لوکیشن ها

بهترین کمپ ترک اعتیاد تهران لیست 15تایی [ادرس، مشاوره]

 • بسیاری از افراد که این روزه برای ترک اعتیاد خود یا اطرافیانشان دنبال راه چاره هستند، با توجه به تبلیغات گسترده ماهواره‌ای و فضای مجازی کمی سردرگم می‌شوند. از این رو برای یافتن کمپ ترک اعتیاد در تهران مدام در حال تحقیق و پرس‌وجو هستند.

  آن چه در این محتوا میخوانید پنهان

  لیست بهترین کمپ ترک اعتیاد تهران

  به همین دلیل در این مقاله از سایت در تهران لیستی از بهترین مراکز کمپ ترک اعتیاد در تهران را معرفی می‌کنیم تا انتخاب متناسب با موقعیت و شرایطتان راحت‌تر شود.

  نام کمپ ترک اعتیاد آدرس شماره تماس
  1– کمپ ترک اعتیاد آسمان پاک باران تهران، میدان تجریش، خیابان طباطبایی پور، پلاک شصت و شش 02126856180
  2- کمپ ترک اعتیاد بهشت تهران، تهرانپارس، فلکه اول تهرانپارس 09126549095
  3- کمپ ترک اعتیاد جمشیدیه تهران، نیاوران، خیابان فیضیه، جنب پارک جمشیدیه، پلاک ۶۸ 02122831037
  4- کمپ ترک اعتیاد ازگل تهران، اقدسیه، بلوار ارتش، ازگل، خیابان ازگل، خیابان صدرنژاد، کوچه شیری، پلاک یازده 02122785412
  5- کمپ ترک اعتیاد همت غرب تهران، شهر زیبا، ابتدای بلوار تعاون، خیابان شهید مرادی، کوچه جاوید، کوچه طاهری، پلاک هجدهم ۰۲۱۴۴۱۳۳۹۱۳

   موسسه بهبودی اقامتی آسمان پاک باران

   موسسه بهبودی اقامتی آسمان پاک باران

  موسسه بهبودی اقامتی آسمان پاک باران با مجوز رسمی از سازمان بهزیستی در منطقه‌ای خوش آب و هوا در تجریش قرار دارد. این مجموعه با روانشناس، تیم پزشکی مجرب و حرفه‌ای و مددیار اعتیاد، فضایی آرام و دلنشین را ایجاد کرده‌اند.

  آسمان پاک باران

  خدمات موسسه آسمان پاک باران شامل ترک اعتیاد، بستری ترک اعتیاد، سم زدایی، خانواده درمانی، خدمات روانشناسی و مشاوره، خدمات روانپزشکی، مهارت‌های زندگی پس از ترک و گروه درمانی می‌شود.


  کمپ ترک اعتیاد بهشت در تهران

  کمپ ترک اعتیاد بهشت

  کمپ ترک اعتیاد بهشت، با استفاده از کادر درمانی مجرب و حرفه‌ای، بهترین مکان و کمپ ترک اعتیاد در تهران به حساب می‌آید. در این مرکز افرادی کار می‌کنند که علاوه بر علاقه زیاد به کار خود، فرد معتاد را به عنوان بیمار می‌شناسند.

  داشتن امکانات درمانی و رفاهی مطلوب، فضای مناسب برای استراحت، محیطی سالم و پرنشاط، روانشناسان خبره، پزشکان حاذق و محیطی دوستانه از جمله خدمات و مزایای این کمپ به شمار ‌می‌روند.  کمپ ترک اعتیاد جمشیدیه در تهران

  کمپ ترک اعتیاد جمشیدیه

  کمپ ترک اعتیاد جمشیدیه خدمات مشاوره‌ای و درمانی به مددجویان ارائه می‌دهد؛ همچنین با بهره‌گیری از جدیدترین متد‌ها، ارائه مشاوره تخصصی ترک اعتیاد و ایجاد امکانات رفاهی و تفریحی رضایت‌مندی بسیار بالایی داشته است.

  این کمپ ترک اعتیاد تهران روش‌های مطابق با متد‌های روز جهان را به کار می‌برد و برنامه درمانی بیماران با توجه به پارامتر‌هایی نظیر نوع مخدر، مدت زمان مصرف، دوز مصرفی و وضعیت سلامت روانی و جسمانی انجام می‌شود.  کمپ ترک اعتیاد ازگل در تهران

  کمپ ترک اعتیاد ازگل

  کمپ ترک اعتیاد ازگل با بیش از ده سال سابقه، در سال‌های ۹۶ و ۱۴۰۰ از سوی اداره بهزیستی استان به عنوان بهترین کمپ ترک اعتیاد تهران نمونه انتخاب شد. این کمپ با داشتن بهترین تیم درمان اعتیاد در کشور، به صورت شبانه روزی آماده ارائه خدمات به مراجعه‌کنندگان است.

  در کمپ ازگل برای درمان اعتیاد از روش پرهیز مدار استفاده می‌کنند و ترک انواع مواد مخدر از جمله ترک هروئین، شیشه، گل، قرص، تریاک، متادون و… صورت می‌گیرد.

  کمپ ترک اعتیاد ازگل فرآیند درمان خود را پس از ترک مواد نیز ادامه می‌دهد؛ پس از قطع وابستگی بیمار آموزش‌های درمانی مانند گروه درمانی، مشاوره فردی، مشاوره خصوصی، کارگاه‌های آموزشی، مشاور تخصصی و… انجام می‌شود.

  • آدرس: تهران، اقدسیه، بلوار ارتش، ازگل، خیابان ازگل، خیابان صدرنژاد، کوچه شیری، پلاک یازده
  • شماره تلفن: 02122785412
  • پیج اینستاگرام: kamp_ozgol
  • سایت: campozgol.com  کمپ ترک اعتیاد همت

  کمپ ترک اعتیاد همت

  مرکز همت به دلیل استفاده از روش سم زدایی فوق سریع بدن از مواد مخدر، به عنوان بهترین کمپ ترک اعتیاد در تهران شناخته می‌شود. این روش در سال‌های اخیر توانسته در میان کمپ‌های ترک اعتیاد جای خود را پیدا کند.

  دلیل اصلی محبوبیت این روش اتفاق افتادن عوارض و درد‌های ناشی از ترک اعتیاد به صورت بیهوشی و سرعت بالا است.  کلینیک ترک اعتیاد آکسون

  کلینیک ترک اعتیاد آکسون

  کلینیک ترک اعتیاد آکسون به عنوان مجهزترین و بهترین کمپ ترک اعتیاد در تهران به شمار می‌رود که دارای مجوز رسمی بخش بستری درمان و ترک اعتیاد از وزارت بهداشت نیز است.

  این مرکز از جمله بهترین مراکز درمان سرپایی و بستری بیماران سو مصرف مواد و بیماران اختلالات اعصاب و روان در کشور به حساب می‌آید. همچنین کلیه خدمات در این کلینیک تحت نظر حرفه‌ای‌ترین روانپزشک متخصص و تیم روانشناسی با متد روز قرار دارند.

  خدمات درمان اعتیاد در مرکز آکسون شامل درمان سرپایی بیماران، درمان بستری بیماران، سم زدایی، خدمات روانشناسی، خدمات روانپزشکی، خدمات علوم اعصاب شناختی، رفتار درمانی شناختی، نوروفیدبک، الکتروشوک درمانی و… صورت می‌گیرد.  کمپ ترک اعتیاد همسفران راه رهایی

  کمپ ترک اعتیاد همسفران راه رهایی

  کمپ ترک اعتیاد همسفران راه ر‌هایی، یک مرکز تخصصی در زمینه ترک اعتیاد به انواع مواد مخدر است که در شرق تهران قرار دارد. این کمپ با ارائه خدمات ترک اجباری و تمایلی، فرصت مناسبی برای ترک اعتیاد و بازگشت به زندگی را در اختیار افراد مبتلا به این بیماری قرار می‌دهد.

  کمپ ترک اعتیاد همسفران راه ر‌هایی با استفاده از روش‌های مدرن و علمی و ارائه برنامه‌های ترک اعتیاد شخصی‌سازی شده، وضعیت فیزیولوژیک، اجتماعی و روان شناختی بیماران را بهبود می‌بخشد.

  برگزاری فعالیت‌های گروهی و فردی برای تقویت اعتماد به نفس، مهارت‌های زندگی و خودآگاهی از سایر خدمات این کمپ به شمار ‌می‌روند.  کلینیک ترک اعتیاد رهپویان آوای ر‌هایی

  کلینیک ترک اعتیاد رهپویان آوای ر‌هایی

  مرکز ترک اعتیاد رهپویان آوای ر‌هایی تحت نظارت سازمان بهزیستی با هدف برپایی مرکز بهبودی اقامتی ترک مواد مخدر در سال ۱۳۸۶ تاسیس شد. این مرکز سم زدایی با ارائه بهترین و بروزترین روش‌های ترک اعتیاد به مراجعین کمک می‌کند.

  همچنین برای کسب بهترین نتیجه و راحتی مراجعین از مجرب‌ترین متخصصین و مشاورین در حوزه ترک انواع مواد مخدر صنعتی و سنتی کمک گرفته است.

  • آدرس: تهران، اقدسیه، شهرک نفت، خیابان آبادان، بین کیش 5 و 7، پلاک 28، کلینیک رهپویان آوای رهایی
  • شماره تلفن: 02122502209
  • پیج اینستاگرام: avayerahaie
  • سایت: avayerahaie.com


  مرکز ترک اعتیاد خانه دوست یاران

  مرکز ترک اعتیاد خانه دوست یاران

  مرکز ترک اعتیاد خانه دوست یاران در سال ۱۳۸۴ با هدف خدمت‌رسانی به مددجویان به همراه بهترین امکانات و کادری مجرب فعالیت خود را آغاز کرد. کادر این مرکز متشکل از پزشک، روانشناس، مددیار خانواده و مددیار اعتیاد است که مددجویان را در طول دوره‌های زمانی مشخص تحت معاینه و مشاوره قرار می‌دهند. موارد زیر از جمله خدمات این کمپ ترک اعتیاد در تهران است:

  • ارائه خدمات مشاوره فردی
  • برگزاری کلاس‌های مهارت‌های زندگی
  • ارائه خدمات رفاهی ورزشی
  • برگزاری کلاس‌های آموزش ماتریکس
  • آدرس: تهران، شادآباد، خیابان هفده شهریور، خیابان مزرعه سفیدی پور، کوچه شایان یکم، پلاک یکم
  • شماره تلفن: 02166796431
  • پیج اینستاگرام: camp.khaneyedoustyaran
  • سایت: khaneyedoust.com


  کمپ ترک اعتیاد فرمانیه

  کمپ ترک اعتیاد فرمانیه

  کمپ ترک اعتیاد فرمانیه از ابتدا با هدف بهترین بودن در منطقه شمال تهران فعالیت خود را شروع کرد. این مرکز خدمات رفاهی، مشاوره‌ای و درمانی مناسبی را فراهم کرده است تا مراحل سم زدایی به راحتی و با کمترین درد انجام شود.

  همچنین کمپ ترک اعتیاد فرمانیه از خانواده‌ها غافل نشده و شرایطی را برای آن‌ها فراهم کرده تا علاوه بر آسودگی خاطر، با شرکت در کلاس‌های دوره‌ای همراه بهتری برای بیمار باشند.  مرکز ترک اعتیاد کوهیار

  مرکز ترک اعتیاد کوهیار

  کوهیار یک کمپ ترک اعتیاد در تهران است که به صورت خصوصی خدمات ارائه می‌دهد. این مرکز از بهترین پزشکان برای دوران سم زدایی و ویزیت‌های دوره‌ای کمک می‌گیرد تا در این بازه بیمار کمترین درد و مشکل را احساس کند.

  مرکز ترک اعتیاد کوهیار هم امکان پذیرش اجباری و هم تمایلی را در اختیار مراجعین قرار داده است. همچنین در این کمپ انواع پشتیبانی روحی، عاطفی و درمانی در اختیار مددجویان قرار داده می‌شود.

  از جمله امکانات مرکز ترک اعتیاد کوهیار می‌توان به استخر، سالن ورزشی، امکانات تفریحی، سونا و جکوزی اشاره داشت. ورزش‌های دوره‌ای، تغذیه مناسب و منوی باز غذایی کمک شایانی به سلامتی و بازتوانی بیماران می‌کند.

  خدمات این کمپ نیز شامل سم زدایی و ترک انواع مخدر و روانگردان همچون شیشه، ماری جوانا، کراک، متادون، تریاک، اکستازی و… می‌شود.  کمپ ترک اعتیاد بهشت نارمک

  کمپ ترک اعتیاد بهشت نارمک

  کمپ ترک اعتیاد بهشت نارمک نیز به عنوان بهترین و مجهزترین کمپ ترک اعتیاد در تهران شناخته می‌شود. از جمله خدمات این کمپ می‌توان به امکان انتقال بیمار از سایر نقاط کشور، کمپ ترک اعتیاد اجباری و اختیاری آقایان به همراه امکانات ویژه، تجهیزات و فضایی کاملا زیبا و… اشاره کرد.

  موارد زیر تنها بخشی از امکانات مرکز ترک اعتیاد بهشت نارمک برای رفاه حال بیماران است:

  • سالن بدنسازی و استخر
  • بیلیارد، پینگ پنگ
  • فوتبال دستی و بازی‌های ویدیویی
  • آدرس: تهران، محله نارمک، خیابان دردشت، پایین‌تر از مترو علم و صنعت، پلاک ۴۶۵
  • شماره تلفن: 09216074727
  • پیج اینستاگرام: kamp.behesht.salamat.narmak
  • سایت: campnarmak.ir


  کمپ ترک اعتیاد شریعتی

  کمپ ترک اعتیاد شریعتی

  کمپ ترک اعتیاد شریعتی در محیطی لاکچری، آرام و دوستانه در مرکز شهر قرار گرفته است که به تمامی نقاط تهران دسترسی راحتی دارد. این مرکز از تیم درمانی مجرب شامل روانشناس بالینی، مددیار اعتیاد، مددکار اجتماعی، پزشک عمومی به همراه با تجربه‌ترین افراد در زمینه ترک اعتیاد کمک می‌گیرد. همچنین امکانات رفاهی کامل، غذا از رستوران، فوتبال دستی، پلی استیشن، بیلیارد، پینگ پنگ و اینترنت پرسرعت دارد.  کمپ ترک اعتیاد نوروکمپ

  کمپ ترک اعتیاد نوروکمپ

  کمپ ترک اعتیاد نوروکمپ در قدم اول به شناسایی و درمان عوامل روانی و زیستی نهفته در پشت پرده اعتیاد می‌پردازد؛ همچنین از روش‌های نوین درمانی همچون روش‌های توانبخشی عصبی، درمان‌های دارویی و رفتاری کمک می‌گیرد.

  نوروکمپ یک کمپ ترک اعتیاد در تهران است که با تمرکز بر مکانسیم‌های نوروبیولوژیکی و روانشناختی اعتیاد آخرین یافته‌های علمی را دنبال و به آن‌ها عمل می‌کند. از جمله خدمات نوروکمپ:

   

  • کلاس‌های آموزشی
  • درمان روانشناختی و روانپزشکی
  • خدمات رفاهی، پرورشی و بهداشتی
  • ورزش و تقویت جسمانی
  • وجود انواع وسایل تفریحی از جمله بیلیارد، فوتبال دستی، تنیس روی میز، کنسول بازی و…
  • آدرس: تهران، پاسداران، خیابان گل نبی، خیابان ناطق نوری جنوبی، کوچه لاجوردی غربی، پلاک 22، کمپ ترک اعتیاد نوروکمپ
  • شماره تلفن: 09123709242 , 02122890020
  • پیج اینستاگرام: noro_camp
  • سایت: norocamp.com


  کلینیک بستری ترک اعتیاد پردیس

  ترک اعتیاد پردیس

  کلینیک بستری ترک اعتیاد پردیس با کمک متخصصین مشاوره و روانشناسی و به کارگیری صحیح‌ترین روش‌های علمی و کادر با سابقه و متخصص، جهت درمان و ترک اعتیاد به مراجعین خدمات ارائه می‌دهند.

  این کلینیک دارای اتاق‌های خصوصی و فرایند سم زدایی بدون درد و بیقراری است. از جمله خدمات و امکانات کلینیک بستری ترک اعتیاد پردیس می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

   

  • مشاوره رایگان ترک اعتیاد
  • ترک متادون، شیشه، هروئین، ترامادول، تریاک
  • ترک مواد مخدر بدون ایجاد حس درد و خماری در فرد
  • ترک قرص آرامبخش
  • ترک الکل بدون عوارض
  • آدرس: تهران، 20 متری محله فلاح، روبروی مسجد جامع ابوذر، درمانگاه داریوش، طبقه دوم، کلینیک بستری ترک اعتیاد پردیس
  • تلفن: 02155142183 و 02155140531
  • پیج اینستاگرام: pardisclinic
  • سایت: pardisclinic.com


  کمپ ترک آوای میعاد رهایی

  کمپ ترک آوای میعاد رهایی

  کمپ ترک اعتیاد خصوصی آوای میعاد ر‌هایی جهت ترک انواع مواد مخدر، محرک، توهم‌زا و… به مددجویان خدمات ارائه می‌دهد. این مرکز از روش‌های نوین ترک مانند مدل درمانی ماتریکس کمک می‌گیرد که همین موضوع آن را به بهترین کمپ ترک اعتیاد در تهران تبدیل می‌کند.

  این مرکز خدماتی مانند ترک هروئین، تریاک، ماری جوانا، قرص ب۲، شیشه، قرص m و… ارائه می‌دهد.

     کمپ ترک اعتیاد احیاء عطر پاکی

  کمپ ترک اعتیاد احیاء عطر پاکی

  مرکز کمپ ترک اعتیاد احیا عطر پاکی از بهترین مراکز و کمپ ترک اعتیاد Vip تهران به شمار می‌رود. در این کمپ از روش‌های درمانی مختلف استفاده شده است که به کمک روش پرهیز مداری به راحتی و با کمترین عوارض جانبی امکان ترک برای بیماران وجود دارد.

  ترک شیشه به روش ماتریکس و ترک اعتیاد با قرص B2  از جمله خدمات این کمپ به شمار ‌می‌روند.


  کمپ ترک اعتیاد حیات نو

  کمپ ترک اعتیاد حیات نو

  کمپ ترک اعتیاد حیات نو با سال‌ها تجربه در درمان و بحث اعتیاد و گردآوری بهترین‌ها کنار هم، تمام نیاز‌ها را شناسایی و رفع می‌کند. تجربه چندین ساله مددیاران کمپ به همراه پزشک مجرب و مشاوره‌های شخصی و خانوادگی برای بیمار و خانواده باعث افزایش درصد موفقیت مددجویان شده است. در واقع حضور هم دردان با تجربه به عنوان خدمت‌گزار مهم‌ترین دلیل ارجح بودن این روش به شمار می‌رود. از جمله خدمات کمپ حیات نو:

  • محیط مناسب برای ترک اعتیاد
  • سم زدایی در کمپ ترک اعتیاد
  • ترک اعتیاد به شیشه، مرفین و…
  • خدمات روانشناسی و مشاوره به بیمار و خانواده
  • مشاوره خانواده بیماران در کمپ ترک اعتیاد
  • ارائه مهارت‌های زندگی پس از ترک اعتیاد
  • جلسه‌های ماتریکس ترک شیشه


  کمپ ترک اعتیاد رهپویان بیداری

  کمپ ترک اعتیاد رهپویان بیداری

  کمپ ترک اعتیاد رهپویان بیداری با مجوز رسمی از بهزیستی به صورت خصوصی در زمینه خدمات ترک اعتیاد و درمان سو مصرف مواد مخدر اجباری و اختیاری فعالیت دارد.

  روش درمانی ترک اعتیاد این کمپ ترکیبی از روش‌های مشاوره و روان درمانی، روانکاوی و ایجاد انگیزه به زندگی پاک، دوری از هر نوع مخدر و به کارگیری فعالیت‌های بدنی جهت دفع سریع‌تر سموم و ایجاد نشاط و شادابی بیمار است.

  • آدرس: تهران،  جاده خاوران، سه راه سیمان، غنی آباد، خیابان امام خمینی، ده متری پازوکی، انتهای کوچه دست چپ، کمپ ترک اعتیاد رهپویان بیداری
  • شماره تلفن: 09194334058 و 09391249731
  • پیج اینستاگرام: rahpooyane_bidari
  • سایت: rahebidari.com


  مرکز ترک اعتیاد ونک

  مرکز ترک اعتیاد ونک

  کلینیک ترک اعتیاد ونک به بیماران اعتیاد و اعصاب و روان بر پایه علوم روانشناسی و روانپزشکی و مطابق با آخرین روش‌های نوین به صورت شبانه روزی خدمات ارائه می‌دهد.

  این مرکز به عنوان مجهزترین، بهترین و مدرن‌ترین کمپ ترک اعتیاد در تهران به حساب می‌آید که در دو بخش مجزا برای بانوان و آقایان بخش بستری دارند.

  خدمات درمان و ترک اعتیاد در کمپ ونک به صورت شبانه روزی و توسط کادر حرفه‌ای و متخصص پزشکی و خدمات روان درمانی پس از مرخصی ارائه می‌شود.

  بیمار پس از ترک اعتیاد، سم زدایی و ترخیص نیز می‌تواند از جلسات مشاوره فردی، کلاس‌های گروه درمانی و خانواده درمانی به صورت هفتگی استفاده کند.

  • آدرس: تهران، ونک، ملاصدرا، شیراز جنوبی، خیابان قانعی راد(سهیل)، پلاک ۲۴
  • شماره تلفن: 02152402
  • پیج اینستاگرام: ندارد
  • سایت: vanakclinic.net

  سخن پایانی برای کمپ ترک اعتیاد

  اعتیاد علاوه بر جسم فرد تاثیر‌های متعدد و چشمگیری بر سلامت روان و ذهن او نیز دارد. همچنین مصرف مواد مخدر، محرک، توهم‌زا و… علاوه بر ایجاد وابستگی جسمانی، وابستگی روانی نیز در بیمار ایجاد می‌کند.

  به همین دلیل باید به سراغ مراکز ترک اعتیادی بروید که یک برنامه درمانی کامل به همراه خدمات روان درمانی و درمان جسمانی ارائه دهد. در این مقاله لیستی از بهترین کمپ‌های ترک اعتیاد در تهران را برای شما فراهم کردیم. شما می‌توانید برای آشنایی بیش‌تر با جاهای دیدنی، پزشکان، رستوران‌ها و مهم‌ترین مکان‌های شهر تهران، مقالات دیگر سایت در تهران را بخوانید.


  سوالات متداول برای پیدا کردن کمپ ترک اعتیاد تهران

  ۱) بهترین کمپ ترک اعتیاد خصوصی در تهران کجاست؟

  کمپ ترک اعتیاد رهپویان بیداری و آوای میعاد رهایی دو نمونه از کمپ‌های ترک اعتیاد خصوصی تهران در این لیست هستند.

  ۲) کمپ ترک اعتیاد vip تهران کجاست؟

  کمپ ترک اعتیاد کوهیار و کمپ ترک اعتیاد احیاء عطر پاکی جزو کمپ‌های ترک اعتیاد VIP در این لیست هستند.

  ۳) هزینه کمپ ترک اعتیاد در تهران به چه عواملی بستگی دارد؟

  تعداد مددجویان، امکانات تفریحی، مدت زمان حضور در کمپ، خدمات درمان از جمله خانواده درمانی و گروه درمانی، میزان قدرت تیم پزشکی و اورژانس، تعداد روانشناس و روانپزشک و… همگی روی هزینه کمپ تاثیر دارند.

   

  با امتیاز به مقاله از ما حمایت کنید😍

  میانگین امتیازات ۵ از ۵
  از مجموع ۱ رای

  مدیر تیم نویسندگی

  این مقاله به کوشش اعضای تیم محتوای سایت در تهران تولید شده است. ممنون میشویم با نظرات و بازخوردهایتان تیم "درتهران" را در انتشار هرچه بهتر محتواهای مفید و کاربردی یاری دهید.

  نوشته های مشابه

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  دکمه بازگشت به بالا