پزشکی سلامت

بهترین دکتر تزریق چربی تهران ⚡ (آدرس، تلفن) لیست 15تایی

 • یکی از بهترین روش های زیبایی برای تغییر فرم و حالت چهره و بدن در هر رنج سنی، تزریق چربی می باشد. شما به کمک این روش می توانید ابعاد جدیدی از شادابی و زیبایی را تجربه کنید. تزریق چربی برای بدن و صورت باید توسط پزشک انجام شود. پزشک متخصص با بررسی آناتومی بدنی به بهترین شیوه تزریق را انجام می دهد.

  آن چه در این محتوا میخوانید پنهان

  دکتر تزریق چربی تهران از مهارت تجربی و دانش کافی جهت اجرای این شیوه برخوردار می باشد. تزریق چربی به صورت در تهران در مطب ها و کلینیک های زیبایی تحت تدابیر بهداشتی انجام می شود. دکتر تزریق چربی بر اساس سلیقه و خواسته های زیباجو از متدهای پزشکی تکنیکال جهت رفع نواقص استفاده می کند. بهترین دکتر تزریق چربی از راهکارهای جدید و امن کمک می گیرد.

  لیست ۱۵ پزشک برتر تزریق چربی صورت در تهران

  بهترین دکتر تزریق چربی تهران مشغول به کار هستند. تعداد پزشک های فعال در این حوزه بسیار زیاد است؛ اما فقط تعداد محدودی از اطبا از دانش و مهارت تخصصی برخوردار هستند.

  پزشک بر اساس خواسته زیباجو در نواحی مختلف بدن می تواند نسبت به تزریق چربی اقدام کند. یکی از علل اصلی محبوبیت این روش در سال های گذشته بی خطر بودن چربی بدنی برای بافت پس از تزریق پی باشد.

  دکتر تزریق چربی با تکنیک های جدید پزشکی این روش را انجام می دهد. تزریق چربی راهکاری امن و پزشکی برای اصلاح عیوب و نواقص صورت و بدن می باشد.

  بر اساس جدیدترین نظرسنجی های انجام گرفته بین زیباجویان پس از دریافت خدمات بهترین دکتر تزریق چربی شامل موارد ذیل هستند:

  بهترین تکنیک برای افزایش میزان ماندگاری تزریق چربی تزریق به روش نانو فت
  بهترین سبک برای تزریق چربی به بدن سبک کانتورینگ
  ویژگی اصلی بهترین دکتر تزریق چربی در تهران مهارت تخصصی بسیار بالا
  مهم ترین راهکار برای دریافت نتایج مطلوب از تزریق چربی ویزیت توسط پزشک پیش از اقدام به جراحی

  ۱.دکتر الهام کفائی متخصص پوست و مو

  دکتر الهام کفائی

  خانم دکتر کفائی در زمینه تزریق چربی فعالیت می کنند و همچنین ایشان با کمترین قیمت خدمات پزشکی را ارائه می دهند. خانم دکتر ساقی متخصص پوست، مو و زیبایی از دانشگاه شهید بهشتی تهران هستند.

  بهترین دکتر تزریق چربی صورت و بدن ایشان معرفی شده اند. خانم دکتر به روش نانو فت تزریق چربی را انجام می دهند. همچنین ایشان به تازگی در انجمن های بین المللی زیبایی فعالیت خود را آغاز کرده اند.

  خانم دکتر در حیطه تزریق چربی به صورت و بدن فعالیت می کنند. اگر در اثر افزایش دست های شما چین و چروک شده اند. برای اصلاح چنین مشکلی می توانید نسبت به تزریق چربی به دست اقدام کنید.

  همچنین با تزریق چربی به باسن با یک تیر چند نشان خواهید زد. در تزریق چربی به باسن توسط دکتر ساقی علاوه بر کاهش سایز دور کمر حجم و فرم باسن شما نیز تغییر پیدا خواهد کرد.

  الهام کفائی

  خانم دکتر کفائی با دقت و مهارت بسیار زیادی جراحی تزریق چربی را انجام می دهند. همچنین برای رزرو وقت حتما از چند روز قبل اقدام نمایید.

   

  • آدرس مطب اصلی: تهران، زعفرانیه،سه راه آصف،ساختمان مدرن زعفرانیه، طبقه ۳
  • شماره تماس: 02166911990
  • پیج اینستاگرام: dr.kafaee
  • سایت رسمی: drkafaee.ir


  ۲.دکتر آرش نجف بیگی فوق تخصص جراحی پلاستیک

  دکتر آرش نجف بیگی

  آقای دکتر نجف بیگی دارای بورد تخصصی جراحی پلاستیک و زیبایی از دانشگاه تهران هستند. ایشان مطابق با روش های جدید تزریق چربی را انجام می دهند.

  بخوانید
  بهترین مشاور خانواده در تهران ❤️ تلفن 15 روانشناس خانواده

  ایشان در کارنامه پزشکی خود بیش از هزاران جراحی موفق تزریق چربی به بدن و صورت را دارند. ایشان یکی از جراحان برتر کشوری هستند، که در بسیاری انجمن های بین المللی عضو می باشند.

  آقای دکتر آرش نجف بیگی از ترفندهای جدید برای تزریق چربی به بدن کمک می گیرد. ایشان در بسیاری از دوره های بین المللی تزریق چربی در آلمان و آمریکا شرکت کرده اند.

  وی در این زمینه تحقیقات گسترده ای انجام داده است. همچنین مقاله های مختلفی را در زمینه تزریق چربی به بدن منتشر کرده اند. آقای دکتر نجف بیگی با قیمت کاملا استثنایی تزریق چربی را انجام می دهد. تزریق چربی به صورت به کمک بی حسی در کلینیک انجام می شود.

  آرش نجف بیگی

  کلینیک این پزشک مجهز به امکانات مورد نیاز پزشکی جهت انجام جراحی است. همچنین ایشان از تکنیک های بی خطر و بدون ریسک برای تزریق چربی به بدن استفاده می کنند. آقای دکتر آرش نجف بیگی با بسیاری از بیمارستان های خصوصی و دولتی نیز همکاری می کنند.

  • آدرس مطب شماره یک: تهران – جردن، بالاتر از تقاطع حقانی، خیابان کیش، پلاک ۴۵، طبقه چهارم شرقی، زنگ ۷
  • آدرس مطب شماره دو: تهران – سعادت آباد، میدان کاج، خیابان سرو شرقی پلاک ۶۴، طبقه ۵ واحد ۵۲
  • شماره تماس: 02191009401 , 02126740064 , 02126355106
  • پیج اینستاگرام: drnajafbeygi
  • سایت رسمی: drnajafbeygi.com

  همچنین پیشنهاد میکنیم تا مطالعه مطلب بهترین جراح بینی در تهران را نیز از دست ندهید.


  ۳.دکتر کامبیز ایزدپناه فوق تخصص جراحی پلاستیک و زیبایی

  دکتر کامبیز ایزدپناه

  آقای دکتر ایزدپناه فوق تخصص جراحی پلاستیک تهران هستند. همچنین ایشان به عنوان بهترین دکتر تزریق چربی در تهران معرفی شده اند، که تکنیک های جدید را همیشه اجرا می کنند.

  آقای دکتر ایزدپناه تزریق چربی به بدن را به بهترین شکل ممکن انجام می دهند. وی در زمینه تزریق چربی به صورت نیز فعالیت درخشانی دارند. ایشان در بسیاری از دوره های بین المللی آموزشی تزریق چربی در آمریکا و انگلیس شرکت کرده اند.

  وی به تازگی استادیار دانشگاه شهید پزشکی تهران شده اند. آقای دکتر ایزدپناه در مقایسه با سایر پزشکان متخصص با هزینه کمتری جراحی تزریق چربی را انجام می دهد.

  تزریق چربی به بدن باید با بیهوشی انجام بگیرد و همچنین تزریق چربی به صورت با بی حسی انجام می شود.آقای دکتر ایزدپناه ظرافت و دقت بسیار بالایی در زمینه تزریق چربی دارند. ایشان با بسیاری از ییمارستان های دولتی و خصوصی همکاری می کنند.

  کامبیز ایزدپناه

  برای رزرو وقت جراحی حتما از چند هفته قبل اقدام کنید. همچنین مراجعه حضوری به مطب پیش از رزرو وقت جراحی ضروری است. برای رزرو وقت مبلغی را به بیعانه پرداخت کنید.

   

  • آدرس: تهران، سعادت آباد، میدان کاج، سرو غربی، تقاطع مروارید، مجتمع مروارید سعادت، طبقه چهارم، واحد 25
  • شماره تماس: 09026059532
  • پیج اینستاگرام: drkambizizadpanah
  • سایت رسمی: drkambizizadpanah.net


  ۴.دکتر سید رضا عبدالمطلبی متخصص پوست و مو

  دکتر سید رضا عبدالمطلبی

  یکی از پزشکان برتر ایرانی که در حوزه تزریق چربی سابقه درخشانی دارد؛ دکتر سید رضا عبدالمطلبی می باشد. ایشان در سال گذشته بیش از هزاران جراحی تزریق چربی موفق انجام داده اند.

  وی در زمینه تزریق چربی به نواحی مختلف بدن مهارت کافی دارد. به نوعی ایشان بهترین دکتر تزریق چربی در تهران معرفی شده اند‌. هزینه تزریق چربی بر اساس هر ناحیه متغیر می باشد‌.

  برای تزریق چربی به صورت، پشت دست، پاها و همچنین باسن می توانید آقای دکتر عبدالمطلبی را انتخاب کنید‌‌. هزینه تزریق چربی شامل دفترچه های خدمات درمانی نمی شود؛ زیرا این تکنیک پزشکی در لیست خدمات زیبایی قرار دارد.

  به طور کلی آقای عبدالمطلبی با کمترین هزینه خدمات تزریق به چربی را انجام می دهند. راز ماندگاری چربی تزریق به روش نانو فت می باشد؛ زیرا تحت چنین شرایطی در فاصله بین ساکشن تا تزریق سلول ها زنده می مانند.

  سید رضا عبدالمطلبی

  آقای دکتر عبدالمطلبی مطابق با این روش تزریق چربی را انجام می دهند.‌ همچنین درصد قابل توجهی از مراجعه کنندگان از خدمات پزشکی ایشان نهایت رضایت را دارند. حتما برای رزرو وقت جراحی تزریق چربی باید یک بار توسط پزشک ویزیت شوید.

  • آدرس: تهران ، خیابان گاندی، جنب بیمارستان گاندی، پلاک 128، واحد 16، کلینیک تخصصی پوست و موی تصویر جوانی
  • شماره تماس: 09334444110 , 09197888861
  • پیج اینستاگرام: dr.abdolmotallebi
  • سایت رسمی: ندارد


  ۵.دکتر عطاالله حیدری متخصص جراح پلاستیک

  دکتر عطاالله حیدری

  آقای دکتر حیدری فارغ التحصیل رشته جراحی عمومی از دانشگاه شهید بهشتی می باشد. ایشان بیش از ۱۰ سال تجربه کاری موفق در زمینه تزریق چربی دارند.

  بخوانید
  بهترین فوق تخصص سرطان سینه تهران [آدرس، تلفن] لیست 15تایی

  بهترین دکتر تزریق چربی در تهران که از متد اروپایی برای این جراحی استفاده می کند؛ آقای دکتر حیدری می باشد. ایشان عضو هیات علمی دانشگاه علوم پزشکی اراک هستند.

  همچنین هزینه جراحی تزریق چربی بر اساس هر ناحیه متغیر می باشد. برای تزریق چربی به بدن می توانید به ایشان اعتماد کنید. آقای دکتر حیدری تاکنون موفق به جلب رضایت بیش از ۹۸ درصد از مراجعه کنندگان خود شده است. ایشان رفتاری بسیار پسندیده با مراجعه کنندگان خود دارند.

  وی در سال های گذشته در بسیاری از دوره های بین المللی تزریق چربی نیز شرکت کرده اند. ایشان عضو انجمن جراحی های زیبایی ایران هستند و همچنین مقاله های پزشکی مختلفی در این زمینه منتشر کرده اند.

  آقای دکتر حیدری به روش نانو فت تزریق چربی را انجام می دهند. در صورتی که سایر پزشکان کشوری از مهارت لازم جهت انجام این جراحی مطابق با این شیوه برخوردار نیستند.

  • آدرس: تهران، خیابان ولیعصر، نرسیده به توانیر، نبش بلوار بخشندگان ساختمان مدیکوسنتر طبقه سوم واحد 304
  • شماره تماس: 02188857548 , 02186081769 , 09203309307
  • سایت رسمی: dr-heidari.ir
  • پیج اینستاگرامdr.ataheidari

  ۶.دکتر ابوالفضل عباس زاده فوق تخصص جراحی پلاستیک و زیبایی

  دکتر ابوالفضل عباس زاده

  وی عضو انجمن بین المللی جراحی های زیبایی می باشد. همچنین ایشان رابطه بسیار پسندیده با مراجعه کنندگان خود برقرار می کنند. شما کمترین میزان از معطلی را در مطب این پزشک خواهید داشت.

  همچنین حتما پس از دریافت نوبت سر ساعت در مطب حاضر شوید. خانم دکتر جعفری در بسیاری از جشنواره ها و کنفرانس های بین المللی موفق به دریافت جوایز و لوح های تقدیر شده اند. ایشان جز پزشکان زن مطرح ایران هستند، که در زمینه تزریق چربی فعالیت می کنند.

   

  • آدرس: تهران، میدان ونک، ابتدای حقانی، جنب بانک آینده، ساختمان پزشکان 72 ونک، واحد 203
  • شماره تماس: 02188875033
  • پیج اینستاگرام:dr__abbaszadeh
  • سایت رسمی: drabbaszade.com


  ۷.دکتر علی ابراهیمی فوق تخصص جراحی پلاستیک و زیبایی

  دکتر علی ابراهیمی

  آقای دکتر ابراهیمی در زمینه جراحی تزریق چربی به باسن بسیار مشهور می باشند. بهترین دکتر تزریق چربی در تهران که از روش های جدید استفاده می کند؛ آقای دکتر ابراهیمی می باشد.

  برخلاف سایر پزشکان فعال در این حوزه که از روش های منسوخ شده و قدیمی استفاده می کنند. ایشان از جدیدترین تکنیک های اروپایی که کمترین میزان از آسیب را به بافت وارد می کنند؛ کمک می گیرند.

  آقای دکتر پاکروان پس از اتمام جراحی نیز به دقت شرایط جسمی بیمار را بررسی می کند. اغلب مراجعه کنندگان از خدمات زیبایی ارائه شده توسط این پزشک راضی بوده اند.

  • آدرس: خیابان ملاصدرا، بین شیخ بهایی و چمران، ساختمان پزشکان آریا، پلاک 218، طبقه چهارم، واحد16
  • شماره تماس: 02188622443
  • پیج اینستاگرام: aliebrahimi_m.d
  • سایت رسمی: dr-ali-ebrahimi


  ۸.دکتر سوسن احمدی متخصص پوست ، مو و زیبایی

  دکتر سوسن احمدی

  یکی از پزشکان مجرب و حاذق ایرانی که در زمینه تزریق چربی در تهران حرف اول را می زند؛ دکتر احمدی می باشد‌. ایشان با کادر پزشکی مجرب خود بهترین خدمات ممکن را ارائه می دهند.

  خانم دکتر احمدی بیش از چندین سال سابقه درخشان در زمینه انجام جراحی تزریق چربی دارند. برای تزریق چربی به نواحی مختلف بدن و صورت می توانید این پزشک را انتخاب کنید.

  خانم دکتر احمدی از جدیدترین تکنیک های پزشکی جهت تزریق چربی استفاده می کند. بهترین دکتر تزریق چربی در تهران در سال های گذشته خانم دکتر سوسن احمدی معرفی شده است.

  ایشان استادیار رسمی دانشگاه علوم پزشکی تهران هستند. همچنین ایشان با نهایت دقت و ظرافت تزریق چربی را انجام می دهد. همچنین برای تزریق چربی برای نواحی مختلف خانم دکتر احمدی از تکنیک نانو فت کمک می گیرید.

  همچنین ایشان بیشتر از سود ریالی به دنبال جلب رضایت مراجعه کنندگان خود می باشد. برای اطلاع از هزینه ها می توانید به صورت حضوری به مطب مراجعه کنید.

  برای رزرو وقت حتما از یک هفته قبل اقدام نمایید. خانم دکتر احمدی به عنوان برترین پزشک زن در حیطه تزریق چربی معرفی شده اند.

   

  • آدرس: نیاوران سه راه مژده خیابان مقدسی نبش امیر احمدی زمانی پلاک 2 طبقه اول واحد 2
  • شماره تماس: 02188196449 , 02188196551
  • پیج اینستاگرام: drsusanahmadi
  • سایت رسمی: drsusanahmadi.com


  ۹.دکتر میر احد موسوی متخصص پوست و مو

  دکتر میر احد موسوی

  یکی از پزشکان با سابقه و متخصص در زمینه تزریق چربی در تهران دکتر مید احو موسوی می باشد. بهترین دکتر تزریق چربی در تهران از تکنیک های بدون خطر استفاده می کند، تا آسیب جسمی به بدن وارد نشود.

  آقای دکتر موسوی بیش از دو دهه تجربه موفق در زمینه تزریق چربی به صورت و بدن دارند. برای جوانسازی و تغییر فرم صورت می توانید نسبت به تزریق چربی صورت اقدام کنید.

  بخوانید
  بهترین دندانپزشک در تهران❤️【آدرس،تلفن،اینستاگرام】

  همچنین بهترین شیوه برای تغییر فرم پاها تزریق چربی به بدن می باشد. بهترین راهکار برای مقابله با نشانه های پیری در صورت و بدن تزریق چربی می باشد.

  ایشان به کمک دستگاه لیپوماتیک چربی را از قسمت شکم و یا پشت ران تخلیه می کنند؛ سپس در مرحله دوم به صورت یا بدن تزریق خواهند کرد. میزان ماندگاری تزریق چربی مطابق با این روش بسیار زیاد است؛ زیرا سلول های چربی در فرایند تزریق از بین نمی روند.

  آقای دکتر موسوی با هزینه بسیار اقتصادی تزریق چربی را انجام می دهند. در صورتی که سایر پزشکان در شهر تهران با هزینه بیشتری چنین خدمات را ارائه می دهند.

  • آدرس: تهران ، شهرک غرب ، فرحزادی تقاطع دریا ، خیابان نورانی ، پلاک 26 ، طبقه چهارم ، واحد 7
  • شماره تماس: 09361574228
  • سایت رسمی: drahadmousavi.com
  • پیج اینستاگرام: dr_mousavi_ahad

  شاید جالب باشد تا در اینجا با بهترین سالن زیبایی تهران نیز آشنا شوید.


  ۱۰.دکتر محمدرضا پاکروان فوق تخصص جراح گوارشی چاقی و رباتیک

  دکتر محمدرضا پاکروان

  آقای دکتر پاکروان به عنوان یکی از پزشکان برتر ایرانی در زمینه جراحی تزریق چربی معرفی شده است. ایشان از جدیدترین تکنیک های حرفه ای پزشکی برای انجام این جراحی کمک می گیرد. ایشان تا‌کنون بیش از ۲۳ مقاله در زمینه تزریق چربی منتشر کرده اند.

  وی در حیطه تزریق چربی به صورت نیز فعالیت می کنند. آقای دکتر تاکنون بیش از ۹۸۳ جراحی موفق تزریق چربی به صورت داشته اند. برای تزریق چربی به نواحی مختلف بدن نیز می توانید به این پزشک اعتماد کنید.

  • آدرس شماره یک: تهرانپارس، فلکه دوم، خیابان فرجام، بین آمینه و گلشنی، ساختمان آمیتیس
  • آدرس مطب شماره دو: تهران پارس، فلکه دوم، خیابان فرجام شرقی، بین آمینه و گلشنی، ساختمان آمیتیس، پلاک 53، طبقه 5، واحد 20، پلاک 53، طبقه 5، واحد 20
  • تلفن تماس: 02177292117 , 09105778753
  • پیج اینستاگرام: clinic.pakravan
  • سایت رسمی: dr-mohammad-reza-pak-ravan

  در اینجا از شما دعوت میکنیم تا از مقاله بهترین دکتر پیکر تراشی در تهران  نیز دیدن نمایید.


  ۱۱.دکتر صبا مقدس متخصص پوست ، مو ، زیبایی و لیزر

  دکتر صبا مقدس

  خانم دکتر مقدس از جدیدترین تکنیک های پزشکی برای تزریق چربی کمک می گیرد. همچنین ایشان از روش کانتورینگ برای تزریق چربی استفاده می کنند. برای اطلاع دقیق از هزینه های تزریق چربی توسط این پزشک حتما به صورت حضوری به مطب مراجعه کنید.

  خانم دکتر مقدس مقالات متعددی نیز در زمینه تزریق چربی منتشر کرده اند. به تازگی در آخرین کنفرانس جراحی های زیبایی ایشان موفق با کسب لوح تقدیر شده اند. ایشان وقت های تزریق چربی را از یک ماه قبل رزرو می کنند.

  در همین راستا برای تعیین وقت خود در زمان مناسب اقدام نمایید.همچنین برای تعیین وقت جراحی پزشک باید شما را ویزیت کند. پس از ویزیت توسط پزشک هزینه های نهایی برآورد می شود.

  ایشان برخلاف سایر پزشک های عمومی که در شهر تهران این جراحی را انجام می دهند؛ از مهارت تجربی لازم برخوردار هستند. خانم دکتر مقدس دارای بورد تخصصی جراحی های زیبایی از دانشگاه تهران هستند.

  برای انجام تزریق چربی به صورت کمترین هزینه را پرداخت خواهید کرد. این تکنیک در کلینیک و یا مطب پزشک به واسطه بی حسی انجام می شود.

  • آدرس: سعادت آباد، بلوار پاک نژاد، حدفاصل خیابان آسمان 4 و شکرایی، ساختمان ایران نوین
  • شماره تماس: 02175064793
  • پیج اینستاگرام: dr.saba.moghadas
  • سایت رسمی: dr-drmoghadas


  ۱۲.دکتر فرزانه علمشاهی متخصص پوست و مو و زیبایی

  دکتر فرزانه علمشاهی

  یکی دیگر از پزشکان مطرح ایرانی زن فعال در حوزه تزریق چربی خانم فرزانه علمشاهی می باشد. ایشان در زمینه تزریق چربی به روش نانو فت مهارت بسیار بالایی دارند.

  بهترین دکتر تزریق چربی در تهران برای انجام تزریق چربی به صورت خانم دکتر علمشاهی معرفی شده است. ایشان بیشتر از سود ریالی به رضایت مراجعه کنندگان خود اهمیت می دهند‌.

  با تزریق چربی به صورت نانو فت شما کوتاه ترین دوره نقاهت را خواهید داشت. خانم دکتر علمشاهی رابطه تنگاتنگی با مراجعه کنندگان خود برقرار می کنند. همچنین ایشان با نهایت دقت جراحی تزریق چربی را انجام می دهند.

  تخصص اصلی خانم دکتر تزریق چربی به صورت می باشد. این روش برای اصلاح معیار و فاکتورهای زیبایی صورت انجام می شود.همچنین برای رزرو وقت جهت انجام تزریق چربی به صورت حتما از چند روز قبل اقدام کنید.

  مراجعه کنندگان شهرستانی از تزریق تماس تلفنی می توانند وقت خود را رزرو کنند. با کمترین میزان از معطلی از خدمات پزشکی این پزشک حاذق می توانید بهره مند شوید. یکی از پزشکان برجسته ایرانی زن در زمینه جراحی تزریق چربی خانم دکتر علمشاهی می باشد.

  بخوانید
  30 بهترین فوق تخصص ارتوپدی در تهران [اینستاگرام،تلفن]

  ۱۳.دکتر راضیه جعفری فوق تخصص جراحی پلاستیک و زیبایی

  دکتر راضیه جعفری

  خانم دکتر جعفری در حیطه تزریق چربی به روش کانتورینگ فعالیت می کنند. ایشان نزدیک به دو دهه تجربه پزشکی موفق در زمینه تزریق چربی به صورت و بدن دارند.

  حدود ۹۰ درصد از مراجعه کنندگان این پزشکان رضایت خود را از خدمات پزشکی بیان کرده اند. ایشان در زمینه تزریق چربی به صورت نیز فعالیت می کنند. به دلیل محدود بودن نوبت های جراحی تزریق چربی به صورت و بدن حتما از یک ماه قبل نسبت به رزرو وقت اقدام نمایید.

  خانم دکتر جعفری پس از ویزیت حضوری زیباجو هزینه نهایی را اعلام خواهد کرد. ایشان فوق تخصص جراحی های زیبایی از دانشگاه تهران هستند.

   

  • آدرس: تهران – ، پاسداران، خیابان بوستان نهم، پلاک 117
  • شماره تماس: 09391010168
  • پیج اینستاگرام: dr.raziejafari
  • سایت رسمی: doctor-jafari.com


  ۱۴.دکتر پیمان صدری متخصص جراحی و زیبایی

  دکتر پیمان صدری

  آقای دکتر صدری دارای بورد تخصصی جراحی زیبایی از دانشگاه علوم پزشکی تهران است. جالب است بدانید، که مشاوره پزشکی پیش از تزریق توسط این پزشک رایگان می باشد.

  هزینه جراحی تزریق چربی بر اساس ناحیه تزریقی متغیر است؛ به همین علت برای اطلاع از هزینه ها حتما به صورت حضوری به مطب مراجعه کنید. به صورت تلفنی می توانید نسبت به رزرو وقت اقدام کنید.

  این پزشک متخصص ابتدا چربی های ساکشن شده را سانتریفیوژ کرده و سپس نسبت به تزریق اقدام می کند. آقای دکتر صدری بیش از یک دهه تجربه کاری موفق در زمینه انجام جراحی های زیبایی دارد. برای تزریق چربی به بدن می توانید به این پزشک اعتماد کنید.

  بر اساس نظرسنجی های صورت گرفته درصد قابل توجهی از زیبارویان از خدمات تزریق چربی به بدن این پزشک راضی بوده اند. این پزشک حاذق و مجرب در زمینه تزریق چربی به صورت نیز فعالیت می کند.

  با کمترین هزینه فقط با انجام تزریق چربی می توانید با نشانه های پیری برای همیشه خداحافظی کنید. آقای دکتر صدری مقالات جدید پزشکی در خصوص دوره نقاهت بعد از تزریق چربی نیز منتشر کرده اند.

  • آدرس: میدان هفت تیر خیابان شهید لطفی پلاک ۹ طبقه ۸ واحد ۸
  • شماره تماس: 09919851335
  • پیج اینستاگرام: dr.sadri
  • سایت رسمی: doctor

  ۱۵.دکتر امیر دریانی متخصص جراحی و زیبایی

  دکتر امیر دریانی

  یکی از پزشکان برجسته و برتر ایرانی فعال در زمینه تزریق چربی آقای دکتر داریانی می باشد. وی در سال جاری به عنوان محقق برتر ایرانی در زمینه جراحی های زیبایی معرفی شده است.

  آقای دکتر تخصص و مهارت بسیار بالایی در زمینه تزریق چربی دارند. همچنین هزینه جراحی تزریق چربی بر اساس ناحیه انتخابی توسط زیباجو متغیر می باشد. بر اساس مصاحبه های اخیر که با مراجعه کنندگان انجام شده است؛ ایشان اخلاق بسیار پسندیده ای دارند.

  آقای دکتر داریانی در زمینه تزریق چربی به صورت، باسن، قسمت هیپ دیپ، ران، ساق پا و دست ها فعالیت می کند. برای اطلاع از هزینه ها باید به صورت حضوری به مطب مراجعه نمایید. پزشک پس از بررسی وضعیت جسمی بیمار هزینه نهایی را اعلام می کند.

  هزینه های بیمارستان تزریق چربی به بدن شامل دفترچه های خدمات درمانی می شود. در صورتی که هزینه های پزشک را بیمار باید به صورت آزاد پرداخت کند.

  آقای دکتر داریانی از تکنیک های پزشکی جدید برای انجام این جراحی کمک می گیرند.همچنین ایشان به عنوان یک پزشک مطرح جوان و با تجربه معرفی شده اند.

  • آدرس: تهران ، میدان ونک ، خیابان صانعی ، ساختمان صدف ، همکف ، واحد ۶
  • شماره تماس: 02188856920
  • پیج اینستاگرام: dr.daryani
  • سایت رسمی: ندارد


  سوالات متداول برای دکتر تزریق چربی

  ۱. مهم ترین ویژگی بهترین دکتر تزریق چربی در تهران چیست؟

  مهارت بالا، دانش تجربی تخصصی و همچنین تسلط کافی بر تکنیک های جراحی

  2.هزینه جراحی تزریق چربی برای نواحی قابل به چه عواملی بستگی دارد؟

  هزینه جراحی در نواحی مختلف صورت، باسن، قسمت هیپ دیپ، پاها و دست ها به آناتومی فرد و تکنیک اجرایی بستگی دارد

  ۳‌.بهترین دکتر تزریق چربی در تهران کیست؟

  درصد قابل توجهی از پزشکان مطرح و فعال در زمینه تزریق در تهران جزء بهترین ها در سطح کشور می باشند. با بررسی سوابق پزشکی و میزان رضایت زیباجویان می توانید بهترین پزشک را جهت انجام این جراحی انتخاب کنید.

  با امتیاز به مقاله از ما حمایت کنید😍

  میانگین امتیازات ۵ از ۵
  از مجموع ۲ رای

  تیم نویسندگی سایت در تهران

  این مقاله به کوشش اعضای تیم محتوای سایت در تهران تولید شده است. ممنون میشویم با نظرات و بازخوردهایتان تیم "درتهران" را در انتشار هرچه بهتر محتواهای مفید و کاربردی یاری دهید.

  نوشته های مشابه

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  دکمه بازگشت به بالا