پزشکی سلامت

فوق تخصص ستون فقرات تهران (آدرس مطب، تلفن) لیست 15تایی دکتر

معرفی ۱۵ فوق تخصص ستون فقرات

 • فوق تخصص ستون فقرات از دانش تجربی و مهارت لازم در زمینه درمان بیماری های ارتوپدی برخوردار می باشد. پزشک فوق تخصص ستون فقرات پس از انجام معاینات و تست های لازم نظر قطعی خود را برای شروع فرایند درمان اعلام خواهد کرد. خوشبختانه تعداد پزشکان فوق تخصص در این زمینه در کشور عزیزمان ایران بسیار زیاد است.

  آن چه در این محتوا میخوانید پنهان

  فوق تخصص ستون فقرات تهران با بررسی تمامی جوانب نظریه پزشکی خود را اعلام می کند. متخصص ستون فقرات در تهران بهترین راهکار درمانی را برای بیماران معرفی خواهد کرد.

  لیست ۱۵ پزشک مطرح فوق تخصص ستون فقرات در تهران

  بر اساس بررسی های صورت گرفته و داده های آماری جدید قطب درمان بیماری های ستون فقرات تهران می باشد. درصد قابل توجهی از اطبا مطرح کشوری و جهانی در این شهر مشغول به طبابت هستند.

  رزرو وقت ای بهترین فوق تخصص ستون فقرات در تهران به صورت اینترنتی، حضوری و تلفنی
  هزینه ویزیت و جراحی بیماری های ستون فقرات وابسته به دفترچه خدمات درمانی و وضعیت بیمار
  بدون ریسک ترین روش برای درمان بیماری های ستون فقرات مراجعه به فوق تخصص ستون فقرات در زمان طلایی
  جراحی های مربوط به متخصص ستون فقرات جراحی نخاع، ستون فقرات، بیماری های استخوانی، ناهنجاری های استخوانی و…
  اولین گام برای شروع پروسه درمان توسط فوق تخصص ستون فقرات بررسی شرح حال بیمار و مشاهده نتایج آزمایشات و عکس برداری ها

  بهترین فوق تخصص ستون فقرات در تهران از برترین دانشگاه های مطرح جهانی فارغ التحصیل شده است. همچنین چنین پزشکانی پس از انجام بررسی های لازم بهترین متد را جهت درمان بیمار به کار می گیرند. ما در سایت در تهران لیست ۱۵ پزشک مشهور فوق تخصص ستون فقرات تهران را جمع اوری نموده ایم که شامل موارد ذیل هستند:


  دکتر محسن نبیونی فوق تخصص جراح ستون فقرات

  دکتر محسن نبیونی

  آقای دکتر نبیونی در حوزه درمان بیماری های ستون فقرات به صورت حرفه ای مشغول به فعالیت هستند. ایشان در زمینه جراحی های ستون فقرات نیز تجربه بسیار زیادی دارند. وی در زمینه درمان تومورهای مغزی سرطانی نیز تحقیقات بسیار گسترده ای انجام داده اند.

  آقای دکتر نبیونی مقالات بسیار زیادی در حوزه پارگی دیسک کمر ارائه کرده اند. ایشان نزدیک به سه دهه تجربه موفق در زمینه تشخیص و درمان بیماری های ستون فقرات دارند. آقای دکتر نبیونی استادیار دانشگاه علوم پزشکی تهران هستند.

  همچنین هزینه خدمات کاملا وابسته به نوع دفترچه خدمات درمانی می باشد. همچنین برای کاهش هزینه های جراحی می توانید در بیمارستان های دولتی جراحی خود را انجام دهید.آقای دکتر نبیونی متخصص مغز و اعصاب نیز هستند و در این زمینه از مهارت لازم برخوردار می باشند.

  آقای دکتر نبیونی با رفتار بسیار پسندیده ای با مراجعه کنندگان خود رفتار می کنند. همچنین در زمینه درمان بیماری های ستون فقرات کودکان نیز مشغول به فعالیت هستند.

  • آدرس: خیابان ملاصدرا،جنب بیمارستان بقیه الله،ساختمان پزشکان آریا،پلاک 218،طبقه 5،واحد 20
  • شماره تماس: ۰۹۳۷۸۲۲۲۱۱۰
  • پیج اینستاگرام: nabiuni_m
  • سایت رسمی: ندارد


  دکتر قاسم اسحاقی فوق تخصص جراح ستون فقرات و مغز و اعصاب

  دکتر قاسم اسحاقی

  آقای اسحاقی عضو هیئت علمی دانشگاه علوم پزشکی تهران می باشد. ایشان در سال جاری بیش از هزاران جراحی موفق داشته اند. برای درمان و جراحی های ستون فقرات و مغز اعصاب می توانید به این پزشک مجرب اعتماد کنید.

  بخوانید
  بهترین متخصص تغذیه تهران [آدرس،اینستاگرام] لیست 15تایی

  ایشان با تکنیک های جدید پزشکی مسیر درمان را برای شما بیماران عزیز سهل و آسان خواهند کرد. آقای دکتر اسحاقی در زمینه درمان پارگی دیسک کمر نیز مشغول به فعالیت هستند.ایشان بر اساس آزمایشات بیمار بهترین مسیر را جهت درمان انتخاب می کنند.

  حدود ۹۳ درصد از مراجعه کنندگان از خدمات درمانی این پزشک نهایت رضایت خود را بیان کرده اند. آقای دکتر اسحاقی با بیمارستان های دولتی و دفترچه های خدمات درمانی مختلف طرف قرارداد هستند.

  اگر به دنبال یک پزشک کارکشته برای درمان بیماری های ستون فقرات و دیسک گردن هستید؛ آقای دکتر اسحاقی بهترین انتخاب برای شما خواهد بود. هزینه ویزیت و هزینه جراحی بر اساس دفترچه خدمات درمانی بیمار دریافت خواهد شد.

  • آدرس: تهران، میدان ونک، خیابان هجدهم گاندی، پلاک 15، طبقه چهارم
  • شماره تماس: 09398888408
  • پیج اینستاگرام: dr.eshaghiclinic
  • سایت رسمی:kamargardan.com


  3.دکتر اشکان خواجو فوق تخصص جراحی ستون فقرات

  دکتر اشکان خواجو

  آقای دکتر خواجو بیش از ۵۰۰۰ هزار جراحی موفق تاکنون در کارنامه درخشان خود ثبت کرده اند‌. آقای دکتر خواجو در زمینه درمان بیماری های ستون فقرات مادرزادی تجربه بسیار زیادی دارند.

  همچنین با بیش از دو دهه فعالیت پزشکی موفق آماده ارائه خدمات پزشکی به شما مراجعه کنندگان عزیز می باشد. اغلب مراجعه کنندگان از اخلاق پسندیده ایشان نهایت رضایت را داشته اند. وی در حوزه درمان بیماری های ستون فقرات مقاله های پزشکی معتبری را نیز منتشر کرده است.

  آقای دکتر خواجو در حوزه جراحی دیسک و گردن در ایران حرف اول را می زنند. به دلیل محدودیت نوبت های جراحی حتما از یک ماه قبل جهت دریافت وقت اقدام کنید.هزینه خدمات درمانی آقای دکتر خواجو برای هر بیماری بر اساس دفترچه خدمات درمانی تعیین می شود.

  همچنین ایشان برخلاف سایر پزشکان مطرح در حوزه درمان و جراحی های ستون فقرات با بیمارستان های دولتی در شهر تهران نیز همکاری می کنند. حتما پیش از مراجعه به مطب آزمایشات و نتایج تست های قبلی را به همراه داشته باشید.

  • آدرس: تهران، سعادت آباد، بین چهارراه سرو و میدان کتاب، روبروی بانک صادرات، پلاک 121، طبقه دوم
  • شماره تماس: 09398888408
  • پیج اینستاگرام:  dr.ashkankhajoo
  • سایت رسمی: drkhajoo.com


  4.دکتر بهامین عطار فوق تخصص ستون فقرات و تومورهای سرطانی

  دکتر بهامین عطار

  آقای دکتر عطار به عنوان یکی از پزشکان برجسته ایرانی در زمینه تشخیص و درمان بیماری های ستون فقرات معرفی شده اند. ایشان در حوزه درمان تومورهای سرطانی نیز فعالیت می کنند. وی در بسیاری از دوره های آموزشی پزشکی در کشورهای آمریکا و انگلستان شرکت کرده است.

  آقای دکتر عطا بیش از دو دهه تجربه پزشکی موفق دارند؛ به همین علت برای درمان بیماری های ارتوپدی می توانید به ایشان اعتماد کنید. ایشان استادیار رسمی دانشگاه علوم پزشکی تهران هستند.

  همچنین در بسیاری از کنفرانس ها و انجمن های بین المللی موفق به دریافت جوایز گوناگون شده اند.آقای دکتر عطار در سال های گذشته تحقیقات گسترده ای بر روی بیماری های ستون فقرات مادرزادی انجام داده اند.

  ایشان در زمینه درمان بیماری های ستون فقرات کودکان نیز مشغول به فعالیت هستند. ایشان در آزمون فوق تخصص ارتوپدی موفق به کسب رتبه های برتر شده اند. هزینه خدمات پزشکی به نوعی وابسته به دفترچه خدمات درمانی می باشد. بر اساس نوع دفترچه هزینه های نهایی دریافتی تعیین خواهد شد.

  • آدرس مطب شماره یک: شریعتی – بالاتر از تقاطع صدر – خیابان میرزاپور ( سهیل) – خیابان قلندری شمالی – نبش کوچه 12 – مجتمع پزشک اول – طبقه اول
  • آدرس مطب شماره دو: نیاوران خیابان باهنر – رو به رو مرکز خرید نارون جنب بانک دی پلاک ۱۲۷ طبقه ۵ واحد ۹
  • شماره تماس: ۰۲۱۹۱۰۰۲۲۲۲
  • سایت رسمی: dr-bahaminattar.com
  • پیج اینستاگرام: dr_bahamin_attar


  5.دکتر بابک میرزاشاهی فوق تخصص جراحی ستون فقرات

  دکتر بابک میرزاشاهی

  آقای دکتر میرزاشاهی در دوره های تکمیلی آموزشی در کشورهای مختلف نظیر: آلمان، انگلستان و آمریکا شرکت کرده اند. ایشان در سال ۱۳۸۲ به عنوان نفر دوم در رشته فوق تخصص ستون فقرات قبول شدند. ایشان در زمینه درمان بیماری های ستون فقرات و گردن مشغول به فعالیت هستند.

  آقای دکتر عضو انجمن بین المللی ستون فقرات Ao می باشد. همچنین ایشان در زمینه درمان بیماری پوکی استخوان جدیدترین مقالات پزشکی را منتشر کرده است. آقای دکتر تاکنون بیش از ۴۰ مقاله تخصصی در سایت های رسمی منتشر کرده اند.

  در جدول افتخارات ایشان جراحی های موفقی را مشاهده خواهید کرد، که کمتر پزشکی مهارت انجام چنین جراحی هایی را دارد. بیش از ۹۸ درصد از جراحی های انجام شده توسط این پزشک نتایج مثبتی داشته اند. برای درمان اختلالات پیش زمینه استخوانی و همچنین مشکلات مفصلی می توانید آقای دکتر میرزاشاهی را انتخاب کنید.

  بخوانید
  بهترین دندانپزشک در تهران❤️【آدرس،تلفن،اینستاگرام】

  ایشان در سال ۲۰۱۵ به عنوان داور رسمی مقالات پروسه ستون فقرات نیز معرفی شده اند. آقای دکتر بسیاری از آسیب های نخاعی را مطابق با روش های جدید می تواند درمان کند. بهترین متخصص ستون فقرات در تهران ایشان معرفی شده اند.

  • آدرس: خیابان ولیعصر ، بالاتر از چهار راه پارک وی ، ابتدای خیابان فرشته ( فیاضی )، جنب هایپر فرشته ،پلاک 150، طبقه 3
  • شماره تماس: ۰۲۱۹۱۳۰۴۵۰۴
  • آدرس سایت: drmirzashahi.ir
  • پیج اینستاگرام: dr.mirzashahi


  6.دکتر سعید فرزین نیا فوق تخصص ستون فقرات

  دکتر سعید فرزین نیا

  آقای دکتر فرزین نیا در سال های گذشته موفق به دریافت رتبه یک بورد ارتوپد شده اند. همچنین ایشان پروسه درمانی متفاوت و کاملا ایمنی برای هر بیمار در نظر می گیرد. ایشان در زمینه درمان پارگی دیسک کمر و جا به جایی مهره های ستون فقرات نیز مشغول به فعالیت هستند.

  وی ارتباط بسیار تنگاتنگی با بیماران خود دارد؛ به همین علت موفق به جلب رضایت ۱۰۰ درصدی مراجعه کنندگان خود شده است. آقای دکتر فرزین نیا بیش از ۱۷ سال سابقه درخشان در زمینه درمان و جراحی های ارتوپدی دارند.

  اگر به دنبال یک پزشک حاذق برای درمان مشکلات ارتوپدی مادرزادی هستید؛ حتما جهت شروع پروسه درمان آقای دکتر فرزین نیا را انتخاب کنید. ایشان با دفترچه های خدمات درمانی دولتی و خصوصی طرف قرارداد هستند.

  همچنین در سال جاری با یکی از درمانگاه های فوق تخصصی دولتی همکاری خواهند داشت.ایشان بر اساس آزمایشات و تست های گرفته شده بیماری های استخوان و مفاصل را به راحتی می تواند تشخیص دهد.

  • آدرس: کلینیک بیمارستان سلامت فردا، طبقه اول، واقع در خیابان اشر
  • شماره تماس: ۰۹۱۹۸۸۸۷۵۳۸
  • پیج اینستاگرام: dr.saeed_farzinnia


  7.دکتر رامین کردی فوق تخصص و فلوشیپ ستون فقرات در تهران

  دکتر رامین کردی

  آقای دکتر کردی فلوشیپ غیر جراحی بیماری های ستون فقرات هستند. ایشان در دوره سونوگرافی عضلانی اسکلتی در دانشگاه آکسفورد انگلستان و دوره مداخلات و تزریق ها برای کنترل درد با هدایت سونوگرافی در دانشگاه مک گیل کانادا شرکت کرده اند.

  همچنین در بسیاری از انجمن های برتر جهانی مربوط به ستون فقرات فعالیت درخشانی دارند. ایشان مطالب با جدیدترین روش های تکنیکال پزشکی فرایند درمان بیماران را دنبال می کند. وی تاکنون بیش از ۶۰۰۰ هزار جراحی موفق را در کارنامه پزشکی خود ثبت کرده است.

  آقای دکتر در سال ۲۰۱۳ عضو انجمن پزشکی ستون فقرات آمریکا شده اند. همچنین آقای کردی همیشه ارتباط تنگاتنگی با بیماران خود دارند. در سال های گذشته در دوره توانبخشی بیماران ستون فقرات در انجمن پزشکی انگلستان نیز شرکت کرده اند.

  آقای دکتر کردی با بسیاری از بیمارستان های دولتی در شهر تهران قرارداد دارند؛ اما عمل های جراحی تخصصی در بیمارستان های خصوصی انجام می شود. ایشان برای درمان افراد بی بضاعت هزینه ای دریافت نمی کنند.

  • آدرس: شمال شرق پل گیشا، اتوبان جلال آل احمد کوی پروانه ساختمان پزشکان چمران واحد 9
  • شماره تماس: ۰۹۱۰۲۰۹۸۷۱۳
  • پیج اینستاگرام: dr_ramin_kordi
  • سایت رسمی: ندارد


  8.دکتر مرتضی فقیه جویباری فوق تخصص جراح ستون فقرات

  دکتر مرتضی فقیه جویباری

  آقای دکتر جویباری عضو انجمن ستون فقرات ایران و اروپا هستند. همچنین ایشان در زمینه تشخیص و درمان بیماری های ستون فقرات و ارتوپدی تجربه بسیار بالایی دارند. وی در حوزه جراحی ستون فقرات سابقه بسیار موفق و درخشانی را از خود ثبت کرده اند.

  ایشان در سال ۱۳۷۵ موفق به کسب رتبه ۱۰ در آزمون فوق تخصص شده اند. وی با بیش از دو دهه تجربه درخشان بهترین خدمات پزشکی را در اختیار مراجعه کنندگان خود قرار می دهد. برای ویزیت حضوری توسط این پزشک همه روزه می توانید به مطب مراجعه کنید.

  برای رزرو نوبت حتما از چند روز قبل اقدام نمایید و همچنین نوبت های جراحی از یک ماه قبل رزرو می شوند.آقای دکتر با بسیاری از بیمارستان های دولتی و خصوصی همکاری می کنند.

  هزینه خدمات بر اساس دفترچه خدمات درمانی هر بیماری متغیر می باشد. برای بیماران آزاد هزینه خدمات مطابق با نرخ مصوب کشوری لحاظ می شود. همچنین آقای دکتر جویباری رفتاری بسیار پسندیده با مراجعه کنندگان خود دارند.

  • آدرس: خیابان شریعتی بالاتر از مترو قیطریه – ابتدا بلوار صبا – خیابان خلیلی – پلاک 195 – ساختمان دیبا – طبقه سوم – واحد 5
  • شماره تماس: ۰۹۳۰۷۲۱۸۱۷۱
  • پیج اینستاگرام: faghihmorteza
  • سایت رسمی: drfaghih.com


  9.دکتر مهدیه افضلی متخصص داخلی مغز و اعصاب تهران

  دکتر مهدیه افضلی

  خانم دکتر اصلی فوق تخصص ستون فقرات و متخصص بیماری های مغز و اعصاب هستند. ایشان در زمینه درمان و تشخیص بیماری های استخوانی فعالیت دارند. همچنین به عنوان یکی از پزشکان برتر زن در زمینه جراحی های ستون فقرات معرفی شده اند.

  بخوانید
  30 بهترین فوق تخصص ارتوپدی در تهران [اینستاگرام،تلفن]

  خانم دکتر افضلی بیش از ۲۴ سال سابقه درخشان در زمینه درمان و جراحی های ستون فقرات دارند. ایشان در زمینه طبابت از تبحر و مهارت بسیار بالایی برخوردار هستند. ایشان با بیمارستان ها کلینیک های دولتی و خصوصی در شهر تهران همکاری می کنند.

  • آدرس مطب: تهران ،میدان ولیعصر (عج)- خیابان کریم خان – خیابان استاد نجات الهی شمالی (ویلا) – مجتمع بیمارستانی یاس
  • شماره تماس: ۰۲۱۴۲۱۶۰۰۰۰
  • پیج اینستاگرام: dr. mahdieh_afzali
  • سایت رسمی: ندارد


  10.دکتر محسن چراغی فلوشیپ ستون فقرات و ضایعات نخاعی

  دکتر محسن چراغی

  آقای دکتر چراغی رتبه برتر بورد تخصصی در سال ۹۸ هستند و همچنین بیش از ۱۱ سال تجربه طبابت دارند. ایشان تاکنون بیش از هزار تزریق موفق اپیدورال به ستون فقرات داشته اند. مطب این پزشک مجهز به جدیدترین دستگاه های سونوگرافی جهت مشاهده بافت عضلات، استخوان ها و مفاصل می باشد. آقای دکتر چراغی در زمینه انجام جراحی های بسته به کمک لیزر مشغول به فعالیت هستند.

  برای درمان بیماری های ستون فقرات، دیسک و سیاتیک نیز می توانید به آقای دکتر چراغی اعتماد کنید. ایشان عضو انجمن جهانی درد، عضو انجمن جهانی نورومدولاسیون آمریکا و عضو انجمن جهانی اینترونشن ستون فقرات هستند. هزینه ویزیت حضوری بر اساس دفترچه خدمات درمانی بیمار متغیر است.

  • آدرس مطب شماره یک: واقع در کلینیک درد اکسیر شهرک غرب، بلوار دریا، خیابان شفق، نبش کوچه چشمه سار، پلاک 10، طبقه 1، واحد 1
  • آدرس مطب شماره دو: واقع در کلینیک ارتوپدی نشاط فردیس کرج، فلکه دوم، خیابان 15، پلاک 35 مرکز جامع طب فیزیکی و توانبخشی نشاط ( 50 متر پایین تر از آزمایشگاه مرکزی فردیس و درمانگاه پارسیان)
  • شماره تماس: ۰۹۳۸۳۹۷۱۰۶۱
  • پیج اینستاگرام: dr_mohsen_cheraghi


  11.علی اصغر کمالی فلوشیپ جراحی اسکولیوز و ستون فقرات

  علی اصغر کمالی

  آقای دکتر کمالی فلوشیپ جراحی اسکولیوز و ستون فقرات هستند و همچنین تجربه درخشانی در زمینه درمان بیماری های ستون فقرات، گردن و زانو دارند. برای درمان مشکلات و ناهنجاری های ستون فقرات می توانید به ایشان اعتماد کنید.

  وی در سال ۱۳۸۷ موفق به کسب رتبه برتر در آزمون جامع فوق تخصص کشوری شده است. آقای دکتر کمالی با نهایت صبوری و بدون معطلی بیماران ویزیت می کند. همچنین در زمینه جراحی های ستون فقرات نیز آقای دکتر فعالیت درخشانی دارند.

  آقای دکتر کمالی عضو انجمن بین المللی ستون فقرات هستند و همچنین به عنوان داور برتر مقالات تخصصی پزشکی در ایران معرفی شده اند. ایشان بیش از ۳۵ مقاله پزشکی موفق در زمینه درمان و تشخیص بیماری های ستون فقرات ارائه کرده اند.

  همچنین ایشان با تکنیک های جدید پزشکی مشکلات ستون فقرات را درمان می کنند. آقای دکتر کمالی تاکنون با ارائه خدمات مطلوب پزشکی در حوزه درمان و تشخیص موفق به جلب رضایت مراجعه کنندگان خود شده است. آقای دکتر با تمامی دفترچه های خدمات درمانی دولتی طرف قرارداد هستند.

  • آدرس: خیابان فلسطین – پلاک 405 – طبقه همکف
  • شماره تماس: 02188895391
  • پیج اینستاگرام:  dr.kamali.scoliosis
  • سایت رسمی: ندارد

  12.دکتر پرویز حبیب الله زاده فوق تخصص ستون فقرات در تهران

  دکتر پرویز حبیب الله زاده

  آقای دکتر حبیب الله زاده بیش از ۴۹ سال تجربه پزشکی موفق دارند؛ به نوعی باتجربه ترین پزشک فوق متخصص ستون فقرات تهران هستند. ایشان دو مطب مجزا در محدوده غرب شهر تهران دارند. به صراحت می توان ادعا کرد، که آقای دکتر تاکنون بیش از  ده هزار جراحی موفق انجام داده اند.

  ایشان در زمینه تشخیص تومورهای سرطانی ستون فقرات نیز تبحر بسیار بالایی دارند. این پزشک کارکشته از جدیدترین متدهای پزشکی برای درمان بیماران کمک می گیرد. همچنین برای انجام جراحی های تعویض مفصل با لیزر می توانید به این پزشک اعتماد کنید.

  آقای دکتر با بسیاری بیمارستان های دولتی و خصوصی در شهر تهران همکاری می کنند. همه روزه به جز ایام تعطیل می توانید برای رزرو وقت اقدام کنید.برای رزرو نوبت نیازی به مراجعه حضوری نیست و به صورت تلفنی نیز می توانید نوبت خود را ثبت کنید. آقای دکتر حبیب الله زاده با ارائه خدمات مطلوب پزشکی موفق به جلب رضایت ۹۳ درصد از مراجعه کنندگان خود شده اند.

  • آدرس مطب شماره یک: پاسداران، نبش بوستان دهم، ساختمان 297، طبقه دوم، واحد 14,پاسداران ، بین بوستان نهم و دهم ، پلاک 297 ، مجتمع بوستان ، طبقه دوم ، واحد 12
  • آدرس مطب شماره دو: شهرک غرب – خیابان ایران زمین شمالی – روبروی فرهنگسرای ابن سینا
  • شماره تماس: ۰۲۱۲۲۵۸۷۱۶۷
  • پیج اینستاگرام: prwyzhbyblh
  • سایت رسمی: ندارد
  بخوانید
  بهترین جراح بینی در تهران + 18 پزشک[آدرس، تلفن، پیج اینستا]


  13.دکتر فرزام مکرمی متخصص ارتوپدی و فلوشیپ جراحی ستون فقرات

  دکتر فرزام مکرمی

  آقای دکتر مکرمی در زمینه جراحی های تعویض مفصل در ایران حرف اول را می زنند. همچنین ایشان دارای مدرک فلوشیپ جراحی ستون فقرات نیز هستند. آقای دکتر تجربه کاری موفق در حوزه درمان بیماری های ستون فقرات دارند.

  وی پس از اتمام دوره فوق تخصص فعالیت تحقیقاتی خود را آغاز کرد. بسیاری از مقالات پزشکی ایشان در زمینه درمان بیماری های استخوانی به زبان های مختلف در وب سایت های رسمی چاپ شده است.

  برای درمان بیماری پوکی استخوان، جا به جایی مهره های ستون فقرات، آسیب های گردنی و همچنین بیماری های مادرزادی استخوانی می توانید آقای دکتر مکرمی را انتخاب کنید. ایشان در زمینه درمان درمان بیماری های زانو و جراحی منیسک و رباط صلیبی زانو نیز مشغول به طبابت هستند.

  ایشان بهترین فوق تخصص ستون فقرات در تهران معرفی شده اند.برای اطلاع از نرخ هزینه های ویزیت پیش از دریافت نوبت با مطب تماس بگیرید. آقای دکتر مکرمی با دفترچه های خدمات درمانی معتبر ایرانی طرف قرارداد هستند. همچنین پیش از مراجعه به مطب آزمایشات جدید و عکس MRI را حتما به همراه داشته باشید.

  • آدرس: بلوار مرزداران، بعد از خیابان بهار، روبروی شیرینی ماه بانو، ساختمان ایمان، طبقه دوم غربی واحد 8
  • شماره تماس: ۰۲۱۴۴۳۸۲۰۶۲
  • پیج اینستاگرام: ندارد

  14.دکتر میرمصطفی سادات فلوشیپ جراحی ستون فقرات

  دکتر میرمصطفی سادات

  آقای دکتر سادات متخصص جراحی استخوان و مفاصل (ارتوپدی) هستند. همچنین ایشان در زمینه جراحی های لگن نیز تجربه بسیار زیادی دارند. آقای دکتر سادات در بسیاری از انجمن های داخلی و بین المللی ستون فقرات مشغول به فعالیت هستند.

  ایشان در زمینه جراحی های ستون فقرات بزرگسالان و کودکان تجربه بسیار زیادی دارند. آقای دکتر سادات بر اساس نتایج آزمایشات به سرعت مشکل بیمار را می تواند تشخیص دهد. برای رزرو وقت با شماره تلفن های مطب تماس حاصل فرمایید.

  برای تعیین وقت جراحی ویزیت حضوری و معاینه پزشکی الزامی می باشد. آقای دکتر سادات تاکنون بیش از هزاران جراحی موفق ارتوپدی داشته اند.هم اکنون در زمینه ریشه های اصلی بروز بیماری پوکی استخوان مشغول تحقیق و بررسی می باشد.

  ایشان با بیش از ۳ دهه تجربه موفق بهترین خدمات پزشکی را می توانند در اختیار مراجعه کنندگان خود قرار دهند. آقای دکتر سادات برای درمان افراد که توانایی مالی ندارند؛ هزینه دریافت نمی کند.

  • آدرس: شهرک غرب – بلوار فرحزادی – پایین تر از بلوار دریا – کوچه بوستان دوم شرقی – پلاک 1 – واحد 1
  • شماره تماس: ۰۲۱۸۸۳۷۶۸۲۲
  • پیج اینستاگرام: ندارد

  15.دکتر محسن جعفرپور جراح مغز و اعصاب و فلوشیپ ستون فقرات

  دکتر محسن جعفرپور

  یکی دیگر از پزشکان فوق متخصص ستون فقرات محبوب و پرطرفدار در شهر تهران آقای جعفرپور می باشد. ایشان بیش از ۱۳ سال تجربه موفق در زمینه درمان و تشخیص بیماری های استخوانی دارند. وی در سال ۱۳۹۰ موفق به دریافت بورد تخصصی ستون فقرات شده است.

  همچنین ایشان در زمینه جراحی انواع دیسک کمر و گردن، تومورهای مغز و نخاع، ناهنجاری و شکستگی ستون فقرات، اسکولیوز مادرزادی، بررسی انواع سردرد و کمردرد مشغول به طبابت هستند. برای دریافت وقت از یک هفته قبل با شماره تلفن های مطب تماس بگیرید.

  ایشان یکی از استادیاران اصلی دانشگاه علوم پزشکی تهران نیز هستند. آقای دکتر جعفرپور یک تحقیق پزشکی در خصوص ستون فقرات منتشر کرده است. این تحقیق در کشور آلمان موفق توسط پزشکان برجسته مورد تحسین قرار گرفت.

  ایشان با نهایت صبوری و در چارچوب اخلاقی با بیماران خود رفتار می کند. ایشان با بیمارستان میلاد و حاتم همکاری می کنند. همچنین با تمامی دفترچه های خدمات درمانی طرف قرارداد هستند.

  • آدرس: تهران، خ مطهری. خ فجر. خ غفاری. پلاک ۳۱. طبقه اول
  • شماره تماس: ۰۲۱۸۸۳۱۱۵۲۷
  • پیج اینستاگرام: ندارد

  سوالات متداول فوق تخصص ستون فقرات تهران

  ۱.ویژگی بهترین پزشک فوق متخصص ستون فقرات در تهران چیست؟

  تجربه کافی و درخشان، دانش عملی و همچنین تکیه بر یک روش درمانی امن و مطمئن از ویژگی های بهترین فوق تخصص ستون فقرات می باشد.

  ۲.هزینه ویزیت و جراحی توسط فوق تخصص ستون فقرات بر حسب چه پارامترهایی تعیین می شود؟

  بر حسب دفترچه خدمات درمانی و همچنین وضعیت کلی بیمار هزینه نهایی تعیین خواهد شد.

  ۳.بهترین فوق تخصص ستون فقرات در تهران کیست؟

  بهترین پزشک متخصص ستون فقرات با بررسی جوانب و شرایط بیمار پروسه درمانی امن و مطمئنی را انتخاب می کند. تحت چنین شرایطی بیمار در یک بازه زمانی کوتاه مدت سلامت جسمی خود را دوباره به دست می آورد.

  با امتیاز به مقاله از ما حمایت کنید😍

  میانگین امتیازات ۵ از ۵
  از مجموع ۱ رای

  تیم نویسندگی سایت در تهران

  این مقاله به کوشش اعضای تیم محتوای سایت در تهران تولید شده است. ممنون میشویم با نظرات و بازخوردهایتان تیم "درتهران" را در انتشار هرچه بهتر محتواهای مفید و کاربردی یاری دهید.

  نوشته های مشابه

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  دکمه بازگشت به بالا