پزشکی سلامت

متخصص مغز و اعصاب تهران (آدرس، اینستا) معرفی 15دکتر نورولوژی

 • تهران شهری شلوغ و پرتراکم است که کلینیک‌ های درمانی و پزشکان متخصص بسیاری را در زمینه مغز و اعصاب در خود جای داده است که با به کارگیری از پیشرفته ‌ترین تکنولوژی و فناوری ‌های به روز و جدید دنیا خدمات تخصصی و حرفه‌ ای ‌تری را برای بیماران ارائه می‌دهند.

  آن چه در این محتوا میخوانید پنهان

  انتخاب یکی از بهترین پزشکان عصب شناسی با تجربه و دانش خود به شما کمک می‌کند تا روند تشخیص نوین و درمان بیماری با رشد سریع ‌تری بهبود پیدا کند.

  لیست بهترین فوق متخصص مغز و اعصاب تهران

  اگر شما نیز در شهر تهران ساکن می‌باشید و به دنبال بهترین دکتر مغز و اعصاب در تهران هستید پیشنهاد می‌کنیم تا انتهای این مقاله از سایت در تهران با ما همراه باشید.

  نام پزشک تخصص درصد رضایت
  1- دکتر علی اصغر شریفی جراحی مغز و اعصاب و فلوشیب صرع 94 درصد
  2- دکتر شبنم رفیعی زاده مغز و اعصاب 81 درصد
  3- دکتر ساره شاه محمدی بیماری ‌های فلوشیپ مولتیپل اسکلروزیس (ام اس) و مغز و اعصاب (نورولوژی) 95 درصد
  4- دکتر محسن القاسی جراحی‌ های پیشرفته قاعده جمجمه، مغز و اعصاب و ستون فقرات 80 درصد
  5- دکتر تیفا یکتا نژاد بیماری‌ های مغز و اعصاب (نورولوژی) و ستون فقرات 67 درصد
  6- دکتر مهران آرمان فر جراحی مغز و اعصاب، دیسک و ستون فقرات 97 درصد
  7- دکتر ساناز معصومی متخصص مغز و اعصاب 90 درصد
  8- دکتر فرهنگ مرشد جراحی مغز و اعصاب، تومورهای هیپوفیز، نوروآندوسکوپ و دیسک 80 درصد
  9- دکتر علی زینلی مغز و اعصاب 91 درصد
  10- دکتر مهران مرادی جراحی مغز و اعصاب 84 درصد
  11- دکتر افسون صدیقی مغز و اعصاب و ستون فقرات 75 درصد
  12- دکتر رضا سنجری جراحی مغز و اعصاب و ستون فقرات 80 درصد
  13- دکتر مهدی رحمانی مغز و اعصاب، طب سوزنی و ستون فقرات 83 درصد
  14- دکتر رضا جباری جراحی مغز و اعصاب 97درصد
  15- دکتر حمید خردمند فوق متخصص مغز و اعصاب و ستون فقرات 93 درصد

  دکتر محسن القاسی جراح مغز و اعصاب

  محسن القاسی

  این پزشک یکی از متخصصان جراحی‌ های پیشرفته قاعده جمجمه، مغز و اعصاب و ستون فقرات در شهر تهران است و در کنار فعالیت پزشکی خود دوره ‌های جراحی آندوسکوپیک مغز، تومورهای هیپوفیز و   پی‌پی انگل،  تومورهای گلیال و بطنی، ناهنجاری‌های دیسک کمر و ستون فقرات و همچنین تنگی کانال نخاعی را پشت ‌سر گذاشته است.

  دکتر القاسی

  و درحال‌ حاضر با سوابق تحقیقی و پزشکی برجسته ‌ای که کسب کرده ‌است، عضو رسمی انجمن‌ های علمی مغز و اعصاب در ایران می‌باشد. درصورت دریافت نوبت دهی و مراجعه حضوری از طریق راه‌ های ارتباطی درج شده اقدام نمایید.

  بخوانید
  بهترین فوق تخصص جراح پلاستیک تهران 25 پزشک +ویدئو
  • نشانی مطب : تهران – سعادت آباد –  میدان کاج خیابان ۱۲(علی‌اکبر) – پلاک ۴۱ طبقه ۴ واحد ۷
  • شماره تماس : ۰۲۱۷۲۹۹۱۹
  • آدرس وب ‌سایت : dralghasi.com
  • آدرس صفحه اینستاگرام : mohsen_alghasi


  دکتر مهران مرادی متخصص مغز و اعصاب

  دکتر مهران مرادی

  یکی از دیگر متخصص مغز و اعصاب دکتر مهران مرادی است  که عضو انجمن بین‌المللی جراحان در زمینه ستون فقرات می‌باشد و مدرک پزشکی عمومی خود را از دانشگاه بقیه الله تهران دریافت کرده‌ است.

  تخصصی ‌ترین فعالیت‌ های پزشکی دکتر مرادی درمان و جراحی انواع تومورهای مغزی و نخاعی، آنوریسم، نوروآندوسکوپی، جراحی قاعده  نخاعی، آرتروز، خونریزی، درمان آسیب مهره‌ های گردن و کمر و هرگونه اختلالات ایجاد شده در حافظه را انجام می‌دهد.

  برای رزرو و کسب اطلاعات بیشتر از طریق یکی از راه‌ های ارتباطی می‌توانید برای دریافت نوبت‌دهی اقدام کنید.

  • نشانی مطب : سعادت آباد – بالاتر از میدان کاج – کنار گذر یادگار امام خیابان اوین – بعد از کوچه گلستان – پلاک یک – ساختمان یاسمن – طبقه ۲ – واحد۴
  • شماره تماس : ۰۹۹۱۲۵۵۲۲۳۴
  • آدرس وب ‌سایت : dr-moradi.com
  • آدرس صفحه اینستاگرام : dr.mehranmoradi


  دکتر افسون صدیقی متخصص مغز و اعصاب

  افسون صدیقی

  دکتر افسون صدیقی متخصص مغز و اعصاب و ستون فقرات علاوه‌ بر جراحی و پزشکی دانشیار دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی می‌باشد و به تدریس و آموزش پزشکان می‌پردازد.

  و با فعالیت در زمینه جراحی ضایعات دژنراتیو ستون فقرات، تومورهای هیپوفیز، تومورهای مغزی و قاعده جمجمه به ‌عنوان یکی از پزشکان مطرح در بخش آندوسکوپی مغزی و جراحی‌ های میکروسکوپی،عضو انجمن AOspine و شورای عالی کلینیک تحقیقاتی جراحی مغز و اعصاب در بیمارستان  تجریش و همچنین معاون قطب جراحی اعصاب در کشور است.

  که این دکتر فارغ‌التحصیل رشته پزشکی و جراحی مغز و اعصاب از دانشگاه شهید بهشتی می‌باشد.برای رزرو و کسب اطلاعات بیشتر از طریق یکی از روش های درج شده در قسمت پایین با دکتر صدیقی در ارتباط باشید.

  • نشانی مطب : تهران –  خیابان ولیعصر-  نرسیده به چهارراه پارک وی – خیابان خاکزاد – پلاک ۴۸ – واحد ۳۲ – طبقه ۶
  • شماره تماس :  ۰۹۱۰۵۲۸۸۷۲۶۰۲۱۲۶۳۵۳۲۰۶
  • آدرس وبسایت : dr-seddighi.com
  • آدرس اینستاگرام: dr_seddighi-neurosurgeon
  • ساعات کاری : شنبه، دوشنبه از ساعت ۵ الی ۸ شب


  دکتر رضا جباری جراح مغز و اعصاب

  رضا جباری

  دکتررضا جباری فارغ التحصیل در رشته پزشکی عمومی وهمچنین فارغ التحصیل جراحی مغز و اعصاب دانشگاه شهید بهشتی در تهران است.این پزشک دارای برد تخصصی و استادیار دانشگاه بهشتی می‌باشد.

  از جمله فعالیت‌ های اصلی ایشان شامل جراحی اپمالپسی، اعصاب محیطی، جراحی آندوسکوپی قاعده جمجمه، هیپوفیز، ستون فقرات و انواع بیماری‌ های عروق مغزی است.

  دکتر رضا جباری

  دکتر جباری در حال حاضر با بیمارستان امام رضا (ع) بیمارستان گاندی و بیمارستان پاستورنو همکاری می‌کند.در صورتی که تمایل به دریافت ویزیت و نوبت دهی دکتر رضا جباری هستید می‌توانید از طریق راه‌های ارتباطی درج شده در این قسمت اقدام کنید.

  • نشانی مطب : تهران – خیابان مطهری – نرسیده به اتوبان مدرس – خیابان فجر – روبروی بیمارستان جم خیابان مدائن – ساختمان پزشکان ماهان – طبقه دوم – واحد ۳ و ۴
  • شماره تماس: ۰۲۱۸۸۳۱۳۵۶۸۰۲۱۸۸۳۰۱۱۴۷
  • آدرس وبسایت : drrezajabari.com
  • آدرس صفحه اینستاگرام : dr.rezajabbari
  • ساعات کاری : شنبه تا چهار شنبه از ساعت۴:۳۰ الی ۷:۳۰ عصر


  دکتر مهران آرمان فر جراح مغز و اعصاب

  مهران آرمان فر

  دکتر مهران آرمانفر متخصص جراحی مغز و اعصاب، دیسک و ستون فقرات است و با سابقه چندین ساله در علم پزشکی عضو انجمن A-ospine اروپا و جز یکی از اعضای انجمن نرواسپاین در ایران می‌باشد.این پزشک با تکنولوژی های پیشرفته و روش های درمانی متفاوت توجه بسیاری از بیماران را به خود جلب کرده است.

  بخوانید
  30 بهترین فوق تخصص ارتوپدی در تهران [اینستاگرام،تلفن]

  از جمله تخصص های پزشکی مهران آرمان فر شامل درمان بیماری های دیسک گردن و دیسک کمر، جراحی انواع تومور های مغزی، مشکلات اعصاب محیطی، مشکلات درد و ناهنجاری ستون فقرات هستند.

  دکتر مهران آرمان فر

  جهت کسب اطلاعات بیشتر و رزرو نوبت دهی دکتر مهران آرمان فر می‌توانید از طریق یکی از روش ‌های زیر با این پزشک  در ارتباط باشید.  دکتر حمید خردمند متخصص مغز و اعصاب

  دکتر حمید خردمند

  حمید خردمند دکتر و فوق متخصص جراحی مغز و اعصاب و ستون فقرات می‌باشد. از جمله سوابق افتخارآفرین این پزشک می‌توان سابقه بیش از چند سال عمل موفق و جراحی مغز و ستون فقرات، تکمیل دوره های اینویزیو در سوئیس، دوره سرخوردگی مهره ها از کشور اتریش،

  یکی از اعضای فعالMIIS   و عضو رسمی انجمن نرواسپاین در ایران را نام برد. این پزشک در بیمارستان های معتبر ولیعصر ناجا، لاله ومحب کوثر فعالیت دارد.

  پارکینسون، ازون تراپی، ضایعات عروقی، تشنج، میگرن، سکته مغزی، جراحی ناهنجاری های ستون فقرات، آسب های نخاعی،  آسیب های نخاعی، درمان انواع تومورهای مغزی، قاعده جمجه،منوال تراپی، اختلالات اعصاب محیطی و خونریزی مغزی از خدماتی هستند که توسط این پزشک ارائه می‌شوند.

  برای دریافت و رزرو نوبت از دکتر خردمند می‌توانید از طریق یکی از روش های درج شده در قسمت پایین اقدام نمایید.  دکتر شبنم رفیعی زاده متخصص مغز و اعصاب

  شبنم رفیعی زاده

  از دیگر پزشکان متخصص مغز و اعصاب تهران می‌توان به دکتر شبنم رفیعی زاده اشاره کرد. که متخصص بیماری‌های مغز و اعصاب و مدرک اختلالات حافظه از دانشگاه علوم پزشکی در شهر تهران را کسب کرده است و دارای رتبه برتر در این حیطه می‌باشد.

  تخصصات درمانی دکتررفیعی زاده شامل انواع مشکلات مغز و اعصاب، اختلالات یادگیری و حافظه، دیپلوپی و دوبینی، عدم تعادل، میگرن، صرع، آلزایمر، آرتروز گردن، پارکینسون، ام اس، میوپاتی و نوروپاتی هستند.

  بعضی از شاخص ترین فعالیت ‌های این پزشک طب سوزنی، کمردرد، پی آر پی، نوار عصب و عضله، الکترومیوگرافی و نوار مغزی با استفاده از انسفالوگرافی (EEG  ) می‌باشد.

  • نشانی مطب ۲ : تهران – اتوبان اشرفی اصفهانی بلوار مرزداران – بعد از خیابان رضایی نژاد و بهار پلاک ۱۸۴ – ساختمان ایمان – طبقه همکف شرقی
  • شماره تماس :  02144220936 , 09331144723
  • آدرس و‌بسایت : drrafizadeh.ir
  • آدرس صفحه اینستاگرام : drshabnamrafizadeh
  • ساعت کاری : شنبه، دوشنبه، چهارشنبه از ساعت  ۱:۳۰ الی ۵:۳۰ ظهر


  دکتر فرهنگ مرشد جراح دیسک کمر و گردن

  فرهنگ مرشد

  دکتر مرشد با ۱۵ سال تجربه یکی از دیگر پزشکان متخصص مغز و اعصاب ، تومورهای هیپوفیز، نوروآندوسکوپ و دیسک است. در حال حاضربا سابقه و تبحر در جراحی و تشخیص بیماری ها به عنوان معاون آموزشی و استادیار در دانشگاه پزشکی بیرجند  و همکاری در بیمارستان‌های بوعلی تهران، گاندی، تندیس جردن، پارس و فرهنگیان به فعالیت ‌های پزشکی خود می‌پردازد.

  از دیگر خدماتی که این پزشک به بیماران ارائه می‌دهد جراحی تومورهای قاعده جمجمه، آندوسکوپی مغز، جراحی ناهنجاری‌های ستون فقرات و جراحی تومورهای مغزی است.

  دکتر فرهنگ مرشد

  برای دریافت و رزرو نوبت با دکتر فرهنگ مرشد از راه‌ های ارتباطی زیر استفاده کنید.


  دکتر رضا سنجری جراح و متخصص مغز و اعصاب

  رضا سنجری

  دکتر رضا سنجری یکی از متخصصان برجسته جراحی مغز و اعصاب و ستون فقرات در تهران می‌باشد. ازجمله خدمات ارائه‌ شده توسط این پزشک می‌توان به جراحی دیسک گردن، تنگی کانال نخاعی،  اختلالات حرکتی، دیسک کمر، درمان سیاتیک،

  بخوانید
  بهترین دکتر پوست تهران (اینستاگرام،آدرس) معرفی 15متخصص پوست

  جراحی انواع تومورهای مغزی و همچنین نخاعی، جراحی جمجمه و آنوریسم مغزی، درمان صرع و تشنج اشاره کرد. دکتر سنجری با سابقه ای ۱۶ ساله در پزشکی و انجام بیش ‌از ۵۰۰۰ هزار عمل جراحی مهارت و تجربه ای کافی در این زمینه دارد.

  برای کسب اطلاعات بیشتر می‌توانید از طریق یکی از روش‌های درج شده در این قسمت برای رزرو و دریافت نوبت اقدام کنید.

  • شماره تماس: ۰۹۳۶۲۷۳۹۶۷۶۰۹۱۹۸۳۷۹۱۳۷
  • نشانی مطب : تهران  جردن ( نلسون ماندلا ) نرسیده به چهارراه جهان کودک – خیابان صانعی – ساختمان پزشکان نور-  پلاک یک – طبقه ۴ – واحد ۱۴
  • آدرس وب ‌سایت : dr-sanjari.com
  • آدرس صفحه اینستاگرام : dr.rezasanjar


  دکتر ساناز معصومی متخصص داخلی مغز و اعصاب

  ساناز معصومی

  ساناز معصومی یکی از پزشکان مجرب مغز و اعصاب و عضو انجمن صرع درایران است و در زمینه درمان و روند بهبود بیماری‌ های آلزایمر، دیسک ‌های ستون فقرات، نوار عضله، اختلال حافظه، سونوگرافی داپلر، میگرن، نوار عصب و چشم، نوار بینایی چشم، پارکینسون، سکته مغزی و سکته های مغزی تبحر دارد.

  این پزشک برای درمان بیماران با روش های غیر دارویی عمل می‌کند که رضایت درصدی بسیاری از مردم را بدست آورده است.جهت مراجعه و دریافت نوبت به صورت آنلاین از طریق روش های درج شده در زیر با ما در ارتباط باشید.

  • نشانی مطب : تهران- خیابان شریعنی – بالاتر از مترو شریعتی – کوچه شریفی – پلاک ۶ – طبقه همکف
  • شماره تماس :  02122223193 , 02122223195 , 09388992054
  • آدرس وب ‌سایت : dr-m.masoomi
  • آدرس صفحه اینستاگرام : dr.sanaz.masoumi

  دکتر علی ‌اصغر شریفی فوق تخصص مغز و اعصاب

  علی ‌اصغر شریفی

  دکتر علی اصغرشریفی یکی از متخصصین مشهور در زمینه جراحی مغز و اعصاب و فلوشیپ صرع است. علاوه‌ براین تخصص فلوشیپ بیماری ‌های مغز و اعصاب کودکان و ام اس را نیز دارا می‌باشد.

  این پزشک فارغ‌التحصیل دانشگاه علوم پزشکی تبریز است و ازجمله فعالیت ‌های او می‌توان به سونوگرافی عروق مغزی، نوار مغزی، آنوریسم مغز، صرع و تشنج، نوارعصبی چشم، ناهنجاری ‌های شریانی، سفتی مفاصل، فلج صورت، الکترومیوگرافی، ای ال سی، نورو مدولاسیون، اندام‌ های تحتانی و استفاده از دستگاه TDCS اشاره کرد.

  همچنین با رتبه علمی استادیاری عضو رسمی کلینیک مغز و اعصاب در آمریکا و اروپا را نیز در این حیطه کسب کرده‌ است.برای مراجعه حضوری و ویزیت دکتر اصغر شریفی می‌توانید از طریق یکی از راه ‌های ارتباطی درج شده در زیر با این پزشک در ارتباط باشید.

  • نشانی مطب :  تهران – خیابان ملاصدرا – روبروی بیمارستان بقیه الله – پلاک ۱۸۹ – واحد ۴ – طبقه ۲
  • شماره تماس: ۰۲۱۸۸۶۱۴۲۱۷۰۹۱۲۸۱۷۷۴۷۲
  • آدرس وبسایت : drsharifi
  • آدرس اینستاگرام :  professor.a.dr_sharifi
  • ساعات کاری : شنبه، سه شنبه، پنج شنبه از ساعت ۵ الی ۸ شب


  دکتر تیفا یکتا نژاد متخصص مغز و اعصاب

  دکتر تیفا یکتا نژاد

  دکتر یکتا نژاد با ۱۵ سال سابقه جزء یکی از متخصص مغز و اعصاب تهران است که با دارا بودن مدارک پزشکی بین‌ المللی در زمینه بیماری‌ های مغز و اعصاب (نورولوژی) و ستون فقرات یکی از اعضای فعال تأسیس کلینیک حافظه می‌باشد.

  وعلاوه‌ بر حیطه تخصصی خود در درمان مشکلاتی چون بیماری آلزایمر، ام اس، کمردرد و درد های دیسکوپاتی گردن و همچنین عارضه ‌های سیستم اعصاب و نوار عصب و مغز برای تشخیص و درمان بیماری ها از پیشرفته ‌ترین تجهیزات استفاده می‌کند.

  برای ارتباط و مراجعه حضوری می‌توانید از طریق رزرو نوبت دهی با دکترتیفا یکتا نژاد از روش ‌های ارتباطی درج شده در این قسمت اقدام نمایید.

  • نشانی مطب :  تهران – زعفرانیه – خیابان مقدس اردبیلی –  ابتدای خیابان ب – پلاک ۳۳ – طبقه ۴
  • شماره تماس: 09022322626 , 02191005626
  • آدرس وب ‌سایت : dr-dr.yektanejad
  • آدرس اینستاگرام : dr_tifa_yektanezhad
  بخوانید
  بهترین دکتر پیکر تراشی در تهران (آدرس، تلفن) لیست 15فوق تخصص

  دکتر مهدی رحمانی متخصص مغز و اعصاب

  مهدی رحمانی

  دکتر مهدی رحمانی با سابقه ۳۲ ساله در پزشکی و تجربه ۲۲ ساله در زمینه تخصص مغز و اعصاب، طب سوزنی و ستون فقرات از کانادا و همچنین گذراندن دوره‌ های تخصصی RTMS از دانشگاه هلند به عنوان یکی از پزشکان با تجربه در درمان بیماری‌های پارکینسون، شکستگی جمجمه، اختلالات نخاع، التهاب مفصل، ام اس، آلزایمر، طب سوزنی، افسردگی، فلج اعصاب صورت، نوروپاتی (دردهای‌دیابتی) سیاتیک، میگرن، ناهنجاری‌ های ستون فقرات، درد های عضلانی، انواع بیماری‌ های مغز و اعصاب تبحر دارد.

  برای کسب اطلاعات بیشتر و از طریق یکی از روش های درج شده در زیر جهت دریافت و رزرو نوبت اقدام کنید.

  • نشانی مطب : تهران – سعادت آباد – بلوارسرو – خیابان بخشایش –  خیابان هفدهم – روبروی برج عرفان –  پلاک ۸۱ –  طبقه ۵ – واحد۱۳
  • شماره تماس: ۰۹۱۵۷۰۵۰۸۴۶۰۹۰۳۴۳۲۶۶۱۴
  • آدرس وبسایت : dr-mahdi-rahmani
  • آدرس صفحه اینستاگرام : drmahdirahmani
  • ساعات کاری : شنبه، دوشنبه، چهارشنبه از ساعت ۴ الی ۸ شب


  دکتر ساره شاه ‌محمدی فلوشیپ ام اس و متخصص مغز و اعصاب

  ساره شاه ‌محمدی

  دکتر ساره شاه محمدی دارای رتبه بورد دوره داخلی مغز و اعصاب است و با مدارک دکترای پزشکی در  تخصص بیماری ‌های فلوشیپ مولتیپل اسکلروزیس (ام اس) و مغز و اعصاب (نورولوژی) در تشخیص و درمان بیماری‌ های شایعی چون عصب چشم، پارکینسون، اختلالات حرکتی، اسکروز چندگانه، ام‌اس، بیماری‌ های عصبی گوش و دستگاه گوارش و همچنین سکته های مغزی فعالیت دارد.

  برای رزرو ویزیت این پزشک می‌توانید از طریق سیستم نوبت دهی و یا یکی از روش‌های درج شده در زیر با دکتر شاه محمدی در ارتباط باشید.

  • نشانی مطب : تهران – شهرک غرب – بلوار فرحزادی – خیابان شهید حافظی – اریکه ایرانیان –  روبروی دانشکده‌ی تغذیه – پلاک ۷۴ – طبقه اول
  • آدرس وبسایت : ندارد
  • آدرس اینستاگرام : sarehshahmohammadi
  • ساعت کاری : شنبه تا سه شنبه از ساعت ۳ الی ۸ شب


   دکتر علی زینلی جراح مغز و اعصاب

  علی زینلی

  علی زینعلی متخصص مغز و اعصاب تهران است از جمله فعالیت‌ های برجسته این پزشک عمل‌ های پیچیده آندوسکوپیک قاعده جمجمه، ستون فقرات MISS، کایفوپلاستی، خونریزی ‌های داخل جمجمه، ناهنجاری‌ های اسکولیوزوکیفوس ستون فقرات، جراحی ‌های اعصاب محیطی و لیزر دیسک از طریق PLDD می‌باشد.

  از افتخارات برجسته دکتر زینعلی می‌توان به عضو رسمی انجمن جراحی مغز و اعصاب در ایران و عضو انجمن نرواسپاین، مؤسس بخش جراحی مغز و اعصاب بیمارستان‌ های امام رضا و رتبه برتر بورد تخصصی درایران اشاره کرد.

  جهت دریافت نوبت دهی آنلاین و مراجعه حضوری از طریق یکی از روش‌های زیر اقدام بفرمایید.

  • نشانی مطب : تهران – خیابان مطهری –  نرسیده به خیابان ج – ساختمان پزشکان کوه نور- پلاک ۲۸۲ طبقه یک –  واحد سه
  • شماره تماس: ۰۲۱۸۸۸۶۳۰۳۵۰۲۱۸۸۸۶۳۰۳۷
  • آدرس وب ‌سایت : dralizeinali.com
  • آدرس صفحه اینستاگرام : ندارد


  سوالات متداول بهترین دکتر متخصص مغز و اعصاب

  هزینه دریافت نوبت دهی آنلاین چقدر است؟

  با توجه به نوع بیمه و دریافت نوبت دهی در بیمارستان یا مطب شخصی هزینه‌ ها متفاوت و متغیر می‌باشد.

  مهمترین ویژگی بهترین دکتر مغز و اعصاب در تهران چیست؟

  از مهمترین نشانه های ارزشمند بهترین پزشک سوابق و میزان تجربه کاری آنها در تشخیص بیماری‌ ها از جمله درمان بیماری‌ های مربوط به تخصص و مدرک تخصصی آنها است.

  بهترین دکتر مغز و اعصاب تهران کدام است؟

  لیست انتخاب شده پزشکان براساس میزان درصد امتیاز آنها نسبت به دیگرمتخصصان است و تمامی این اسامی جزء بهترین پزشکان موجود در تهران می‌باشند.

  با امتیاز به مقاله از ما حمایت کنید😍

  میانگین امتیازات ۵ از ۵
  از مجموع ۱ رای

  تیم نویسندگی سایت در تهران

  این مقاله به کوشش اعضای تیم محتوای سایت در تهران تولید شده است. ممنون میشویم با نظرات و بازخوردهایتان تیم "درتهران" را در انتشار هرچه بهتر محتواهای مفید و کاربردی یاری دهید.

  نوشته های مشابه

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  دکمه بازگشت به بالا