجعه کنید. امتیاز این نوع ویزیت دکتر درخشان‎‌فر برای کلیه استان‎های کشور نیز می‌تواند کارگشا باشد.

  • آدرس:  خیابان شریعتی – رو بروی خیابان میرداماد – کوچه ی بیان – ساختمان پزشکان برزویه -پلاک 23 – طبقه پنجم – واحد 14
  • شماره تماس 02126700152
  • اینستاگرام:@hojjatderakhshanfar


   دکتر هانیه قانع متخصص کودکان و نوزادان

   دکتر هانیه قانع

  هانیه قانع نیز دکتر کودکان در تهران است. سرکار خانم قانع متخصص کودکان و نوزادان است و فعالیت‎هایی از قبیل رسیدگی به بیماری‎های عفونی و تب دار، طب نوزادی و پیرامون تولد، بیماری های گوارشی و رفلاکس، کنترل و درمان آسم و آلرژی، پایش رشد، تغذیه کودک، واکسیناسیون و ختنه نوزاد در مطب این پزشک انجام می‎گیرند.

  دکتر هانیه قانع دارای بورد تخصصی بوده و فارغ التحصیل از دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی تهران هستند. از نظر موقعیت مکانی، مطب دکتر قانع در مرکز شهر واقع شده است و دسترسی خوبی از سراسر شهر دارد.

  • آدرس: جردن، بلوار نلسون ماندلا، بین گلشهر و گلفام، ساختمان ترژر، واحد 502
  • شماره تماس:  09330285052 – 02122031750
  • آدرس اینستاگرام: @dr.hanieghane  دکتر شبنم زمانی متخصص کودک و نوزاد

  دکتر شبنم زمانی، متخصص کودکان و نوزادان

  دکتر شبنم زمانی یکی از بهترین‎ها در زمینه درمان بیماری نوزادان است. نظرات مثبت و پرشمار مراجعین سابق، نشان دهنده مقبولیت دکتر زمانی در بین بیماران است.

  در کنار مطالب ذکر شده، دکتر شبنم زمانی دارای بورد تخصصی کودکان، تخصص در درمان بیماری‎های عفونی، تب دار، آسم و آلرژی بوده و می‎تواند یک پزشک عالی برای درمان کودک یا نوزاد شما باشد. مهربانی این دکتر و نحوه برخورد مناسب ایشان سبب شده روز به روز به تعداد دوستداران ایشان افزوده شود.

  • آدرس:  بلوار مدیریت، خیابان علامه جنوبی، کوچه چهلم مرکزی، انتهای کوچه، پلاک ۹ طبقه ۱
  • شماره تماس02188092501
  • اینستاگرام:@drshabnamzamani


   دکتر سید حمیدرضا مرتضوی

  دکتر سید حمیدرضا مرتضوی

  سید حمید رضا مرتضوی از دانشجویان پزشکی سال ۱۳۷۲ دانشگاه علوم پزشکی مشهد بوده‌ و در سال ۱۳۷۷ فوق تخصص آسم و آلرژی و ایمونولوژی بالینی را از دانشگاه علوم پزشکی شیراز (بیمارستان نمازی) دریافت کرده است.

  سال‌ها به عنوان عضو هیات علمی در دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه خدمت کرده و در حال حاضر هم به عنوان پزشک در تهران و کرمانشاه فعالیت می‌کند.

  دکتر حمیدرضا مرتضوی دارای چندین مقاله در نشریات علمی معتبر به زبان‌های انگلیسی و فارسی بوده و همچنین در کنگره‌های علمی به عنوان سخنران و پوستر ارائه دهنده مقالات شرکت داشته‌ است. علاوه بر این، عضو آکادمی آسم و آلرژی آمریکا و اروپا بوده و هر ساله در کنگره آکادمی آسم و آلرژی اروپا شرکت می‎کند.

  • آدرس: بلوار مرزداران – حدفاصل سرسبز و آریافر – شماره۸۰ – طبقه دوم – واحد۵ – مرکز درمان آلرژی
  • شماره تماس: 02144379271  – 02144379215
  • آدرس اینستاگرام:@allergy_treatment_center


  دکتر جواد غروبی جراح ارولوژی کودکان

  دکتر جواد غروبی، متخصص و جراح کودکان

  دکتر غروبی از پزشکان نام‎دار در زمینه بیماری کودکان و نوزاد است. ایشان جراح عمومی نیز هستند و می‏‏‎توانند جراحی‎های مربوط به بیماران را شخصا انجام دهند.

  • آدرس: تهران، خیابان شریعتی، بالاتر از سیدخندان، نرسیده به همت، مقابل پارک شریعتی، پلاک 1009، ساختمان پزشکان پاستور، طبقه همکف، واحد12
  • شماره تلفن: 0212285075
  • پیج اینستاگرام:Drghoroubi
  • وبسایت: https://drghoroubi.com/  دکتر ربابه رجبی فوق تخصص قلب کودکان

  دکتر ربابه رجبی

  ربابه رجبی متخصص و دکتر کودکان در تهران است. در مطب این دکتر درمان‎های تخصصی قلب کودکان، اکو جنین، اکوکاردیوگرافی از راه مری انجام می‎پذیرد. دکتر رجبی از نام‎های بزرگ در زمینه کودکان است. ایشان عضو انجمن قلب کودکان ایران هستند و همزمان به عنوان پزشک در بیمارستان آرش-شریعتی-نفت تهران مشغول به خدمت هستند. مراجعین دکتر رجبی ایشان را به عنوان بهترین متخصص اطفال در تهران و پزشک حاذقی می‌شناسند که رفتار محترمانه ‎ای دارد.

  مراجعه کنندگان این پزشک به اتفاق معتقدند مهربانی این پزشک سبب شده هیچگونه ترسی در دل کودکان به وجود نیاید. دکتر غروبی توانسته اعتماد کودکان را به خوبی جلب نماید و در ذهن آن‌ها یک دوست خوب همراه باشد.


  دکتر مجید جعفری

   دکتر مجید جعفری

  دکتر مجید جعفری را می‎توان در مبحث بهترین دکتر کودکان در تهران، جزو نوابغ دانست. دکتر جعفری علاوه بر دارا بودن تخصص در زمینه آسم و آلرژی، عضو انجمن آلرژی آمریکا (AAAAI) نیز بوده و در سطح بین ‎المللی نیز پزشکی حاذق و شناخته شده می‌باشد. به سبب شلوغی دائمی مطب، برای مراجعه حضوری حتما باید وقت قبلی تهیه نمایید.

  مهمترین فعالیتی که در مطب دکتر مجید جعفری انجام میگیرد، عبارت است از:

  •  ویزیت بیماران مبتلا به آسم، آلرژی و ضعف سیستم ایمنی
  • تست آلرژی جهت درمان بیماران و افراد دارای حساسیتهای فصلی، دایمی و غذایی
  • تست تنفس (اسپیرومتری ) برای افراد یا بیماران دارای آسم و برونشیت مزمن
  • تستهای پوستی جهت تشخیص و درمان بیماریهای پوستی واگزمایی
  • تست کلی جهت شناسایی آلرژی دارویی
  • حساسیت زدایی و تزریق واکسن آلرژی برای درمان بیماران آسم و آلرژی

  قبل از معرفی یکی دیگر از بهترین فوق متخصص اطفال در تهران از شما دعوت می کنیم به فوق تخصص گوارش تهران هم سر بزنید.

  دکتر پریسا هنرپیشه متخصص کودک و نوزاد

   دکتر پریسا هنرپیشه

  دکتر پریسا هنرپیشه، یکی از برجسته‌ترین فوق تخصص‌های بیماری‌های کلیه و مجاری ادراری کودکان (نفرولوژی کودکان) است. او همچنین یک متخصص کودکان و نوزادان با رتبه برتر در بورد فوق تخصصی سال ۱۳۹۹ است. دکتر هنرپیشه فارغ التحصیل دانشگاه علوم پزشکی ایران می‌باشد و به عنوان عضو انجمن نفرولوژی آمریکا (ASN) و عضو انجمن بین‌المللی نفرولوژی (ISN) فعالیت دارد.

  او در حوزه‌های گسترده‌ای از جمله معاینات دوره‌ای نوزادان، درمان بیماری‌های کودکان و نوزادان، و مشکلات کلیوی فعالیت دارد. برخی از این مشکلات شامل عفونت‌های ادراری، شب‌های ادراری، هیدرونفروز نوزادی، دفع پروتئین در ادرار، دفع خون در ادرار، سندرم نفروتیک، اختلالات ادرار کردن، سنگ کلیه و فشارخون می‌باشد.

  به دلیل زیاد بودن دکتر کودکان در تهران، نام‎های زیادی مطرح می‎شود ولی برخی افراد بیشتر با نظرات مثبت مراجعین مواجه می‎شوند. دلیل می‎تواند در توانایی برقراری ارتباط با بیمار و میزان تخصص و واردی از این قبیل باشد.

  دکترهایی که نام‎دار تر هستند برای ملاقات نیاز به وقت قبلی دارند زیرا مطب آن ‎ها معمولا شلوغ است. برای تعیین وقت ویزیت باید با شماره ۲۲۶۷۷۴۷۸ و پیش شماره 021 تماس بگیرید.

  • آدرس : شریعتی ، بالاتر از مترو قیطریه، کوچه نبوی، ساختمان پزشکان نبوی، طبقه ۴، واحد ۱۱
  • شماره تلفن : پاسخگوی بیست و چهار ساعته 02123048
  • آدرس سایت: https://visitstar.ir
  • آدرس اینستاگرام:dr.parisa.honarpisheh@  دکتر کیان دارابی

  دکتر کیان دارابی

  دکتر کیان دارابی از بهترین و کاربلد ترین افراد در زمینه پزشک کودکان در تهران هستند. از نظر علمی دکتر دارابی دارای جایگاه ویژه‎ای نزد مردم هستند. شماره نظام دکتر دارابی ۵۹۴۳۵ بوده و ظرفیت ویزیت ایشان معمولا تا روزهای آتی تکمیل است. پس برای تعیین وقت قبلی باید چند هفته زودتر تماس بگیرید.

  از سوابق و افتخارات دکتر دارابی می‏‏‎توان به عضویت در انجمن آسم و آلرژی آمریکا، عضویت در انجمن آسم  و آلرژی اروپا و همچنین عضو در انجمن آسم و آلرژی ایران را نام برد که با این تفاسیر می‎توان ایشان را از برترین متخصصان آسم و آلرژی در سطح جهان برشمرد.

  از نظرات پر‎تکرار و مثبت مراجعین پیشین دکتر دارابی کاملا می‎توان دریافت که این دکتر با رفتاری محبت آمیز و سرشار از انرژی می‎تواند به خوبی با کودکان ارتباط برقرار کند و فعالیت‎های درمانی نزد ایشان با حالتی دوستانه میسر می‎شود.

  • آدرس:  خیابان شریعتی – بالاتر از میرداماد- رو به روی مترو شریعتی – خیابان زیبا – پلاک 60 – طبقه دوم – مرکز فوق تخصصی آلرژی سپهر ،
  • شماره تماس:  02126702070
  • آدرس اینستاگرام:drkian.darabi@  دکتر محمد نصیر همتیان فوق تخصص قلب کودک و نوزاد

  یکی از بهترین‎های دکتر کودکان در تهران، بدون شک، دکتر محمد نصیر همتیان است. این دکتر دارای فوق تخصص قلب جنین – اطفال است. پزشکان زیادی با عنوان متخصص اطفال در تهران وجود دارند، ولی افراد معدودی هستند که توسط مردم تایید شده‎ و دارای مقبولیت هستند و عنوان بهترین فوق متخصص اطفال در تهران را ازآن خود کنند.

  بدون دکتر همتیان یکی از همین موارد است. مهربانی این دکتر با کودکان زبانزد خاص و عام می‎‌باشد. دکتر همتیان در سال‌های طبابت خود توانسته ارتباط خوبی را بیماران خود برقرار کند.

   دکتر محمد نصیر همتیان

  • آدرس:  بلوار کشاورز، بین کارگرشمالی و جمالزاده، جنب آزمایشگاه نور، پلاک 95 طبقه
  • شماره تماس:   09197506252
  • آدرس اینستاگرام:  . @drhematian.mohamadnas  دکتر علی رضا پور متخصص عوفی کودک

  دکتر علی رضاپور

  دکتر علی رضا پورفوق تخصص عفونی کودکان و متخصص اطفال به سبب برخورد خوب، تجربه بالا و تخصص در زمینه کاری، در لیست بهترین دکتر کودکان در تهران قرار می‎گیرد. این دکتر با تجربه سال‎ها کار با کودکان، به راحتی می‎تواند با کودکان ارتباط برقرار کند تا در محیطی دوستانه فرآیند درمانی طی شود.

  این پزشک توانسته با تجربه چندساله خود اعتماد کودکان را جلب نماید و از ترسیدن آن‌ها جلوگیری نماید. دقت نمایید با مشخص شدن روز ویزیت، باید در همان روز و ساعت مشخص شده در مطب حاضر شوید تا با کم‎ترین معطلی ممکن بتوانید با پزشک دیدار کنید.

  • آدرس:  خیابان شریعتی بالاتر از میرداماد – کوچه فلسفی -پایین تر از مترو شریعتی -پلاک 5 ساختمان پزشکان پرشین – طبقه پنجم
  • شماره تماس: 09105292322    02126403182   دکتر هوشنگ گرجی پور

  دکتر هوشنگ گرجی پور

  در مبحث بهترین دکتر کودکان در تهران، مخصوصا غرب تهران، نمی‎توان از دکتر گرجی پور حرفی نزد. دکتر هوشنگ گرجی پور از جمله آن پزشکانی است که همواره با بازخورد مثبت مراجعین مواجه بوده است و افراد زیادی دکتر گرجی پور را به عنوان بهترین متخصص اطفال در تهران  و پزشک کودک خود انتخاب می‎کنند.

  • آدرس:  جنت آباد جنوبی نرسیده به کاشانی نبش خیابان نیرو ساختمان آتام طبقه سوم، واحد 44
  • شماره تلفن:  02146140255  دکتر حاجیه برنا

  حاجیه برنا

  در زمینه پزشک کودکان در تهران می‎توان از دکتر حاجیه برنا نام برد. ایشان پزشک متخصص کودکان و نوزادان با سابقه 30 ساله هستند. زمینه فعالیت ایشان، در درمان بیماری‌های عفونی، زردی، تغذیه و رشد، آلرژی، عفونت‌های ادراری، مشکلات گوارشی و بیماری‌های پوستی کودکان است.

  در کنار مطالب ذکر شده، دکتر برنا عضو ارشد هیات علمی دانشگاه می‌باشد و توانسته‎ نظر مثبت اکثر مراجعین را کسب کند. دکتر برنا از دید مراجعین خود یکی از بهترین دکترهای حال حاضر ایران در زمینه متخصص اطفال در تهران محسوب می‌شود.

  • آدرس: بلوار مرزداران – بین ایثار و دانش – کلینیک مرزداران – پلاک 110 – طبقه 2
  • شماره تماس: 09125971734  02144212097


  همچنین برای آشنایی با جراحان بینی در تهران مقاله بهترین جراح بینی در تهران را برای مطالعه پیشنهاد میکنیم.


   دکتر علیرضا دانشگری

  دکتر علیرضا دانشگر

  در زمینه یافتن بهترین دکتر کودکان در تهران می‎ توان از دکتر علیرضا دانشگری نیز نام برد. دکتر دانشگری یک متخصص برجسته در زمینه کودکان، نوزادان و نوجوانان است و دارای ۲۹ سال سابقه درمانی می‌باشد. او دارای بورد تخصصی در زمینه آلرژی و عفونی است و توانایی در ارائه خدمات درمانی متنوعی از جمله ختنه و پیرسینگ را نیز دارا می‌باشد.

  با وجود سابقه طولانی این دکتر مراجعین آن نگرانی از بابت تشخیص نادرست ایشان و یا عدم برقراری ارتباط درست با کودکان را نخواهند داشت. اخلاق و مشتری مداری سال‎های زیاد طبابت دکتر دانشگری سبب شده ایشان را به عنوان یک پزشک ماهر و متخصص اطفال در تهران بشناسند.

  • آدرس:بلوار مرزداران، روبروی خیابان سپهر، جنب داروخانه موسوی، پلاک  154
  • شماره تماس:  09395544959   دکتر حبیب سهیلی

  دکتر حبیب سهیلی

  دکتر حبیب سهیلی، متخصص برجسته‌ی کودکان و نوزادان، فارغ‌التحصیل دانشگاه علوم پزشکی تهران می‌باشد. وی به عنوان رتبه اول بورد فوق‌تخصصی کشور شناخته شده است و عضو انجمن آسم و آلرژی ایران و آکادمی آسم و آلرژی آمریکا (AAAAI) نیز می‌باشد. دکتر سهیلی تخصص و تجربه‌ی گسترده‌ای در تشخیص و درمان آلرژی‌های مختلف از جمله آلرژی‌های تنفسی، بینی، پوستی، دارویی، و غذایی، اگزما، کهیر و آسم را دارا است.

  همچنین او توانایی در درمان سرم‌تراپی کهیرهای مزمن و ایمونوتراپی و واکسن درمانی (حساسیت زدایی) را نیز دارا می‌باشد. به علاوه، دکتر سهیلی قادر به رفع حساسیت به حیوانات خانگی مانند گربه، سگ، و اسب بوده و انجام تست‌های آلرژی و تست تنفسی اسپیرومتری را نیز انجام می‌دهد. او همچنین در بیماری‌های خود ایمنی توانایی انجام تست اتو لوگوس را دارا است.

  • آدرس 1: بلوار مرزداران – بین آریافر و سرسبز – بعد از بانک رفاه – پلاک 80 – واحد ۵ – مرکز درمان آلرژی-نزدیک مترو خط ۶ (ایستگاه مرزداران)
  • آدرس 2: تهرانپارس بین فلکه دوم و سوم ( خیابان آیت اله خوشوقت) – خیابان ریحانچی ( 188 غربی) – پلاک 1 ساختمان پزشکان امید – طبقه 4- واحد 14
  • شماره تماس:  02144379271


  دکتر فراز سلیمانی

  دکتر فراز سلیمانی

  دکتر سلیمانی را می‌توان از بهترین متخصصان در زمینه بیماری کودکان در غرب تهران دانست. از بررسی نظرات مراجعین سابق ایشان می‎توان دریافت که صبر و دقت کاری، دو فاکتور مهم این دکتر به عنوان بهترین متخصص اطفال در تهران  می‎باشد که احتمالا شما با یکبار مراجعه نیز به آن‌ها پی خواهید برد.

  • آدرس: غرب تهران، منطقه ۵ شهران، بالاتر از فلکه دوم شهران، بعد مسجد امام علی، بالای داروخانه دکتر کریمیان، واحد ۶   رزرو وقت
  • تایم کاری: همه روزه، به جز جمعه و پنجشنبه از ساعت 16 تا 20
  • شماره تماس: 099218908410933442928


  از جمله فعالیتهای قابل انجام در مطب دکتر سلیمانی، می توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • کنترل زردی با استفاده از دستگاه بیلی روبین متر پوستی
  • کنترل کم خونی (هموگلوبین) با استفاده از یک قطره خون، مشابه دستگاه تست قند، اما برای بیماران تحت درمان
  • تست قارچ پوستی و ویتیلیگو (برص) با استفاده از لامپ وود
  • معاینه گوش به صورت حرفهای و با استفاده از دستگاه دیجیتال ویدیو اتوسکوپ
  • برداشت ضایعه‌های پوستی کودک و نوزاد، مانند خال، زگیل، اسکین تگ و غیره با استفاده از دستگاه اراف و پلاسما
  • تست فوری عفونت ادراری با استفاده از نوار ادراری

  دکتر ربابه سادات زمانی

  دکتر ربابه سادات زمانی

  دکتر ربابه سادات زمانی متخصص کودکان و فارغ تحصیل دانشگاه شهید بهشتی دارای ۱۳ سال سابقه کارهستند. ربابه سادات زمانی از بهترین‎های دکتر کودکان در تهران بوده و فعالیت‎هایی از قبیل بررسی گوارش، آسم و آلرژی، تغذیه، نوزادان و کودکان و نوجوانان و بیماری‌های عفونی، رشد و نمو، دیابت، بیش فعالی و شب ادراری در مطب ایشان انجام می‎شود.

  در بیشتر سایت‎های نظر سنجی یا تعیین زمان ویزیت دکتر سادات زمانی دارای امتیاز پنج ستاره هستند که این نشان دهنده کیفیت کاری بالا و رضایت تمامی مراجعین است. لازم به ذکر است که اگر وقت اینترنتی گرفته باشید، حتما باید آن را از طریق تماس تلفنی با منشی مطب هماهنگ کنید.

  • آدرس: خیابان پیروزی، ابتدای خیابان پرستار، پلاک 433، طبقه 2- کلینیک تخصصی هما
  • شماره تماس:   02177485410  دکتر سهیلا نوشاد

  سهیلا نوشاد

  دکتر سهیلا نوشاد یک پزشک متخصص کودکان با سابقه‌ی 25 ساله در بخش‌های مختلف کودکان و نوزادان است. تجربه‌های او شامل حضور در کلینیک‌های عمومی و بخش غدد کودکان در بیمارستان دانشگاه کمبریج انگلستان، یک سال فعالیت در بیمارستان City  شهر بیرمنگام انگلستان و بیش از 15 سال سابقه در بخش نوزادان و مراقبت‌های ویژه نوزادان بیمارستان‌های امام حسین، مهدیه، مفید و بهمن می‌باشد.

  در حال حاضر، دکتر نوشاد در بخش NICU بیمارستان امام حسین و همچنین درمانگاه‌های خیریه “صاحب کوثر” در تهرانسر و “الزهرا” در بلوار فردوس شرق مشغول به فعالیت است. این سوابق و تجربیات نشان دهنده‌ی تفکر و تفرّد او در زمینه‌ی مراقبت از کودکان و نوزادان می‌باشد.

  • آدرس:  بلوار فردوس غرب، تقاطع شقایق، ساختمان پرشیا، ورودی ، طبقه 4، واحد 46
  • شماره تلفن:  09125277849  – 02144142580


  با امتیاز به مقاله از ما حمایت کنید😍

  میانگین امتیازات ۵ از ۵
  از مجموع ۲ رای

  مدیر تیم نویسندگی

  این مقاله به کوشش اعضای تیم محتوای سایت در تهران تولید شده است. ممنون میشویم با نظرات و بازخوردهایتان تیم "درتهران" را در انتشار هرچه بهتر محتواهای مفید و کاربردی یاری دهید.

  نوشته های مشابه

  1 دیدگاه

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  دکمه بازگشت به بالا