پزشکی سلامت

بهترین دکتر فوق تخصص گوارش تهران 30 پزشک [تلفن+ اینستاگرام]

لیست معتبرترین متخصص گوارش و معده در تهران

 • یکی از چالش های اصلی بیماران، انتخاب بهترین دکتر فوق تخصص گوارش تهران می‌باشد. شما با انتخاب بهترین دکتر می‌توانید مسیر درمانی موفق‌تری را پشت سر بگذارید.

  آن چه در این محتوا میخوانید پنهان

  هم‌اکنون بسیاری از پزشکان متخصص گوارش در تهران، موفق به جلب رضایت مراجعه کنندگان خود شده اند. انتخاب پزشک برای درمان بیماری‌های گوارشی، یک پروسه بسیار مهم و حساس می‌باشد.

  معرفی بهترین دکتر گوارش در تهران

  تجربه کاری برخی از پزشکان گوارش در تهران بیش از چندین دهه می‌باشد. شما بر اساس بیماری خود باید بهترین دکتر گوارش را انتخاب فرمایید. اغلب این پزشکان در حوزه درمان و تشخیص بیماری‌های گوارشی بهترین عملکرد را از خود نشان داده‌اند. همچنین شما از طریق منابع معتبر می‌توانید سوابق تحصیلی پزشک انتخابی خود را مورد بررسی قرار دهید.

  درصد قابل توجهی از بهترین دکترهای تهران، از برترین دانشگاه‌های ایرانی و خارجی فارغ التحصیل شده‌اند. همچنین در تهران از لحاظ پزشکی به نسبت سایر شهرهای ایران، در رتبه نخست قرار دارد.

  برخی از پزشکان به دلیل تجربه کاری بیشتر، به سرعت بسیاری از بیماری‌های گوارشی را می‌توانند تشخیص دهند. تشخیص به موقع در درمان سریع حرف اول را می‌زند.

  براساس جدیدترین داده‌های آماری ۳۰ پزشک برتر در زمینه درمان بیماری های گوارشی شامل موارد ذیل هستند. این پزشکان با درمان به موقع بسیاری از بیماری‌های مزمن و حاد تجربه‌ای متفاوت را برای مراجعه کنندگان خود رقم زده‌اند‌. این پزشکان دارای مدارک معتبر و تاپ پزشکی هستند.

  نام پزشک تخصص امتیاز
  1- دکتر محمد ثقفی فوق تخصص گوارش و کبد 10/10
  2-  دکتر محمد امانی فوق تخصص گوارش و کبد 9.9/10
  3-  دکتر مهدی یامینی فوق تخصص گوارش 9.8/10
  4- دکتر محمدعلی محمدزاده  متخصص گوارش  9.7/10
  5-  دکتر محمدرضا عباسی فوق تخصص گوارش 9.7/10

  دکتر محمد ثقفی فوق تخصص بیماری های گوارش و کبد

  دکتر محمد ثقفی دارای فوق تخصص گوارش و کبد، در زمینه ی درمان انواع مشکلات گوارشی به هموطنان عزیز، خدمت رسانی می کند و با بروزترین امکانات و تجهیزات مورد نیاز به معاینه ی قسمت های مختلف دستگاه گوارش می پردازد.

  شما نیز جهت بررسی و درمان مشکلات گوارشی خود، می توانید به مطب دکتر محمد ثقفی مراجعه نمایید و یا از طریق شماره های زیر، مشاوره های مختلف را دریافت نمایید.

  دکتر محمد ثقفی

  دکتر محمد ثقفی همیشه با بهره گیری از دانش پزشکی خود و همچنین رعایت اصول دقیق و استاندارد همیشه بهترین عملکرد پزشکی را از خود نشان داده است و حتی در سال های اخیر جزء پزشکان برتر در زمینه بیماری های گوارشی در ایران شناخته شده است و رزومه کاری موفق و مقاله های معتبر خود را در سایت های داخلی و خارجی در اختیار جامعه پزشکی قرار داده است.

  این پزشک باتجربه علاوه بر تشخیص قطعی بهترین روش درمانی را نیز همیشه انتخاب می کند، تا در کوتاه ترین زمان ممکن بیمار به زندگی عادی قبلی خود برگردد.

  خدمات دکتر محمد ثقفی

  • اندوسکوپی و کولونوسکوپیبالن لاغری
  • باند لیگاسیون و IRC همورویید
  • ارجاع به تیم جراحی جهت اعمال جراحی لاغری و زیبایی
  • بیوفیدبک
  • مشاوره تغذیه
  • غربالگری سرطانهای گوارش
  • آموزش ،مدیریت و درمان بیماری های التهابی روده(IBD)

  اگر به دنبال یک پزشک فوق تخصص هستید، که بالاترین میزان از سابقه کاری به همراه تجربه کاری موفق داشته باشد، دکتر محمد ثقفی بهترین گزینه برای شما بیماران عزیز است. این پزشک علاوه بر خدمات تشخیص و درمان بیماری های کبدی جزء بهترین فوق تخصص آندوسکوپی در تهران و حتی بهترین فوق تخصص گوارش در تهران شناخته می شود.

   

  وی همیشه توانسته میزان رضایت قابل توجهی از مراجعه کنندگان خود را جلب کند و به همین علت جزء برترین و حتی برجسته ترین پزشکان فوق تخصص گوارش در تهران و حتی ایران همواره شناخته می شود و تمامی بیماران از خدمات درمانی و تشخیص های قطعی این پزشک متخصص میزان رضایت بالایی دارند.

  در صورتی که نیاز به خدمات پرستار در منزل دارید از شما دعوت می کنیم به مقاله پرستار در منزل تهران هم سر بزنید.


  دکتر محمد امانی فوق تخصص گوارش و کبد

  دکتر محمد امانی

  آقای امانی فوق تخصص گوارش و کبد بزرگسالان می‌باشد‌ و همچنین ایشان استادیار رسمی دانشگاه تهران هستند. در زمینه تشخیص بیماری‌های گوارشی آقای امانی، بسیار حرفه‌ای عمل می‌کنند. همچنین هزینه ویزیت برای هر مراجعه کننده بر اساس دفتر درمانی متغیر می‌باشد.

   

  آقای دکتر امانی، به دلیل تجربه کاری موفق در بسیاری از برنامه‌های تلویزیونی پزشکی نیز شرکت کرده‌اند. برای دریافت خدمات فیبرواسکن کبد، ویزیت تغذیه و ویزیت جراحی باید به صورت حضوری به مطب مراجعه کنید.

  آقای دکتر فعالیت رسمی در فضای مجازی ندارد.

  • آدرس اینستاگرام:amani.doctor@
  • شماره تلفن: ۰۹۰۱۳۹۳۸۲۲۴
  • آدرس مطب: امیرآباد شمالی(کارگر شمالی). ابتدای کوچه شکراله (یا کوچه یکم) پلاک 131 طبقه 4 مرکز گوارش و کبد پارلا


  اما برای انجام عمل های زیبایی بد نیست با بهترین فوق تخصص جراح پلاستیک تهران که ما لیست آنها را در این مقاله گردآوری کرده ایم، آشنا شوید.


  دکتر مهدی یامینی فوق تخصص گوارش

  دکتر مهدی یامینی

  آقای دکتر فوق تخصص گوارش ، کبد و مجاری صفراوی و بالون معده آندوسکوپی، کولونوسکوپی و بالون لاغری هستند. همچنین ایشان خدمات مربوط به لیزر هموروئید را نیز ارائه می‌دهند.

  آقای یامینی، با بسیاری از دفترچه‌های خدمات درمانی طرف قرارداد هستند‌.

  برای رزرو وقت از ساعت ۸ صبح تا ۱۰ شب می‌توانید با مطب تماس بگیرید.

  • آدرس اینستاگرام:mehdi.yamini.md
  • شماره تلفن: ۰۹۳۶۰۰۰۹۰۰۷
  • آدرس مطب: خیابان دولت (کلاهدوز)- ضلع شمالی چهارراه کاوه- ساختمان پزشکان کاوه- درب شماره دو- طبقه سوم- واحد ۱۳- مرکز فوق تخصصی گوارش و کبد کاوه


  قبل از معرفی یکی دیگر از متخصصان گوارش تهران از شما دعوت می کنیم به مقاله بهترین دندانپزشک در تهران هم سر بزنید.


  دکتر محمدعلی محمدزاده متخصص گوارش

  دکتر محمدعلی محمدزاده

  یکی از محبوب‌ترین پزشکان گوارش در تهران، آقای علیزاده می‌باشد. ایشان بیش از دو دهه تجربه موفق در زمینه درمان بیماری‌های گوارشی دارند. همچنین ایشان دارای مدرک فوق تخصص گوارش و کبد هستند. در زمینه ارائه خدمات مربوط به آندوسکوپی، کولونوسکوپی و پولیپتوکومی نیز خدمات شایانی را ارائه می‌دهند. هزینه ویزیت، نیز بر اساس دفترچه درمانی تعیین می‌شود.

  به طور کلی این پزشک هزینه‌های بسیار زیادی برای هر ویزیت دریافت نمی‌کند.
  ایشان در زمینه بوتاکس معده نیز فعالیت دارند.


  پیش از معرفی آدرس و اسم یکی دیگر از متخصصان گوارش تهران از شما دعوت می کنیم به مقاله بهترین جراح زیبایی زنان تهران هم سر بزنید.


  دکتر محمدرضا عباسی فوق تخصص گوارش

  دکتر محمدرضا عباسی

  این پزشک محبوب دارای مدرک فوق تخصص گوارش، کبد و آندوسکوپی است. آقای عباسی بیش از یک دهه تجربه کاری موفق دارند. همچنین در زمینه بیماری‌های گوارشی به صورت تخصصی فعالیت می‌کنند. ایشان، در زمینه کولونوسکوپی، بالن و پولیپکتومی نیز مشغول به فعالیت هستند.

  درصد کثیری از مراجعه کنندگان از خدمات مطلوب این پزشک نهایت رضایت خود را بیان کرده اند. این پزشک متخصص فقط با دفترچه خدمات درمانی دولتی طرف قرارداد می‌باشد.
  همچنین هزینه ویزیت برای بیماران آزاد، مطابق با نرخ جدید محاسبه می‌گردد.

  ویزیت روزهای زوج از ساعت 10 صبح لغایت 18 با تعیین وقت قبلی می‌باشد‌. همچنین خدمات آندوسکوپی و کولونوسکوپی روزهای یکشنبه و سه شنبه همراه با خواب مصنوعی و روزهای زوج با بی حسی موضعی ارائه می‌شود‌.

  • آدرس اینستاگرام :dr.abbasi.govaresh@
  • آدرس سایت: www.dr-abbasi.net
  • شماره تماس: ۰۹۹۰۳۷۴۱۹۰۰
  • آدرس مطب: ونک – ملاصدرا – روبری بیمارستان بقیه اله – ساختمان پزشکان امید – پلاک 175 – طبقه 6  دکتر علی صادقی خسرقی فوق تخصص گوارش و کبد

  دکتر علی صادقی خسرقی

  آقای دکتر صادقی فوق تخصص گوارش و کبد هستند و همچنین در زمینه بیماری‌های گوارشی به صورت حرفه‌ای مشغول به فعالیت هستند. آقای دکتر رتبه اول بورد تخصصی بیماری‌های داخلی از دانشگاه شهید بهشتی را کسب کرده اند.

  هزینه ویزیت بر اساس دفترچه درمانی دریافت می‌شود.

  همچنین برای ویزیت روزهای زوج از ساعت ۴ تا ۷ عصر می‌توانید به مطب پزشک مراجعه کنید.

  • آدرس اینستاگرام:dralisadeghi_gi@
  • آدرس سایت:www.dralisadeghi.com
  •  شماره تلفن: ۰۲۱۸۸۷۲۳۶۵۱
  • آدرس مطب: تهران خیابان خالد اسلامبولی (وزرا ) نبش خ احمدیان (پانزدهم) ساختمان پارک کلینیک طبقه سوم  دکتر محمدرضا سید مجیدی فوق تخصص گوارش

  دکتر محمدرضا سید مجیدی

  : آقای دکتر در زمینه بیماری‌های گوارشی، کبد و مجاری صفراوی مشغول به فعالیت هستند‌. همچنین ایشان دارای بورد فوق تخصصی گوارش از دانشگاه شهید بهشتی می‌باشند.

  با سابقه 13 سال کار در زمینه بیماری های گوارش و کبد بهترین خدمات ممکن را به شما مراجعه کنندگان عزیز ارائه می‌کنند.
  در این مرکز درمانی، روش‌های انجام آندوسکوپی و کولونوسکوپی بسیار متفاوت است. بر اساس شرایط جسمی بیمار روش خاصی در نظر گرفته می‌شود‌.

  از ساعت ۱۰ صبح تا ۹ شب می‌توانید برای رزرو وقت تماس بگیرید. همچنین پس از رزرو وقت بدون معطلی ویزیت خواهید شد.

  • آدرس اینستاگرام:dr.seyyedmajidi.gi@
  •  شماره تلفن: ۰۹۰۱۹۴۹۴۴۴۸
  • آدرس مطب: ولیعصر، بالاتر از میدان ونک، خیابان والی نژاد روبه‌روی بیمارستان هاشمی نژاد، ساختمان پزشکان سینا، واحد 402  دکتر پریسا رحمانی فوق تخصص گوارش و کبد

  دکتر پریسا رحمانی

  یکی از خوش برخوردترین پزشکان متخصص گوارش، خانم رحمانی می باشد. ایشان دارای مدرک فوق تخصص گوارش، کبد و آندوسکوپی کودکان و نوجوانان هستند. همچنین تمامی مراجعه کنندگان خانم دکتر، از خدمات ارائه شده نهایت رضایت خود را بیان کرده‌اند.

  ایشان با تمامی دفترچه‌های خدمات درمانی طرف قرارداد هستند. همچنین می‌توانید به صورت حضوری و اینترنتی نوبت خود را دریافت کنید. ایشان دانشیار دانشگاه علوم پزشکی تهران نیز هستند‌.

  ساعت کاری ۳ تا ۹ عصر روزهای شنبه- یکشنبه- سه شنبه می‌باشد. آندوسکوپی و کولونوسکوپی با بیهوشی و طبق هماهنگی قبلی با مطب انجام می‌شود.

  • آدرس اینستاگرام:drparisarahmani@
  • شماره تلفن: ۰۲۱۶۶۱۲۵۱۶۸
  • آدرس مطب: تهران – جمالزاده – خیابان فرصت شیرازی – بعد تقاطع قریب – روبروی دانشکده دامپزشکی – ساختمان هیراد – پلاک ٨١ – طبقه دوم – واحد ۵

  پیش از معرفی آدرس و اسم پزشک داخلی تهران از شما دعوت می کنیم به مقاله بهترین فوق تخصص ارتوپدی در تهران هم سر بزنید.


  دکتر سید علی مومن زاده فوق تخصص گوارش

  دکتر سید علی مومن زاده

  آقای دکتر مومن زاده، فوق تخصص گوارش، کبد و آندوسکوپی بزرگسالان است. همچنین ایشان عضو انجمن گوارش و کبد ایران هستند. آقای دکتر با تمامی دفترچه‌های نیروی مسلح طرف قرارداد هستند.

  مطب ایشان مجهز به جدیدترین دستگاه‌های کولونوسکوپی و آندوسکوپی می‌باشد.

  • آدرس اینستاگرام:dr_seyed_ali_momenzade@
  • شماره تلفن: ۰۹۳۶۳۵۴۷۲۸۰
  • آدرس مطب: تهرانپارس، پایین تر از فلکه سوم، کوچه رحمانی (۱۸۸ شرقی).پلاک ۱۱۸طبقه چهارم داروخانه معین

  پیش از معرفی پزشک بعدی از شما دعوت می کنیم به مقاله کلینیک کاشت مو در تهران هم سر بزنید.


  دکتر حسین علی مددی فوق تخصص گوارش و کبد

  دکتر حسین علی مددی

  آقای دکتر فوق تخصص گوارش و کبدو آندوسکوپی کودکان می باشد. همچنین می‌توانید به صورت حضوری و اینترنتی نوبت خود را رزرو کنید. هزینه ویزیت بر اساس نوع دفترچه درمانی هر بیمار، متغیر می‌باشد.

  روزهای زوج از ساعت ۱۴ تا ۱۹ برای ویزیت می‌توانید به مطب مراجعه کنید‌.

  • آدرس اینستاگرام:dr_hossein_alimadadi@
  • آدرس مطب: تهران- تقاطع بلوار کشاورزو خیابان قریب- روبه‌روی درب شرقی بیمارستان امام- پلاک 113- طبقه دوم غربی


  دکتر مجید ایرانشاهی فوق تخصص گوارش و کبد

  دکتر مجید ایرانشاهی

  آقای دکتر فوق تخصص گوارش و کبد هستند و همچنین ایشان با حوصله روند درمان را دنبال می‌کنند. نرخ ویزیت این پزشک، بر حسب دفترچه درمانی مراجعه کننده متغیر است.

  همچنین از ساعت ۹ صبح تا ۲۱ شب می‌توانید جهت رزرو وقت و یا هر نوع سوال دیگری با مطب تماس بگیرید. آقای دکتر عضو انجمن کبد و گوارش ایران هستند و مقاله‌های معتبری را در این زمینه منتشر کرده‌اند.

  • آدرس اینستاگرام:dr.majidiranshahi@
  •  شماره تلفن: ۰۹۳۵۴۳۶۴۱۴۴
  • آدرس مطب: خیابان شریعتی روبه‌روی بلوار میرداماد کوچه نیک پلاک ۲۸ واحد ۱۰


  دکتر غلامرضا مقیمی فوق تخصص گوارش

  دکتر غلامرضا مقیمی

  آقای دکتر مقیمی فوق تخصص گوارش، کبد و متخصص داخلی می‌باشند. شما برای ادامه درمان بیماری‌های گوارشی می‌توانید این پزشک محبوب را انتخاب کنید.

  آقای مقیمی در زمینه تشخیص و درمان انواع بیماریهای گوارش، کبد وپانکراس، آندوسکوپی و کولونوسکوپی با بیهوشی، فیبرواسکن کبد، بالون لاغری معده، لیزر هموروئید و فیشر آنوس، برداشتن پولیپ معده و روده، غربالگری سرطان روده، تعبیه استنت مری و PEG و خارج کردن سنگهای صفراوی با آندوسکوپی مشغول به فعالیت هستند.

  ایشان با تمامی دفترچه‌های خدمات درمانی طرف قرارداد هستند. برای تشخیص صحیح و بهتر بیماری‌های گوارشی حتما وعده نهار را میل نفرمایید.

  از شنبه تا پنج شنبه برای ویزیت می‌توانید به مطب مراجعه فرمایید.

  • آدرس اینستاگرام:dr.moghimigiman@
  • آدرس مطب: تهران، صادقیه، بلوار آیت اله کاشانی، گلستان شمالی، کوچه نسترن شرقی برج توپاز پلاک۱۳طبقه سوم واحد ۳۰۶ ۱۲.  دکتر سعید عبدی فوق تخصص گوارش

  دکتر سعید عبدی

  آقای دکتر عبدی در زمینه بیماری‌های گوارش و کبد به صورت حرفه‌ای فعالیت می‌کند‌. ایشان دارای مدرک فوق تخصص گوارش و کبد هستند. آقای دکتر عضو هیات علمی پژوهشکده گوارش و کبد می‌باشند‌. همچنین دانشیار دانشگاه علوم پزشکی و دانشگاه شهید بهشتی، ایران هستند. همچنین ایشان با دفترچه‌های خدمات درمانی مختلف طرف قرارداد هستند.
  هزینه ویزیت برای مراجعه کنندگان آزاد، مطابق با نرخ اعلامی جدید محاسبه می‌شود‌.

  • آدرس اینستاگرام:dr_saeed.abdi@
  • شماره تلفن: ۰۹۱۲۰۰۶۵۰۶۳
  • آدرس مطب: سعادت آباد میدان کاج ابتدای سرو غربی پلاک 7 واحد 7  دکتر علی فهیمی فوق تخصص گوارش و کبد

  دکتر علی فهیمی

  آقای فهیمی متخصص کبد و گوارش بزرگسالان هستند و همچنین مطب ایشان مجهز به جدیدترین دستگاه‌های درمانی برای بیماری‌های گوارشی می‌باشد. آقای فهیمی، یکی از پزشکان خوش اخلاق در شهر تهران هستند.

  ایشان با تمامی دفترچه های خدمات درمانی دولتی و خصوصی طرف قرارداد هستند. هزینه ویزیت برای مراجعه کنندگان آزاد نیز مطابق با نرخ جدید دریافت می‌شود.

  همه روزه از ساعت ۱۵ برای دریافت نوبت می‌توانید به مطب مراجعه کنید.

  • شماره تلفن : ۰۹۳۵۵۱۲۸۶۳۳
  • آدرس اینستاگرام:dr.ali.fahimi@
  • آدرس مطب: سعادت آباد،بالاتر از میدان کاج،کنار گذر یادگار امام(خیابان اوین)، بعد از کوچه گلستان،پلاک 1 ساختمان یاسمن، طبقه دوم واحد 4  دکتر رضا رشیدی فوق تخصص گوارش

  دکتر رضا رشیدی

  آقای دکتر رشیدی بیش از دو دهه تجربه کاری موفق در زمینه درمان بیماری‌های گوارشی دارند. همچنین ایشان دارای بورد تخصصی داخلی و بورد فوق تخصصی گوارش،کبد و مجاری صفراوی از دانشگاه تهران هستند.

  برای انجام آندوسکوپی، کولونوسکوپی و ای آر سی پی (ERCP) می‌توانید این پزشک ماهر را انتخاب کنید. آقای دکتر با کمترین نرخ ممکن خدمات پزشکی مربوط را ارائه می‌دهند‌.

  همه روزه در دو شیفت صبح و عصر می‌توانید برای ویزیت مراجعه کنید. همیشه آقای دکتر رابطه بسیار گرم و صمیمی با مراجعه کنندگان خود دارند.  دکتر عباس ذوالفقاری فوق تخصص گوارش و کبد

  دکتر عباس ذوالفقاری

  آقای ذوالفقاری فوق تخصص گوارش و کبد و متخصص داخلی می‌باشد. ایشان مقالات پزشکی بسیار معتبری را نیز منتشر کرده‌اند. آقای دکتر ذوالفقاری با دفترچه‌های خدمات درمانی طرف قرارداد هستند. همچنین هزینه ویزیت برای مراجعه کنندگان آزاد نیز مطابق با نرخ وزارت بهداشت برای پزشکان فوق تخصص دریافت می‌شود‌. ایشان عضو رسمی انجمن کبد و گوارش ایران می‌باشند.

  از ساعت ۱۰ صبح تا ۱۰ شب جهت موارد ضروری و هماهنگی می باشد لطفا هنگام تماس با مطب از پرسیدن سوالات مربوط به بیماری، داروها و آزمایشات خودداری فرمایید.

  • آدرس اینستاگرام:dr.abbas_zolfaghari@
  • شماره تلفن: ۰۲۱۴۶۸۰۳۸۰۸
  • آدرس مطب شماره یک: بلوار دریا بین رامشه و گلها ، رو‌به‌روی صرافی پلاک 64-62 طبقه چهارم واحد ۱۶ آدرس
  • مطب شماره دو: شهر قدس ( قلعه حسن خان ) – بلوار امام خمینی – نبش فروشگاه جانبو – ساختمان پزشکان مهدیه – طبقه ۳  دکتر ناصر علیزاده حقیقی فوق تخصص گوارش و کبد

  دکتر ناصر علیزاده حقیقی

  آقای علیزاده فوق تخصص گوارش و کبد بزرگسالان می‌باشد و همچنین آخرین مدرک پزشکی خود را از دانشگاه تهران دریافت کرده‌اند. این پزشک در زمینه درمان بیماری‌های گوارشی حرف اول می‌زند. شما به صورت حضوری و اینترنتی می‌توانید نسبت به دریافت نوبت اقدام کنید. جناب علیزاده، با تمامی دفترچه‌های خدمات درمانی طرف قرارداد هستند‌.

  همچنین در مطب این پزشک، جدیدترین دستگاه‌های کولونوسکوپی و آندوسکوپی قرار دارد. حدود ۹۷ درصد از مراجعه کنندگان از مشاوره پزشکی این دکتر محبوب رضایت داشته اند. هزینه‌های دریافتی برای ویزیت، بر اساس نوع دفترچه بیمار متغیر است‌. جهت کسب اطلاعات بیشتر می‌توانید با شماره تلفن‌های مطب تماس بگیرید. تایم ویزیت برای تمامی مراجعه کنندگان از شنبه تا چهارشنبه از ساعت ۵ تا ۸ می‌باشد.  دکتر سیده نازنین منصوری فوق تخصص گوارش و کبد

  دکتر سیده نازنین منصوری

  خانم منصوری فوق تخصص گوارش و کبد و مجاری صفراوی هستند و همچنین خدمات آندوسکوپی پیشرفته، بوتاکس معده و اندوسونوگرافی را نیز ارائه می‌دهند. خانم منصوری با تمامی دفترچه‌های خدمات درمانی طرف قرارداد هستند. همچنین بیش از دو دهه تجربه کاری موفق دارند. اغلب مراجعه کنندگان از کیفیت خدمات و نحوه برخورد ایشان نهایت رضایت را داشته اند.

  • آدرس اینستاگرام:dr.nazanin_mansouri@
  • پاسخگویی تلفن همه روزه از ساعت ۹ تا ۲۱ می‌باشد. همچنین ویزیت همه روزه از شنبه تا چهارشنبه ساعت ۱۵ تا ۲ است.
  • شماره تماس: ۰۹۱۹۹۸۵۹۴۷۹
  • آدرس مطب: تهران، خیابان شریعتی، بالاتر از ۲ راهی قلهک ، ساختمان پزشکان ۱۳۶۵ طبقه اول واحد ۹  دکتر حامد زمانی فوق تخصص گوارش و کبد

  دکتر حامد زمانی

  اگر از مشکلات گوارشی و کبدی رنج می‌برید، حتما این پزشک را انتخاب کنید. آقای دکتر زمانی در زمینه درمان بیماری‌های گوارشی بهترین عملکرد ممکن را از خود نشان داده‌اند. مراجعه کنندگان گرامی معطلی بین یک تا چهارساعت برای ویزیت را باید در نظر داشته باشند. عزیزانی که اولین بار به دلیل کبد چرب مراجعه می کنند؛ مستقیما وقت فیبرواسکن رزرو نمایند.

  دمات فیبرواسکن کبد (کبد چرب)، آندوسکوپی و کولونوسکوپی نیز توسط این پزشک ارائه می‌شود.

  همچنین برای رزرو وقت حتما از چند روز قبل اقدام کنید. آقای زمانی با اغلب دفترچه‌های خدمات درمانی طرف قرارداد هستند.

  • آدرس اینستاگرام:dr_hamedzamani@
  • آدرس سایت : www.dr-hamedzamani.ir 
  •  شماره تلفن: ۰۹۲۰۲۰۵۳۰۱۳
  • آدرس مطب: تهران، چهارراه فرمانیه ،تقاطع بلوار لواسانی و پاسداران ، روبروی باشگاه فرمانیه ساختمان پزشکان 222، پلاک 5، طبقه 5، واحد 22  دکتر جواد رستگار مقدم فوق تخصص گوارش و کبد

  دکتر جواد رستگار مقدم

  آقای دکتر فوق تخصص گوارش و کبد هستند و همچنین به عنوان استادیار در دانشگاه تهران مشغول به فعالیت هستند. ایشان خدمات اندوسونوگرافی و بوتاکس معده را مطابق با جدیدترین متدهای پزشکی انجام می‌دهند. ایشان دارای بورد فوق تخصص گوارش و کبد بالغین از دانشگاه شهید بهشتی و فلوشیپ اندوسونوگرافی از دانشگاه تهران هستند‌.
  معطلی بین نیم ساعت الی دو ساعت در مطب امری طبیعی است.

  برای دريافت وقت اورژانسی، پیش از مراجعه به مطب، با منشی هماهنگ شوید. . تمامی نوبت‌ دهی ها در این مطب به صورت تقریبی می‌باشد؛ به همین علت سر وقت در مطب حضور داشته باشید. آقای دکتر رستگار مقدم، با تمامی دفترچه‌های خدمات درمانی قرارداد رسمی دارند

  شما تنها با پرداخت هزینه‌ای اندک می‌توانید از وضعیت جسمی خود مطلع شوید. ایشان در زمینه بیماری‌های گوارشی خاص، نقش پررنگی دارند. هزینه ویزیت برای بیماران آزاد، مطابق با نرخ کشوری دریافت می‌شود.

  آقای دکتر با تشخیص به موقع و صحیح، به دنبال بهینه سازی فرایند درمان هستند. بسیاری از مراجعه کنندگان از مشاوره پزشکی، نهایت رضایت را داشته‌اند. برای چینش الفبای سلامتی در صورت ابتلا به بیماری‌های گوارشی، مراجعه به پزشک را در اولویت اول خود قرار دهید.

  حتما تا قبل از ساعت ۱۷ در مطب حضور داشته باشید‌.

  • آدرس اینستاگرام:dr__rastegar@
  • شماره تلفن: ۰۹۲۰۳۰۲۳۳۵۰
  • آدرس مطب: ابتدای خیابان پاسداران، خیابان گل نبی، نرسیده به خیابان شریعتی، پلاک 45، طبقه دوم واحد 203  دکتر حسنعلی متانت فوق تخصص گوارش و کبد

  دکتر حسنعلی متانت

  فوق تخصص گوارش ، کبد و مجاری صفراوی بالغین، متخصص داخلی آندوسکوپی، کولونوسکوپی، بوتاکس و بالون معده جهت لاغری و ERCP می باشد. ایشان یکی از استادیارهای دانشگاه شهید بهشتی تهران نیز هستند‌. نرخ ویزیت این پزشک، بر اساس دفترچه خدمات درمانی بیمار متغیر می‌باشد. ایشان با ارائه خدمات پزشکی مطلوب توانسته‌اند؛ رضایت مراجعه کنندگان خود را جلب کنند. جهت رفاه حال مراجعه کنندگان ایشان اقدام به تاسیس دو مطب در مناطق مختلف تهران کرده‌اند.

  روزهای کاری مطب:شنبه ،دوشنبه، چهارشنبه از ساعت 16 تا 20 می‌باشد‌.

  همچنین ساعات پاسخگویی مطب: هر روز ساعت 15 تا 20 است.


  • آدرس اینستاگرام: ندارد
  • شماره تلفن: ۰۹۳۵۵۷۷۰۶۷۶
  • آدرس مطب محدوده غرب: شهرک غرب، تقاطع بلوار فرحزادی و شهید دادمان،بیمارستان آتیه، طبقه 1- ،کلینیک سودبخش
  • آدرس مطب محدوده تهرانپارس: فلکه سوم تهرانپارس ،خیابان ۱۹۶ غربی ،نبش خیابان طاهری جنوبی، مجتمع پزشکان تهرانپارس

  دکتر محمدعلی ابیضی

  دکتر محمدعلی ابیضی

  آقای ابیضی فوق تخصص گوارش و کبد و همچنین متخصص داخلی می‌باشد. آقای دکتر با تمامی دفترچه‌های خدمات درمانی طرف قرارداد هستند. ریاست مرکز تحقیقات گوارش بیمارستان بقیه الله اعظم (عج) بر عهده آقای دکتر ابیضی است.

  برای ویزیت روزهای زوج از ساعت ۱۴ تا ۱۹ مراجعه کنید‌.

  • آدرس اینستاگزام :ندارد
  • تلفن:
  • آدرس مطب: خیابان کریمخان زند، نجات اللهی شمالی، جنب پارک مریم، آزمایشگاه بهرام ، طبقه دوم، پلاک 315


  پیش از توضیح فوق تخصص گوارش بعدی در تهران از شما دعوت می کنیم به مقاله بهترین متخصص اطفال در تهران هم سر بزنید.


  دکتر علی قاسم زاده فوق تخصص گوارش

  دکتر علی قاسم زاده

  آقای دکتر قاسم زاده فوق تخصص گوارش و کبد بزرگسالان می‌باشد. ایشان عضو هیئت علمی دانشگاه شهید بهشتی و رتبه ۱ بورد فوق تخصصی گوارش هستند. همچنین آقای قاسم زاده با نرخ مصوب کشوری، هزینه ویزیت را دریافت می‌کند. برای کاهش هزینه‌های ویزیت می‌توانید از دفترچه‌های خدمات درمانی استفاده کنید.

  حضور بیمار نیم ساعت قبل از وقت تعیین شده در مطب ضروری است

  • آدرس اینستاگرام: ندارد
  • شماره تلفن: ۰۹۰۱۲۰۱۸۷۳۳
  • آدرس مطب: خیابان شهید بهشتی ، خیابان قائم مقام فراهانی، روبه‌روی بیمارستان تهران کلینیک، کوچه ۶، پلاک ۲۷ طبقه دوم ساعت ۱۴ تا ۲۰ می‌توانید برای ویزیت به مطب مراجعه فرمایید.  دکتر کامبیز افتخاری فوق تخصص گوارش

  دکتر کامبیز افتخاری

  یکی از معروف‌ترین پزشکان گوارشی در ایران، آقای افتخاری می‌باشد‌. ایشان به صورت تخصصی در زمینه بیماری‌های گوارشی و کبد فعالیت می‌کنند. ایشان متخصص بیماری‌های کودکان از دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی و فوق تخصص گوارش و کبد کودکان از دانشگاه علوم پزشکی تهران هستند.

  آقای دکتر عضو هیات علمی دانشگاه علوم پزشکی تهران نیز هستند‌. ویزیت بیماران همه روزه از ساعت ۱۶ تا ۲۰ می‌باشد. ایشان در بسیاری از کنگره‌های بین المللی پزشکی جوایز نفیسی دریافت کرده‌اند.

  آقای دکتر تمامی دفترچه‌های خدمات درمانی طرف قرارداد هستند.

  • آدرس اینستاگرام: ندارد
  • شماره تلفن: ۰۹۱۰۵۱۰۷۴۲۳
  • آدرس مطب: میدان توانیر (شهید عباسپور)، مجتمع متین، جنب بانک آینده پلاک 9، طبقه دوم واحد 10


  دکتر عزیزالله یوسفی

  دکتر عزیزالله یوسفی

  آقای دکتر یوسفی به صورت تخصصی در زمینه درمان بیماری‌های گوارشی مربوط به کودکان فعالیت می‌کنند. همچنین فوق تخصص بیماری‌های گوارش کودکان هستند. ایشان عضو انجمن رسمی بیماری‌های گوارش کودکان نیز می‌باشند.

  شما روزهای شنبه تا چهارشنبه از ساعت ۳ تا ۸ عصر می‌توانید برای ویزیت مراجعه کنید.

  آقای دکتر با تمامی دفترچه‌های خدمات درمانی طرف قرارداد هستند. همچنین نرخ ویزیت برای بیماران آزاد نیز با کمترین نرخ ممکن احتساب می‌شود‌.

  • آدرس اینستاگرام : ندارد
  •  شماره تلفن: ۰۲۱۶۶۱۲۶۱۸۸
  • آدرس مطب: جمال زاده شمالی – بالاتر از بلوار کشاورز – نبش بن بست سرو – طبقه 2 – واحد 3


  دکتر بهنام حسینی آهنگر

  دکتر بهنام حسینی آهنگر

  آقای دکتر آهنگر در زمینه بیماری‌های مربوط به معده و روده، فعالیت پررنگی دارند. همچنین ایشان فوق تخصص گوارش کبد مجاری ادراری و آندوسکوپی هستند‌. برای رزرو وقت می توانید در ساعات معین با مطب تماس بگیرید.

  آقای دکتر عضو هیات علمی دانشگاه شهید بهشتی هستند. ایشان با تمامی دفترچه‌های خدمات درمانی دولتی و خصوصی، طرف قرارداد هستند.

  • آدرس اینستاگرام: ندارد
  •  شماره تلفن: ۰۹۹۳۱۶۹۱۰۵۴
  • آدرس مطب: تهران، خیابان ملاصدرا ، جنب کلینیک بیمارستان بقیه الله ،ساختمان پزشکان آریا ،پلاک 218، طبقه ۴ واحد ۱۳


  دکتر سید محمد باقر متولیان

  دکتر سید محمد باقر متولیان

  آقای دکتر متولیان فوق تخصص گوارش، کبد و مجاری صفراوی می‌باشد‌. تجربه بی نظیر آقای دکتر در زمینه درمان بیماری‌های گوارشی ستودنی است. همچنین به دلیل تعداد بسیار بالای مراجعه کنندگان از چند روز قبل نسبت به رزرو نوبت اقدام کنید.

  آقای دکتر با بسیاری از دفترچه‌های درمانی طرف قرارداد هستند. همچنین آقای متولیان خدمات شایانی را در زمینه درمان بیماری‌های گوارشی ارائه می‌دهند.

  به دلیل تعداد بسیار بالای مراجعه کنندگان، سقف نوبت دهی برای هر روز بسیار محدود است.

  • آدرس اینستاگرام:ندارد
  •  شماره تلفن: ۰۲۱۸۸۸۷۰۹۸۷
  • آدرس مطب: خیابان ولیعصر ، تقاطع توانیر ، روبروی بیمارستان دی ، ساختمان پزشکان دی ، طبقه 4 ، واحد۳  دکتر کامران سرامی پور بهبهان

  دکتر کامران سرامی پور بهبهان

  آقای دکتر دارای مدرک فوق تخصص گوارش، کبد و مجاری صفراوی هستند‌. ایشان در زمینه تشخیص بیماری‌های گوارشی حرف اول را می‌زنند‌. آقای دکتر دارای بورد فوق تخصصی گوارش و کبد بالغین از دانشگاه تهران و بورد فوق تخصصی گوارش و کبد از اتحادیه اروپا و رویال کالج انگلستان هستند.

  مطب سعادت آباد در روزهای فرد دایر است و همچنین مطب محدوده تهرانپارس در روزهای زوج دایر می‌باشد.
  آقای دکتر سرامی پور جهت رفاه حال مشتریان، دو مطب مجزا برای مراجعه کنندگان خود در نظر گرفته‌اند.

  پیش از مراجعه حتما از چند روز قبل جهت رزرو وقت اقدام کنید‌.

  شما بدون کوچک‌ترین معطلی می‌توانید از خدمات کلینیک بهره‌مند شوید.

  • آدرس اینستاگرام: ندارد
  • شماره تلفن: ۰۹۰۲۳۳۳۶۶۳۰
  • آدرس مطب محدوده سعادت آباد: روزهای فرد، سعادت آباد خیابان سرو خیابان بخشایش کلینیک تخصصی بیمارستان عرفان سعادت آباد
  • آدرس مطب محدوده تهرانپارس: روزهای زوج : فلکه سوم تهرانپارس، خیابان شهید قمصری، پلاک 7، طبقه سوم

  پیش از معرفی یکی دیگر از متخصصان گوارش از شما دعوت می کنیم به مقاله بهترین جراح بینی در تهران هم سر بزنید.


  دکتر مژگان بابایی لواسانی

  دکتر مژگان بابایی لواسانی

  خانم دکتر لواسانی دارای مدرک فوق تخصص گوارش و کبد بزرگسالان هستند. همچنین در لیست دکترهای حاذق در شهر تهران قرار دارند. حتما از چند روز قبل نسبت به رزرو نوبت خود اقدام کنید. خانم دکتر هیچ گونه فعالیت رسمی به صورت اینترنتی ندارند.

  • آدرس اینستاگرام: ندارد
  •  شماره تلفن: ۰۲۱۳۳۵۵۳۹۷۰
  • آدرس مطب مرکزی: تهران، میدان قیام، خیابان ری، خیابان شهید رضوی، بیمارستان سوم شعبان
  • آدرس مطب شماره دو: اتوبان شهید بابایی انتهای بلوار بهار خیابان لاله مطب دکتر لواسانی


  دکتر سوسن فرمند راد

  دکتر سوسن فرمند راد

  خانم دکتر فرمند راد در زمینه تشخیص و درمان بیماری‌های گوارشی بیش از ۳ دهه تجربه موفق دارند. ایشان فوق تخصص گوارش و کبد بزرگسالان هستند و در زمینه مشکلات مربوط به معده و روده بهترین خدمات پزشکی را ارائه می‌دهند.

  خانم دکتر فرمند راد، در زمینه تشخیص بیماری‌های کبدی نیز فعالیت می‌کنند. اگر با هر یک از علائم بیماری‌های گوارشی مواجه شدید؛ در زمان مناسب نسبت به رزرو وقت اقدام کنید.

  • آدرس اینستاگرام: ندارد
  • شماره تلفن: ۰۹۱۰۱۴۲۷۵۸۵
  • آدرس مطب: تهران، میدان فاطمی، نرسیده به ولی عصر، جنب مترو جهاد، کوچه غزالی پلاک ۱۰، طبقه دوم، واحد 6  دکتر محمدرضا فضلی

  دکتر محمدرضا فضلی

  آقای دکتر در زمینه درمان و تشخیص بیماری های گوارشی نزدیک به سه دهه تجربه موفق دارند‌. ایشان با تشخیص به موقع، روند درمان بیماری‌های گوارشی را کوتاه‌تر می‌کنند. جهت رزرو وقت حتما از چند روز قبل اقدام کنید.
  آقای دکتر فضلی با تمامی دفترچه‌های خدمات درمانی طرف قرارداد هستند

  . آقای دکتر، در زمینه درمان بیماری‌های شایع گوارشی نظیر: سندروم روده تحریک پذیر، التهاب روده و خونریزی معده حرف اول را می‌زنند. در صورتی که با علائم بیماری‌های گوارشی مواجه شده‌اید؛ درمان را در اولویت اول خود قرار دهید.

  در غیر این صورت پروسه درمان برای شما سخت و طاقت فرسا خواهد بود. آقای دکتر فضلی مطابق با جدیدترین متدهای پزشکی و تشخیصی نسبت به درمان بیماران اقدام می‌کنند. اگر از مشکلات گوارشی رنج می‌برید؛ همین امروز نسبت به رزرو وقت اقدام کنید.

  با اقدام به موقع، هیچ خطری نیز در انتظار شما نخواهد بود. ایشان در زمینه ارائه خدمات آندوسکوپی و کولونوسکوپی حرف اول را می‌زنند. تمامی مراجعه کنندگان از خدمات این پزشک در زمینه درمان و تشخیص، نهایت رضایت خود را بیان کرده‌اند.

  • آدرس اینستاگرام: ندارد
  • شماره تلفن: ۰۲۱۸۸۲۲۲۰۵۵
  • آدرس مطب: امیرآباد شمالی – کوچه شکرالله ( روبروی مرکز قلب تهران ) پلاک 131 طبقه 4 _مرکز گوارش و کبد پارلا  معرفی مجهزترین مراکز درمانی بیماری‌های گوارشی:

  معرفی مجهزترین مراکز درمانی بیماری‌های گوارشی

  در سال‌های گذشته مراکز درمانی مختلفی جهت تشخیص و درمان بیماری‌های گوارشی در تهران تاسیس شده‌اند‌. این بیمارستان‌ها به صورت کاملا تخصصی و حرفه‌ای در زمینه ارائه چنین خدماتی فعالیت می‌کنند‌.

  این مراکز درمانی خدمات پزشکی پیشرفته و کاملا ویژه‌ای را ارائه می‌دهند. از شناخته شده‌ترین مراکز درمانی بیماری‌های گوارشی در تهران می‌توان به بیمارستان شهدای تجریش اشاره کرد

  . این بیمارستان بیش از ۶۰ سال قدمت دارد و دارای جدیدترین تجهیزات پزشکی در زمینه درمان بیماری‌های گوارشی می‌باشد. این مجموعه درمانی بهترین خدمات را با نازل‌ترین قیمت ارائه می‌دهد. همچنین این بیمارستان، با بسیاری از دفترچه‌های خدمات درمانی طرف قرارداد می‌باشد.

  بیمارستان فوق تخصصی پزشکی قائم در زمینه درمان بیماری‌های گوارشی در تهران حرف اول را می‌زند. این بیمارستان از لحاظ درمان بیماری‌های گوارشی نقش پررنگی داشته است. بسیاری از پزشکان معروف گوارش در تهران، با این بیمارستان طرف قرارداد هستند.

  همچنین موقعیت جغرافیایی این بیمارستان، کاملا ویژه می‌باشد‌. بیمارستان قائم با کمترین هزینه خدمات درمانی متنوعی را ارائه می‌دهد. کادر پزشکی و درمانی این بیمارستان، آماده ارائه خدمات ممتاز و ویژه به شما مراجعه کنندگان عزیز هستند.

  در سال جاری این بیمارستان، بهترین مرکز درمان بیماری‌های گوارشی معرفی شده است. به واسطه انتخاب یک پزشک متخصص و بهره‌مندی از خدمات ممتاز این مراکز درمانی می‌توانید چارچوب جدیدی از سلامت و تندرستی را برای خود رقم بزنید.

  راه‌های دسترسی به این دو مرکز درمانی بسیار راحت و آسان می‌باشد.

  بر اساس جدیدترین آمارهای به دست آمده از منابع معتبر، مراجعه کنندگان از کیفیت خدمات در این دو بیمارستان راضی بوده‌اند. افرادی که نیازمند درمان تخصصی هستند؛ با مراجعه به چنین مراکز درمانی معتبری می‌توانند بهترین خدمات ممکن را دریافت کنند.

  در سال جاری بیمارستان شهدای تجریش، مجهز به جدیدترین دستگاه‌های تشخیص و درمان بیماری‌های گوارشی شده است.

  در صورتی که از بیماری‌های شایع گوارشی رنج می‌برید؛ با مراجعه به چنین مراکز درمانی می‌توانید روند درمان خود را دنبال کنید. در صورت ابتلا به بیماری‌های گوارشی باید در زمان مناسب نسبت به درمان اقدام فرمایید. در غیر این صورت خطرات بسیاری جدی در انتظار شما خواهد بود.

  پزشکان این دو مرکز درمانی، در خصوص نتایج درمانی داروهای مختلف برای بیماری‌های گوارشی تحقیقات گسترده‌ای انجام داده‌اند.

  این دو مرکز درمانی مجهز و پیشرفته، تحت نظر وزارت بهداشت و درمان فعالیت می‌کنند. تمامی ۳۰ پزشک ذکر شده در لیست بالا، در این دو بیمارستان مشغول به فعالیت هستند.

  بر اساس جدیدترین داده‌های میدانی درصد قابل توجهی از افراد از بیماری‌های گوارشی رنج می‌برند. با پیشرفت تکنولوژی در عرصه‌های گوناگون روش‌های مختلفی برای درمان چنین بیماری‌هایی ارائه شده است. عوامل مختلفی به صورت مستقیم و غیرمستقیم می‌توانند منجر به بروز بیماری‌های گوارشی شوند.

  شما با شناسایی این عوامل و ریز فاکتورهای اساسی تا حدودی می‌توانید ریسک بروز بیماری‌های گوارشی را در سنین مختلف کاهش دهید. یکی از علل اصلی بروز بیماری‌های گوارشی ژنتیک و عوامل وراثتی می‌باشد. بسیاری از بیماری‌های گوارشی مزمن هستند؛ به همین علت شما باید همیشه تحت نظر پزشک باشید.

  ایران در عرصه پزشکی در خاورمیانه حرف اول را می‌زند؛ زیرا بهترین پزشکان متخصص و فوق تخصص گوارشی در ایران مشغول به فعالیت هستند‌. اگر درگیر بیماری‌های گوارشی هستید؛ به هیچ عنوان نگران نباشید. حدود ۹۷ درصد از بیماری‌های گوارشی به کمک روش‌های مختلف قابل درمان هستند. همچنین هزینه‌های مربوط به درمان در ایران بسیار پایین‌تر از سایر کشورهای منطقه می‌باشد.

  حجم قابل توجهی از پزشکان و متخصصان گوارش در ایران، در شهر تهران مشغول به فعالیت هستند‌. شما در مسیر درمان حتما باید بهترین دکتر متخصص مجرب را انتخاب کنید. در شهر تهران بیش از هزاران دکتر متخصص فعالیت پزشکی خود را دنبال می‌کنند. جالب است بدانید، که حتی برخی از پزشکان متخصص در این شهر مدارک پزشکی خود را از بهترین دانشگاه‌های دنیا دریافت کرده‌اند.

  اگر از مشکلات گوارشی رنج می‌برید؛ همین امروز نسبت به رزرو نوبت اقدام کنید. قطعا پس از اتمام پروسه درمانی ابعاد جدیدی از سلامتی و تندرستی را تجربه خواهید کرد.


   ویژگی‌های بهترین دکتر گوارش در تهران

  بررسی اجمالی ویژگی‌های بهترین دکتر گوارش در تهران

  یکی از دغدغه‌های افراد انتخاب بهترین دکتر متخصص می‌باشد. شما از طریق روش‌های مختلف می‌توانید تجربه و مهارت پزشک خود را مورد بررسی قرار دهید. با انتخاب یک دکتر خوب و باتجربه مسیر درمان برای شما راحت تر از هر زمانی خواهد شد. هم‌اکنون بسیاری از پزشکان ایرانی در شهر تهران، موفق به جلب رضایت حداکثری مراجعه کنندگان شده‌اند. یکی از ویژگی‌های بهترین دکتر گوارش مجرب، تجربه عملی وی می‌باشد.

  برخی از پزشکان برجسته و فعال در حوزه درمان بیماری‌های گوارشی با بیش از چندین دهه تجربه بهترین خدمات را به بیماران ارائه می‌دهند‌. چنین افرادی به‌راحتی می‌توانند مشکلات بیماران شناسایی کنند. با انتخاب چنین پزشکی مسیر درمان برای شما کوتاه‌تر خواهد شد؛ زیرا این افراد درک بهتری از وضعیت بیمار دارند. این پزشکان از بهترین دانشگاه‌های کشوری و بین‌المللی فارغ التحصیل شده اند.

  شما با خیالی آسوده می‌توانید برای درمان چنین پزشکانی را انتخاب کنید. همچنین به دلیل علم کافی، پزشک در هر موقعیتی بهترین عملکرد را از خود نشان می‌دهد. بسیاری از پزشکان ایرانی فعال در حوزه بیماری‌های گوارشی، در کنگره‌ها و جشنواره‌های مختلف پزشکی موفق به دریافت صدها جایزه گوناگون شده‌اند.

  بر اساس جدیدترین رتبه بندی اعلامی توسط وزارت بهداشت و درمان جهانی، ایران از نظر پزشکی در جایگاه ۳۰ قرار دارد.

  همچنین در سال‌های گذشته درمان قطعی بسیاری از بیماری‌های مزمن گوارشی را ایرانیان کشف کرده‌اند. از دیگر ویژگی‌های بهترین دکتر گوارش می‌توان به انتخاب مسیر درست درمان اشاره کرد. پزشک با بررسی وضعیت بیمار، بهترین مسیر درمانی را باید در نظر بگیرید. تحت چنین شرایطی در مدت زمان کوتاهی بیمار سلامت جسمی خود را به دست می‌آورد.

  در سال‌های گذشته، ایران در حوزه پزشکی بسیار موفق عمل کرده است. بهترین دکتر گوارش با بررسی وضعیت جسمی و سنی بیمار یک پروسه درمانی خاص را شروع می‌کند. فقط تعداد محدودی از پزشکان گوارش از جدیدترین الگوریتم‌های پزشکی برای درمان کمک می‌گیرند.

  شما با انتخاب بهترین پزشک گوارش مسیر درمان را برای خود هموارتر از هر زمانی خواهید کرد.


  نحوه دسترسی به بهترین دکتر گوارش

  نحوه دسترسی به بهترین دکتر گوارش

  بر اساس داده‌های جدید حدود ۶۷ درصد از پزشکان متخصص، فوق تخصص و حتی پروفسورهای ایرانی فعال در حوزه بیماری‌های گوارشی در شهر تهران فعالیت می‌کنند. شما برای ادامه روند درمان خود می‌توانید یکی از پزشکان معروف و محبوب تهرانی را انتخاب کنید.

  تهران به عنوان پایتخت ایران، قلب پزشکی کشور نیز شناخته می.شود. شما در این شهر می‌توانید به‌راحتی از خدمات نوین پزشکی بهره‌مند شوید. حجم کثیری از پزشکان ایرانی موفق در حوزه گوارشی در این شهر قرار مشغول به فعالیت هستند.

  همچنین این پزشکان با توجه به سابقه کاری موفقی که دارند؛ بهترین عملکرد ممکن را از خود نشان می‌دهند.

  بسیاری از پزشکان گوارش تهرانی، در لیست تاپ‌ترین دکترهای کشور قرار دارند. در صورتی که ساکن شهر تهران نیستید؛ تنها با مراجعه به این شهر می‌توانید به صورت حضوری غیرحضوری از خدمات پزشکی بهره‌مند شوید. همچنین پیش از هرگونه اقدامی بر اساس بیماری خود بهترین دکتر گوارش را باید انتخاب کنید.

  فقط تعداد محدودی از فوق تخصص گوارش تهران، موفق به جلب رضایت ۱۰۰ درصدی مراجعه کنندگان خود شده‌اند. این پزشکان با بررسی ساختارهای سلامت جسمی در هر فردی، در بهترین زمان ممکن بیماری را تشخیص می‌دهند.

  درصد قابل توجهی از بیماری‌های گوارشی را با تشخیص به موقع می‌توان برای همیشه درمان کرد. متاسفانه برخی از پزشکان به دلیل تجربه کاری کم و عدم مهارت بیماری را درست تشخیص نمی‌دهند.

  تحت چنین شرایطی مسیر درمان بیماری تغییر پیدا می‌کند. معمولا سلامت جسمی چنین افرادی با خطر مواجه می‌شود و تا سال‌ها از عوارض یک اشتباه رنج می‌برند.


  معیارهای انتخاب بهترین دکتر گوارش در تهران چیست؟

  معیارهای انتخاب بهترین دکتر گوارش در تهران چیست؟

  شما با انتخاب یک پزشک معروف و محبوب، به نوعی سلامت جسمی خود را تضمین می‌کنید.

  بدون شک از نظر تجربه کاری و همچنین سواد پزشکی دکترهای گوارشی در یک پله قرار ندارند. در همین راستا شما باید در صورت ابتلا به بیماری‌های گوارشی انتخاب بهترین دکتر را در اولویت اول خود قرار دهید. تحت چنین شرایطی می‌توانید از خدمات ارزنده پزشکی نیز بهره‌مند شوید.
  شما به عنوان یک مراجعه کننده باید به برخی از معیارهای مهم توجه داشته باشید.

  تحت چنین شرایطی می‌توانید بهترین دکتر گوارش در تهران را جهت درمان انتخاب کنید. پیش از هرگونه اقدامی پس از شناسایی و انتخاب پزشک، از طریق فضای مجازی و یک سرچ ساده می‌توانید اطلاعات مهمی را به دست بیاورید.

  هم‌اکنون با پیشرفت تکنولوژی بسیاری از پزشکان ایرانی در فضای مجازی نیز فعالیت می‌کنند. جالب است بدانید، که مراجعه کنندگان نیز نظرات سازنده خود را در شبکه‌های اجتماعی در خصوص هر پزشک به اشتراک می‌گذارند.

  همچنین از طریق فضای مجازی می‌توانید شماره نظام پزشکی و مدرک دریافتی دکتر را نیز مورد بررسی قرار دهید.

  تحت چنین شرایطی با اطمینان خاطر ۱۰۰ درصدی می‌توانید پزشک مورد نظر را جهت درمان انتخاب کنید. از دیگر معیارهای انتخاب بهترین دکتر، بررسی سوابق وی می‌باشد. شما با یک بررسی دقیق و اجمالی می‌توانید سوابق پزشک و فعالیت‌های تحقیقاتی وی را شناسایی کنید.

  پزشک متخصص، بر اساس شرایط بیمار بهترین فرایند درمانی را انتخاب می‌کند.

  در این صورت شما بدون فوت وقت می‌توانید از خدمات شایان پزشکی بهره‌مند شوید. شما با دقت در چنین پارامترهایی می‌توانید بهترین دکتر متخصص را جهت درمان انتخاب کنید.


  فاکتورهای مهم در تعیین دکتر فوق تخصص گوارش تهران کدامند؟

  فاکتورهای مهم در تعیین بهترین پزشک گوارشی کدامند؟

  شما در مسیر انتخاب پزشک باید نهایت دقت را به خرج دهید. تحت چنین شرایطی می‌توانید نزدیک‌ترین و بهترین پزشک را انتخاب کنید. هم‌اکنون فقط درصد محدودی از پزشکان ایرانی از تجربه و مهارت کافی برخوردار هستند. بهترین دکتر گوارش، با تشخیص به موقع فرایند درمان را راحت و آسان‌تر می‌کند.

  همچنین از فاکتورهای مهم در تعیین بهترین پزشک گوارش می‌توان به تجربه کاری موفق وی اشاره کرد.

  چنین افرادی بر اساس تجربه کاری موفق خود بهترین عملکرد را از خود نشان می‌دهند. یک پزشک گوارش معروف و مشهور، فقط با بررسی داده‌های مختلف به راحتی ریشه بیماری را می‌تواند تشخیص دهد.

  از دیگر فاکتورهای مهم در تعیین پزشک، انتخاب بهترین دکتر بر اساس فیلد تخصصی آن می‌باشد. پزشکان متخصص بر اساس مدرک دریافتی در شاخه‌های مختلف درمان بیماری‌های گوارشی فعالیت می‌کنند.

  به عنوان مثال برخی از پزشکان متخصص بیماری‌های گوارشی در زمینه تشخیص و درمان بیماری‌های مربوط به معده از مهارت کاری بیشتری برخوردار هستند. تخصص اصلی پزشک را شما باید در اولویت اول خود قرار دهید.

  تحت چنین شرایطی بسیاری از مشکلات موجود در مسیر درمان را به راحتی می‌توانید با موفقیت پشت سر بگذارید. در نهایت با یک سرچ ساده می توانید اطلاعات تکمیلی مربوط به هر پزشکی را به دست بیاورید. همچنین از این طریق می‌توانید از بازخورد بیماران و مراجعه کنندگان قبلی نیز مطلع شوید.


  بهترین مراکز درمانی تخصصی برای بیماری‌های گوارشی

  بهترین مراکز درمانی

  یکی از علل اصلی تجمع بهترین پزشکان ایرانی در شهر تهران، مراکز درمانی تخصصی و بیمارستان‌های مجهز این شهر می‌باشد. شهر تهران تمامی آن چیزی را که برای یک درمان موفق نیاز است؛ دارا می‌باشد.

  شما علاوه بر یک پزشک خوب در شهر تهران می‌توانید از خدمات درمانی مختلفی نیز در بهترین بیمارستان‌های دولتی و خصوصی بهره‌مند شوید. تهران، قطب پزشکی در خاورمیانه می‌باشد؛ زیرا بسیاری از بیمارستان‌های تخصصی در این شهر قرار دارند‌.

  از بهترین مراکز درمانی در این شهر می‌توان به بیمارستان دکتر شریعتی اشاره کرد. این بیمارستان مجهز به جدیدترین ابزارهای پزشکی برای بیماری‌های گوارشی است.

  همچنین بسیاری از آزمایشگاه‌های تخصصی بیماری‌های گوارشی در این شهر قرار دارند.

  این بیمارستان جزء تاپ‌ترین مراکز درمانی کشور می‌باشد‌. این مرکز درمانی از ظرفیت بیشتری نسبت به سایر بیمارستان‌ها برخوردار است. همچنین با اغلب پزشکان متخصص گوارش طرف قرارداد می‌باشد.

  از دیگر مراکز درمانی مجهز در شهر تهران می‌توان به بیمارستان بوعلی اشاره کرد. کادر درمانی این بیمارستان، بهترین خدمات ممکن را برای مراجعه کنندگان ارائه می‌کنند. همچنین این بیمارستان در موقعیت مکانی بسیار ممتازی قرار دارد.

  شما حتی به کمک وسیله‌های نقلیه عمومی نیز به راحتی می‌توانید به این بیمارستان دسترسی پیدا کنید. از دیگر ویژگی‌های برجسته این مرکز درمانی نرخ پایین خدمات می‌باشد.

  بسیاری از پزشکان متخصص گوارش تهرانی، برای بستری بیماران این مرکز درمانی را انتخاب می‌کنند. از دیگر مراکز درمانی مجهز برای بیماری‌های گوارشی می‌توان به بیمارستان ایرانمهر اشاره کرد.

  این بیمارستان، با نرخ کمتری خدمات درمانی را در اختیار بیماران قرار می‌دهد‌. همچنین با بسیاری از بیمه‌های خدمات درمانی طرف قرارداد می‌باشد. بیمارستان ایرانمهر، جزء مراکز درمانی معروف و شناخته شده کشوری می‌باشد‌.

  بیمارستان نیکان نیز در زمینه بیماری‌های گوارشی بهترین خدمات ممکن را ارائه می‌دهد. همچنین این بیمارستان دارای چندین بخش مجزا برای درمان بیماری‌های گوارشی می‌باشد.

  علاوه بر مراکز درمانی ذکر شده تعداد بسیاری زیادی از کلینیک‌های درمانی خصوصی نیز در شهر تهران در زمینه درمان بیماری‌های گوارشی بهترین خدمات ممکن را ارائه می‌دهند. همچنین تمامی بیمارستان‌های ذکر شده با بیمه‌های خدمات درمانی معتبر دولتی طرف قرارداد هستند.


  سوالات متداول بهترین دکتر فوق تخصص گوارش تهران

  1- چطور می‌توان بهترین دکتر فوق تخصص گوارش در تهران را پیدا کرد؟

  برای پیدا کردن بهترین دکتر فوق تخصص گوارش در تهران، می‌توانید از منابعی مثل: وبسایت‌های پزشکان، نظرات بیماران، مراکز درمانی معتبر و مراجعه به کارشناسان پزشکی استفاده کنید.

  2- چه عواملی برای یافتن بهترین دکتر فوق تخصص گوارش تاثیر دارد؟

  تجربه و تخصص دکتر، مهارت در انجام روش‌های تشخیصی و درمانی، بازخورد و نظرات بیماران قبلی،تجهیزات پزشکی مدرن مورد توجه قرار می‌گیرند.

  3- هزینه ویزیت با بهترین دکتر فوق تخصص گوارش چقدر است؟

  هزینه ویزیت با دکتر فوق تخصص گوارش ممکن است از پزشکان دیگر بیشتر باشد زیرا به دلیل تخصص و تجربه پزشک است ، با این حال، درمان و سلامتی شما از اهمیت بالایی برخوردار است و انتخاب بهترین دکتر می‌تواند به بهبود درمان شما کمک کند.

  4- آیا می‌توانم نظرات بیماران قبلی را بررسی کنم؟

  بله، بررسی نظرات بیماران قبلی می‌تواند به شما در انتخاب بهترین دکتر فوق تخصص گوارش کمک کند. شما می‌توانید نظرات و تجربیات افرادی که قبلاً از خدمات او استفاده کرده‌اند را در وبسایت‌ها یا انجمن‌های بهداشتی و پزشکی بررسی کنید.

   

  با امتیاز به مقاله از ما حمایت کنید😍

  میانگین امتیازات ۵ از ۵
  از مجموع ۲ رای

  مدیر تیم نویسندگی

  این مقاله به کوشش اعضای تیم محتوای سایت در تهران تولید شده است. ممنون میشویم با نظرات و بازخوردهایتان تیم "درتهران" را در انتشار هرچه بهتر محتواهای مفید و کاربردی یاری دهید.

  نوشته های مشابه

  3 دیدگاه

  1. با عرض معذرت یک جوش مدت ها کنار مقعد من در آمده ولی درد یا سوزشی ندارد آیا با خوردن آنتی بیوتیک خوب میشود ؟ قبلا از پاسخگویی شما متشکرم.

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  دکمه بازگشت به بالا