آموزشگاه

آموزشگاه‌ رانندگی تهرانپارس (تلفن، آدرس) 10تا بهترین

 • افراد بسیاری علاقه فراوانی به رانندگی دارند. اکثر این افراد بلافاصله پس از پشت سر گذاشتن سن هجده سالگی، تمایل دارند تا آموزشگاه‌ رانندگی را گذرانده و گواهینامه خود را بگیرند و در سطح شهر رانندگی کنند. آنچه مسلم است برای أخذ مدرک گواهینامه رانندگی، افراد نیازمند آموزش رانندگی و آشنایی با آیین نامه و گذراندن ساعات آموزشی هستند.

  لیست آموزشگاه‌ رانندگی تهرانپارس تهران

  بنابراین آشنایی با آموزشگاه‌های رانندگی در مناطق مختلف اهمیت زیادی دارد. در این مطلب ما تصمیم گرفته‌ایم تا به بررسی آموزشگاه‌ رانندگی  تهرانپارس شهر تهران بپردازیم و شما خواننده گرامی را با آن‌ها آشنا کنیم.

  در ادامه شما می‌توانید با نام آن‌ها و آدرس و شماره تلفن آن‌ها آشنا شوید. پس سایت در تهران همراه باشید تا به اطلاعات ارزشمندی دست پیدا کنید.

  آموزشگاه رانندگی پارسیان

  آموزشگاه رانندگی پارسیان

  این آموزشگاه رانندگی در شرق، غرب، شمال و مرکز تهران دارای شعب متعدد و گوناگونی است. همواره در صفحه اینستاگرام این آموزشگاه اطلاعات بسیاری از نحوه برگزاری کلاس‌ها و آزمون‌های عملی در شهر و آیین نامه‌ای درج می‌شود.

  همچنین این آموزشگاه رانندگی برخی از کلاس‌های فنی را برای آموزش نکات فنی ماشین برای علاقمندان برگزار می‌کند. در نتیجه فارغ التحصیلان این آموزشگاه می‌توانند هنر رانندگی و هنر آشنایی فنی با خودرو را در کنار یکدیگر داشته باشند.

  راه‌های ارتباطی با آموزشگاه رانندگی پارسیان

  • آدرس: فلکه دوم تهرانپارس، خیابان جشنواره، نرسیده به چهارراه سیدالشهدا، پلاک 115/1، طبقه اول، واحد 2
  • شماره تماس: 02177299114
  • آدرس اینستاگرام: amozeshgahparsian1


  مجتمع رانندگی ماشین و موتورسیکلت آهنگ پیشتاز

  مجتمع رانندگی ماشین و موتورسیکلت آهنگ پیشتاز

  یکی از محبوب‌ترین آموزشگاه‌ رانندگی تهرانپارس، مجتمع رانندگی ماشین و موتورسیکلت آهنگ پیشتاز است. آن‌ها علاوه بر آموزش رانندگی ماشین به آموزش رانندگی موتور نیز می‌پردازند. از جمله خدماتی که آن‌ها به متقاضیان دریافت گواهینامه ارائه می‌کنند، برگزاری کلاس‌های آئین نامه به صورت آنلاین و غیر حضوری است.

  در نتیجه افرادی که مشغله‌های کاری دارند می‌توانند به راحتی در این کلاس‌ها شرکت کنند. همچنین آموزشگاه کلاس‌ها را مطابق با برنامه و ساعات دلخواه متقاضیان تعیین می‌کند. بنابراین متقاضیان می‌توانند بابت تداخل برنامه‌های خود با کلاس‌های آموزشی نگرانی نداشته باشند.‌

  راه‌های ارتباطی با آهنگ پیشتاز

  • آدرس: تهران، محله تهرانپارس غربی، بزرگراه زین الدین – فلکه چهارم تهرانپارس، انتهای خیابان برادران مظفری، پ ۲۱۷، جنب مسجد محمدبن عبدالله
  • شماره تماس: 0217705343702177078456
  • آدرس اینستاگرام: amozeshgah_pishtazmotor


  آموزشگاه رانندگی اتحاد

  آموزشگاه رانندگی اتحاد

  نام آموزشگاه رانندگی اتحاد برای تمامی اهالی تهرانپارس، نامی شناخته شده و پر آوازه است. حضور مربیان پر افتخار خانم و آقا در این آموزشگاه به تنهایی مؤید این ادعاست، که آن‌ها برای درخشیدن جایگاه خود، ارزش بسیاری قائل هستند و تمام تلاش خود را برای آموزش اصولی هنرجویان بکار می‌برند.

  متقاضیان می‌توانند علاوه بر دوره‌‌های تئوری در دوره‌های آنلاین این آموزشگاه نیز، شرکت کنند. ضمن اینکه افراد می‌توانند برای انتخاب مربی و تعیین جلسات آموزشی خود با مسئولان آموزشگاه گفتگو نموده و در نهایت بهترین تصمیم و نتیجه را با آن‌ها داشته باشند.

  راه‌های ارتباطی با آموزشگاه رانندگی اتحاد

  • آدرس : تهرانپارس غربی، فلکه چهارم تهرانپارس، خیابان وفادار، پلاک 81/1
  • سایت: etehad.net
  • شماره تماس: 02177372041
  • آدرس اینستاگرام: etehad_driving_school


  آموزشگاه رانندگی مریخ

  آموزشگاه رانندگی مریخ

  در جامعه ما لازم است تا آموزش رانندگی ماشین به گونه‌ای انجام شود، که در نهایت همه افراد متوجه مسئولیت اجتماعی خود، در قبال آن باشند. در واقع علاوه بر یادگیری مهارت رانندگی لازم است تا آموزشگاه‌ها به تقویت فرهنگ رانندگی و توانایی کنترل ماشین در شرایط حساس و خطرناک و مدیریت حوادث غیر قابل پیش بینی، از طرف هنرجویان بپردازند. تا تسلط راننده در موقعیت‌های خاص، خسارات احتمالی را کاهش دهد.

  مسلم است که همه می توانند گواهینامه بگیرند و پشت ماشین بنشینند؛ اما لزوماً همه افراد رانندگان خوبی نیستند. در نتیجه ضروریست تا اصول آموزش رانندگی قدم به قدم انجام شود؛ تا تمامی مفاهیم این موضوع مهم، هم به صورت تئوری و هم به صورت عملی در ذهن و باور رانندگان بنشیند.

  آموزشگاه رانندگی مریخ از جمله آموزشگاه‌های رانندگی در منطقه تهرانپارس است که یکی از اهداف خود را بر مبنای ارتقاء فرهنگ صحیح رانندگی در کشور پایه گذاری کرده است.

  در نتیجه اهداف و خط مشی‌های آموزشگاه و مربیان آن بر این اساس استوار است.‌

  در پیج اینستاگرام این آموزشگاه، موارد و نکات آموزشی و کارآمد بسیاری برای هنرجویان بارگذاری شده است.

  راه‌های ارتباطی با آموزشگاه رانندگی مریخ

  • آدرس آموزشگاه : تهرانپارس، خیابان فرجام، بین عادل و زرین، پلاک 64، طبقه اول
  • شماره تماس: 02177703070
  • سایت: amuzeshg_merikh
  • آدرس اینستاگرام: amuzeshg_merikh


  آموزشگاه رانندگی امیر

  آموزشگاه رانندگی امیر

  آموزشگاه رانندگی امیر، یکی از سه آموزشگاه رانندگی تهرانپارس است که موقعیت جغرافیایی آن در نزدیکی مجتمع تجاری تندیس و نزدیک پیتزا زرین می‌باشد.

  علاقه‌مندان با مراجعه به پیج اینستاگرام این آموزشگاه می‌توانند، مطالب آموزشی و اطلاعات ضروری پیرامون نحوه برگزاری کلاس‌ها و آموزش‌ها را در اختیار داشته باشند. همچنین توضیحاتی با تصاویر گرافیکی واضح پیرامون تابلوها و علائم رانندگی در این صفحه وجود دارد. همچنین برخی نکات مهم از طریق کانال تلگرامی این آموزشگاه به اطلاع هنرجویان می‌رسد.

  راه‌های ارتباطی با آموزشگاه

  • آدرس آموزشگاه: فلکه اول تهرانپارس، خیابان امیری طامه
  • شماره تماس: 0217774471002177744713
  • موبایل و واتساپ: ۰۹۱۲۰۲۵۸۵۱۹
  • آدرس اینستاگرام: amozeshgah_ranandegi_amir


  آموزشگاه رانندگی ایران

  آموزشگاه رانندگی ایران

  آموزشگاه رانندگی ایران موفقیت خود را مدیون بهره‌مندی از امکانات و تجهیزات مناسب، وجدان اخلاقی کارکنان، استفاده از توانمندی‌های بالقوه مربیان، تعهد کاری بالا و نظم و انضباط پرسنل خود می‌باشد.

  این آموزشگاه مجوز رسمی فعالیت خود را از طرف معاونت راهنمایی و رانندگی پلیس راهور کسب نموده است. لازم به ذکر است که در سال‌های گذشته آموزشگاه‌ رانندگی ایران به عنوان آموزشگاه منتخب برای تعلیم اتباع خارجی انتخاب شده است.

  برای این آموزشگاه جای افتخار است که، کادر باتجربه و متعهد آموزشگاه، با متانت و حوصله فراوان، توانایی آموزش به افراد کم سواد و بی سواد را بر عهده گرفته‌اند. بسیاری از این افراد کم‌سواد می‌توانند در آموزشگاه ایران، به نحو احسن آموزش دیده و بدون مشکل خاصی دوره‌های لازم را طی کنند و آموزشگاه ایران تا پایان أخذ گواهینامه رانندگی در کنار آنان است.

  در مورد متقاضیان بی سواد نیز، آموزشگاه اخذ آزمون شفاهی از آنان را در دستور کار خود قرار داده است و به همین دلیل با آنان به صورت شفاهی مطالب را تکرار و تمرین می‌کنند‌.

  راه‌های ارتباطی با آموزشگاه رانندگی ایران

  • آدرس آموزشگاه: تهرانپارس، بزرگراه باقری، بالاتر از پل قنات کوثر، نبش ششم غربی، پلاک ۳۶۰
  • شماره تماس: 02177064420217706441
  • آدرس اینستاگرام: ranandegiiran


  آموزشگاه رانندگی موسوی

  با توجه به اینکه در کشور ما از سال ۱۳۷۹ با استناد به قوانین مشخص شده در سنوات قبل، سیاست دولت در خصوص واگذاری ارائه خدمات پلیس راهور به بخش خصوصی، این موضوع مهم توسط جانشین فرمانده معظم کل قوا در ناجا، به پلیس راهور ابلاغ شد. آموزشگاه‌های متعددی به هدف آموزش رانندگی ماشین‌های سواری به شهروندان، اقدام به تأسیس کردند.

  آموزشگاه موسوی نیز یکی از این آموزشگاه‌ رانندگی است که به هدف آموزش و تربیت رانندگان خوب و قانونمند، آغاز به کار کرد. هدف آن‌ها تسلط هنرجویان برخودرو در شرایط مختلف است و بنابراین نکاتی حیاتی پیرامون موقعیت‌های اضطراری به هنرجویان آموزش می‌دهند.

  راه‌های ارتباطی با موسوی

  • آدرس: تهرانپارس، ضلع شمال غربی چهارراه تیرانداز
  • شماره تماس:  02177869026
  • آموزشگاه رانندگی موسوی فاقد پیج اینستاگرام است.


  آموزشگاه رانندگی صیاد

  آموزشگاه رانندگی صیاد در آذر ماه سال ۱۳۹۹ فعالیت خود را آغاز کرده است. از جمله ابتکارات جالب آموزشگاه رانندگی صیاد، تلاش برای برقراری با متقاضیان دریافت گواهینامه در پلتفرم‌های مختلف فضای مجازی است. آن‌ها در تلگرام، اینستاگرام و …. با مخاطبان خود ارتباط برقرار کرده و صفحات خود را با مطالب مفید آموزشی و مناسب برای حال متقاضیان پر کرده‌اند. این آموزشگاه تلاش کرده تا بهترین مربیان را برای آموزش به متقاضیان به استخدام درآورد.

  آن‌ها در صفحات مجازی خود، تمام موارد جزئی و کلی پیرامون أخذ گواهینامه، میزان جریمه تخلفات، قوانین و آیین نامه‌های جدید راهنمایی و رانندگی، آموزش استفاده از امکانات و آپشن‌های خودروهای داخلی مانند تنظیم کولر و بخاری ماشین و نکات کاربردی و سودمند دیگری را بارگذاری کرده‌اند که قطعا این نکات بسیار مفید به فایده می‌باشند.

  راه‌های ارتباطی با آموزشگاه رانندگی صیاد

  • آدرس آموزشگاه: فلکه سوم تهرانپارس، روبروی اورژانس بیمارستان تهرانپارس، پلاک ۲۴۷
  • شماره تماس: 02177730960
  • لینک کانال تلگرامی آموزشگاه: https://t.me/info_sayad


  آموزشگاه رانندگی قائم

  این آموزشگاه مجری طرح آموزش رانندگی و افزایش مهارت هنرجویان است. پس می‌توان نتیجه گرفت این آموزشگاه علاوه بر آموزش رانندگی به افرادی که گواهینامه ندارند، آموزش‌هایی نیز برای ارتقاء مهارت رانندگی افرادی که گواهینامه دارند، در نظر گرفته است.

  آموزشگاه رانندگی قائم از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند شهربازی سرزمین رویایی آناهید قرار گرفته است. افراد بسیاری پس از مراجعه به این آموزشگاه و گذراندن دوره‌های آموزشی، نمره بالایی به نحوه آموزش آن‌ها داده‌اند.

  راه‌های ارتباطی با آموزشگاه رانندگی قائم

  • آدرس آموزشگاه: فلکه اول تهرانپارس، نبش خیابان ۱۴۸ شرقی، پلاک۵۵
  • شماره تماس: 021778819930217774284702177823371
  • آدرس اینستاگرام: متأسفانه این آموزشگاه پیج اینستاگرام فعالی ندارد.


  سوالات متداول آموزشگاه‌ رانندگی تهرانپارس

  ۱) برای ثبت نام در آموزشگاه‌های رانندگی چه شرایط و مدارکی لازم است؟

  دارا بودن سن ۱۸ سال تمام برای آقایان و خانم‌های باسواد دارا بودن سن ۳۰ سال تمام برای آقایان و خانم‌های بی سواد دو صفحه ی اول اصل شناسنامه عکس‌دار به همراه کپی. اصل و کپی کارت ملی ( شناسنامه‌های جدید نیاز به ارائه کارت ملی ندارند. ) ۶ قطعه عکس ۴*۳ تمام رخ رنگی که جدید و با زمینه سفید باشد. ( در مورد آقایان عکس باید با لباس تیره، بدون عینک، کلاه و کراوات و مغایر با عکس شناسنامه و در مورد خانم ها عکس باید با رعایت حجاب اسلامی، لباس تیره، زمینه سفید و مغایر با عکس شناسنامه باشد.) ارائه مدرک لازم جهت مشخص شدن گروه خونی الزامی است. آدرس منزل و کدپستی ۱۰ رقمی فرد متقاضی

  ۲) هزینه ثبتنام در آموزشگاه‌های رانندگی چگونه است؟

  دستور العملی که برای تعیین هزینه‌های آموزش رانندگی در سال ۱۴۰۳ به آموزشگاه‌ها ابلاغ شده است به قرار زیر است: هزینه 15 الی 17 ساعت، کلاس‌های تئوری، 200 هزار تومان می‌باشد. هزینه 20 تا 25 ساعت، کلاس عملی، 950 هزار تومان می‌باشد. هزینه تمبر که به حساب‌‌هایی، مانند نیروی انتظامی و شهرداری واریز می‌شود، 40 هزار تومان می‌باشد.

  ۳) هزینه آزمون مجدد آیین نامه یا آزمون شهری برای أخذ گواهینامه رانندگی چقدر است؟

  هزینه هر دفعه مردودی در امتحان آیین نامه، 5.000 تومان است. هزینه مردودی در آزمون عملی نیز، 150 هزار تومان است.

  با امتیاز به مقاله از ما حمایت کنید😍

  میانگین امتیازات ۵ از ۵
  از مجموع ۱ رای

  تیم نویسندگی سایت در تهران

  این مقاله به کوشش اعضای تیم محتوای سایت در تهران تولید شده است. ممنون میشویم با نظرات و بازخوردهایتان تیم "درتهران" را در انتشار هرچه بهتر محتواهای مفید و کاربردی یاری دهید.

  نوشته های مشابه

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  دکمه بازگشت به بالا