لوکیشن ها

خانه سالمندان تهران (آدرس، تلفن، منطقه، هزینه) لیست 10تایی

معرفی آسایشگاه های سالمندان در تهران

 • یکی از مهم ترین مسائل و چالش هایی که امروزه برخی از خانواده ها با آن روبرو هستند، نداشتن زمان و فرصت یا انرژی کافی برای نگه داری و مراقبت کردن از سالمندان به دلایل مختلف است. به همین دلیل برخی از خانه ها برای رسیدگی هر چه بهتر از والدین خود و همچنین جلوگیری از بروز مشکلات برای آن ها، آن را به خانه سالمندان می برند.

  لیست بهترین خانه سالمندان تهران

  با توجه به اهمیت زیاد این موضوع، پیدا کردن خانه سالمندان معتبر که دلسوزانه به والدین رسیدگی کند، اهمیت زیادی دارد. به همین منظور در این مطلب قصد داریم بهترین خانه سالمندان تهران را معرفی کرده و به بررسی ویژگی و خدمات هر کدام از آن ها بپردازیم.

  لزوم و اهمیت نگه داری و رسیدگی به والدین به منظور جلوگیری از بیمار شدن یا بروز مشکلات ناگهانی، یکی از مهم ترین دغدغه های فرزندان است. از طرفی با توجه به این که امروزه در شهرهای بزرگ مانند تهران خانه های سالمندان مختلف و متعددی تاسیس شده و وجود دارد.پیدا کردن یک مرکز معتبر و خوب، به یک چالش و دغدغه مهم تبدیل شده است.

  به همین دلیل در این مورد تحقیقات مختلفی انجام داده ایم و در این مقاله بهترین خانه سالمندان تهران را معرفی می کنیم تا با شناخت بیشتری بهترین خانه سالمندان در تهران را انتخاب کنید.


  خانه سالمندان کهریزک

  آسایشگاه مرکزی کهریزک

  حتما شما هم بارها نام آسایشگاه کهریزک را به عنوان بهترین مراکز نگه داری و مراقبت از سالمندان شنیده اید. این آسایشگاه جز بهترین و بزرگ ترین مراکز فعال در تهران شناخته می شود. چرا که در این مرکز تخصصی ترین و بهترین خدمات درمانی، پرستاری و پزشکی به سالمندان مختلف ارائه می شود.

  یکی از ویژگی های بسیار محبوب و قابل توجه این مرکز، راه اندازی و فعالیت کلینیک های تخصصی در بخش های مختلف به صورت کادری حرفه ای و مجرب است. آسایشگاه مرکزی کهریزک تاکنون فعالیت های درخشان و قابل توجهی برای سالمندان ارائه کرده است. به همین دلیل موفق به کسب افتخارات درخشان و مهمی نیز شده است.

  • شماره تماس: 02188310668 و 02188345620
  • آدرس سایت: kahrizakcharity.com
  • آدرس اینستاگرام: kahrizakcharity
  • نشانی ستاد مرکزی: تهران، میدان هفت تیر، خیابان مفتح شمالی، خیابان شهید ملایری پور، پلاک 110 ، مرکز آسایشگاه کهریزک


  خانه سالمندان آرام در تهران

  خانه سالمندان آرام

  خانه سالمندان آرام نیاوران با مجهز شدن به محیطی بزرگ و وسیع و با طراحی لوکس و منحصر به فرد و مدرن، به یکی از بهترین مراکز و خانه های سالمندان تبدیل شده است.

  در این مرکز کلیه امکانات رفاهی و لوکس و با کیفیت در اختیار سالمندان قرار گرفته است. به همین دلیل سالمندان عزیز در فضایی آرام، با کیفیت، تمیز و مدرن می توانند آرامش خاطر داشته باشند. یکی دیگر از مهم ترین ویژگی هایی که باعث افزایش اطمینان خاطر سالمندان عزیز شده، به کارگیری نیروی انسانی مجرب و متخصص در زمینه های مختلف از جمله کادر پرستاری مجرب، کادر پزشکی و درمانی با تخصص های مختلف است.

  بخوانید
  لیست کنسولگری ها و سفارتخانه های تهران (آدرس، تلفن)

  در این مرکز کلیه امکانات رفاهی از جمله ویزیت های روزانه به صورت مرتب ارائه می شود. همچنین به صورت هفتگی و ماهانه جشن های مختلفی برای سالمندان عزیز برگزار می شود.

   

  • شماره تماس: 02126454892 و 02126470144
  • آدرس سایت: aramnursinghome.com
  • آدرس اینستاگرام: salmandanaram
  • نشانی: تهران، نیاوران، میدان باهنر، بعد از خیابان کاخ نیاوران، خیابان پور ابتهاج، خیابان صبوری، خیابان پانزدهم غربی، پلاک 11، خانه سالمندان آرام


  خانه سالمندان شبانه روزی نورا

  خانه سالمندان شبانه روزی نورا

  خانه سالمندان شبانه روزی نورا با فراهم کردن محیطی با نشاط، آرام و بسیار با کیفیت و در فضایی وسیع و زیبا، جز بهترین مراکز نگه داری و مراقبت از سالمندان محسوب می شود.

  یکی از ویژگی های قابل توجه و بسیار مهم این مرکز، به کارگیری و فعالیت نیروهای مجرب و حرفه ای و با سابقه در بخش های مختلف است. به صورتی که در صورت بروز هر گونه مشکل یا بیماری برای سالمندان عزیز فورا اقدامات لازم برای برطرف نمودن این موضوع انجام می شود.

  خدمات خانه سالمندان شبانه روزی شامل موارد مختلفی از جمله فیزیوتراپی، ارائه و در نظر گرفتن برنامه غذایی تحت نظر کارشناسان تغذیه، فراهم کردن برنامه غذایی، خدمات پزشکی، خدمات پرستاری، و خدمات آزمایشگاهی و … است.

  • شماره تماس: 02144020082
  • شماره همراه: 09213755482
  • آدرس اینستاگرام: noora_asayeshgah_salmandan
  • آدرس سایت: noorahome.com
  • نشانی: تهران، بلوار فردوس شرق، خیابان حسن آباد، کوچه 9، پلاک 3، خانه سالمندان نورا


  خانه سالمندان فرمانیه تهران

  مرکز سالمندان فرمانیه

  مرکز سالمندان فرمانیه جز بهترین مراکز و خانه های سالمندان بسیار معتبر و با کیفیت در تهران شناخته می شود. در این مرکز خدمات حرفه ای و منحصر به فرد برای نگه داری هر چه بهتر از سالمندان به بهترین نحو ارائه می گردد. این مرکز دارای فضای سر سبز، مفرح و وسیع و بزرگ برای آسایش، قدم زدن و ایجاد احساس آرامش برای سالمندان مختلف است.

  در مرکز سالمندان فرمانیه به صورت مرتب و در زمان های مختلف ویزیت روزانه توسط پزشک، پرستاران، و … انجام می شود. همچنین از جمله خدمات دیگر این مرکز می توان ارائه خدمات تخصصی پرستاری، فیزیوتراپی، مددکاری، روانشناسی، رسیدگی و توجه به تغذیه سالمندان، کار درمانی و … را نام برد.

  • شماره تماس: 02122249790 و 02122249791
  • شماره همراه: 091222249790
  • آدرس سایت: farmaniehnursinghome.com
  • آدرس اینستاگرام: salmandanfarmaniehh
  • نشانی: تهران، خیابان اندرزگو، بعد از شیرینی فروشی نیشکر، خیابان حبیب چیذری، خیابان متعمد صاتعی، پلاک 10، مرکز سالمندان فرمانیه

  آسایشگاه سالمندان صبا

  خانه سالمندان صبا

  خانه سالمندان صبا یکی از بهترین مراکز مراقبتی و توانبخشی شبانه روزی سالمندان است که خدمات حرفه ای و بسیار مطلوبی را برای احساس اطمینان خاطر سالمندان عزیز ارائه می کند. یکی از مهم ترین ویژگی های قابل توجه این مرکز، ارائه خدمات جامع و کامل و تخصصی توسط کادر مجرب و حرفه ای این مرکز است.

  از جمله خدمات تخصصی این مرکز می توان خدمات پزشکی، توانبخشی، پرستاری، روانشناسی، مراقبتی و … را نام برد. فضای خانه سالمندان بسیار با نشاط و گرم و صمیمی است و سالمندان با حضور در این مرکز شاهد بهبودی و رفع بیماری های خود و بهبود حالات روحی خود خواهند بود.

  • شماره تماس: 02122022060
  • آدرس سایت: sabahome.ir
  • آدرس اینستاگرام: sabahome.ir
  • نشانی: تهران، بلوار آفریقا، جردن، بلوار گل آذین، پلاک 38، خانه سالمندان صبا
  بخوانید
  چگونه از تهران به اسلامشهر برویم؟ (8 روش راحت رفت و آمد)


  خانه سالمندان یارین

  خانه سالمندان یارین

  خانه سالمندان یارین یکی از با کیفیت ترین و بهترین خانه های سالمندان معتبر و بسیار حرفه ای در تهران است که خدمات متنوع و بسیار مطلوبی را به سالمندان عزیز ارائه می کند. در این مرکز با به کارگیری نیروهای مجرب و حرفه ای در زمینه ها، و بخش های مختلف، امکانات متنوع را ارائه و فراهم می کند.

  از جمله خدمات حرفه ای خانه سالمندان یارین می توان مجهز شدن به باشگاه سالمندی، کلینیک آب درمانی، کلینیک فیزیوتراپی، کلینیک مغز و اعصاب، خدمات پزشکی درمانی، برگزاری تورهای تفریحی و گردشگری، و ارائه خدمات مراقبت های ویژه ICU و CCU و … را نام برد.

  • شماره تماس: 02122561957
  • آدرس سایت:www.yarinhome.com
  • آدرس اینستاگرام: yarinhome_fortheaged
  • نشانی: تهران، خیابان پاسداران، خیابان دروس، خیابان یار محمدی، بن بست نامدار، پلاک 5، خانه سالمندان یارین


  مرکز نگهداری سالمندان پارسایان

  مرکز سالمندان پارسایان

  مرکز سالمندان پارسایان یکی از خانه های سالمندان معتبر در تهران است که سابقه درخشانی در زمینه ارائه خدمات مختلف درمانی، توانبخشی، و فراهم کردن محیطی امن و آرام برای نگه داری از والدین شما و سالمندان دارد.

  یکی از ویژگی های بسیار مهم این مرکز به کارگیری نیروهای مجرب و حرفه ای در بخش های مختلف، و دعوت به کار کردن از متخصصین، روانپزشکان، و پرستاران حرفه ای و مجرب به منظور رسیدگی هر چه بهتر به سالمندان است.

  این مرکز دارای واحدها و بخش های مختلف برای اطمینان خاطر خانواده ها و سالمندان عزیز است تا در فضایی دلنشین و کنار هم نوعان خود زندگی خوبی داشته باشند.  خانه سالمندان ایران مهر

  خانه سالمندان ایران مهر

  خانه سالمندان ایران مهر یکی از با سابقه ترین خانه های سالمندان مجهز و تمیز و بسیار با کیفیت در تهران است که خدمات ویژه ای به سالمندان عزیز ارائه می کند.

  این سرای سالمندان فعالیت خود را از سال 1395 آغاز کرد و تاکنون خدمات و امکانات ویژه و مختلفی را در اختیار سالمندان قرار می دهد. این مرکز در فضایی لوکس، بزرگ و وسیع واقع شده و نیروهای انسانی مجرب و بسیار حرفه ای در این مرکز مشغول کار و فعالیت هستند.

  در فضای بزرگ این مرکز وسایل ورزشی و رفاهی مختلف در اختیار سالمندان عزیز نیز قرار می گیرد تا در طول شبانه روز احساس آرامش خاطر داشته باشند. از جمله خدمات دیگری که در این مرکز ارائه می شود، می توان فیزیوتراپی، ورزش درمانی،آب درمانی، انجام آزمایش های لازم و چکاپ ماهانه، و برگزاری جشن های ماهانه، و اردوهای تفریحی متنوع و … را نام برد.  مرکز سالمندان پرهام در تهران

  خانه سالمندان پرهام

  اگر سالمند هستید و به دنبال محیطی با نشاط، شاد و معتبر برای زندگی کردن در آن می گردید، خانه سالمندان پرهام، یکی از بهترین انتخاب هایی است که پیش رو دارید.

  بخوانید
  16 تا از بهترین سینماهای تهران [ آدرس- سانس ها- تماس ]

  یکی از مهم ترین ویژگی های قابل توجه این مرکز در نظر گرفتن برنامه غذایی با کیفیت و متناسب با سلامتی سالمندان عزیز است. به صورتی که زیر نظر کارشناسان تغذیه برنامه های غذایی سالم و خوب، در وعده های مختلف از آن ها پذیرایی می شود. همچنین کلیه سالمندان عزیز همواره روزانه تحت معاینه و زیر نظر پزشکان مجرب هستند و در صورت بروز هر گونه مشکل یا بیماری، اقدامات لازم برای درمان سالمندان انجام می شود.

  از جمله خدمات ویژه خانه سالمندان پرهام می توان وجود فیزیوتراپی، خدمات آزمایشگاهی، ویزیت سالمندان توسط پزشکان متخصص، در نظر گرفتن و برگزاری تورهای گردشگری و … است.یکی دیگر از امکانات بسیار عالی خانه سالمندان پرهام، وجود استخر، سونا و جکوزی برای ورزش درمانی و آب درمانی برای سالمندان محترم است.

  • شماره تماس: 02122612427 و 02122612428 و 02122612429
  • شماره همراه: 09366810205
  • آدرس سایت: salmandan-parham.com
  • آدرس اینستاگرام : ندارد
  • نشانی: تهران، بلوار قیطریه، خیابان تواضعی، کوچه اول، بن بست اول، پلاک 1، خانه سالمندان پرهام


  آسایشگاه سالمندان گلبرگ

  آسایشگاه سالمندان گلبرگ

  یکی دیگر از مجهزترین و بهترین آسایشگاه های حرفه ای و مجرب برای نگه داری و رسیدگی و مراقبت از سالمندان، آسایشگاه سالمندان گلبرگ است. این آسایشگاه به دلیل ارائه خدمات حرفه ای و داشتن بخش های مختلف نظیر بخش پرستاری، فیزیوتراپی، کار درمانی سالمند، تغذیه سالمند، گفتار درمانی سالمند، شنوایی سنجی سالمند و … باعث اطمینان خاطر خانواده سالمندان شده است. در این مرکز کادر درمانی، پرستاران و فیزیوتراپی و … در همه ساعات شبانه روز آماده خدمات رسانی و نگه داری از سالمندان عزیز هستند.

  • شماره تماس: 09128547469 و 02177842173
  • آدرس سایت: gollbarg.com
  • آدرس اینستاگرام: ندارد
  • نشانی آسایشگاه: تهران، نارمک، میدان هلال احمر، خیابان سمنگان جنوبی، خیابان ربیعی، پلاک 3، آسایشگاه سالمندان گلبرگ

  در انتها اگر به دنبال خدمات پرستار در منزل تهران هستید میتوانید لیستی از این مراکز را در این مطلب مشاهده نمایید.


  سوالات متداول خانه سالمندان تهران

  مهم ترین ویژگی های یک آسایشگاه سالمندان خوب چیست؟

  از جمله مهم ترین ویژگی های مهم برای یک خانه سالمندان خوب می توان ارائه خدمات پزشکی، به کارگیری نیروهای پرستار مجرب، در نظر گرفتن فضایی بزرگ و با کیفیت و تمیز و … را نام برد.

  بهترین خانه سالمندان تهران کدام مرکز است؟

  خانه سالمندان یارین، صبا، نورا، و پارسایان و … از جمله بهترین مراکز سالمندان در تهران هستند.

  هزینه نگه داری از سالمندان در خانه سالمندان چقدر است؟

  هزینه نگه داری سالمندان بر اساس موقعیت جغرافیایی مرکز سالمندان، امکانات و خدماتی که در این مرکز ارائه می شود، و وسعت و بزرگی مرکز و … متفاوت و متغیر خواهد بود.

  با امتیاز به مقاله از ما حمایت کنید😍

  میانگین امتیازات ۵ از ۵
  از مجموع ۳ رای

  تیم نویسندگی سایت در تهران

  این مقاله به کوشش اعضای تیم محتوای سایت در تهران تولید شده است. ممنون میشویم با نظرات و بازخوردهایتان تیم "درتهران" را در انتشار هرچه بهتر محتواهای مفید و کاربردی یاری دهید.

  نوشته های مشابه

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  دکمه بازگشت به بالا