پزشکی سلامت

بهترین فوق تخصص سرطان سینه تهران [آدرس، تلفن] لیست 15تایی

 • سرطان سینه از شایع‌‌ترین سرطان‌های موجود در میان زنان است که تشخیص و درمان زود هنگام آن اهمیت زیادی دارد. این بیماری می‌تواند به صورت رویش توده‌‌های غیرطبیعی در بافت سینه شروع شود و به دنبال آن به سایر اعضای بدن گسترش یابد. به همین دلیل گیدا کردن فوق تخصص سرطان سینه تهران یکی از دغدغه های مهم افراد می باشد .

  بدون شک با افزایش بیماری سرطان و ابتلا افراد بی شماری به این بیماری، لزوم یافتن بهترین پزشکان متخصص در این حوزه بیش از پیش اهمیت یافته است.

  لیست فوق تخصص سرطان سینه تهران

  از این رو تصمیم داریم در این مقاله که توسط سایت در تهران تهیه و جمع‌آوری شده، برخی از متخصصان سرطان سینه را معرفی نماییم. تا انتهای این مقاله با ما همراه باشید تا با 15 تا از برترین پزشکان این حوزه آشنا شوید.

  نام پزشک آدرس شماره تماس
  1- دکتر ناهید نفیسی پاسداران، نبش خیابان دشتستان پنجم، ساختمان 148، واحد 11 02122545524
  2- دکتر پریسا عظیمی نژادان تهران، خیابان ولی عصر نرسیده به میدان ونک، خیابان چهاردهم گاندی، پلاک 11، طبقه چهارم 02188206067
  3- دکتر اعظم صلاتی تهران، بلوار کشاورز بین جمالزاده و کارگر، پلاک 340، ساختمان پرشکان بهار، طبقه دوم واحد 10 0903993868
  4- دکتر فرهاد موسی‌زاده تهران، خیابان ولی عصر، سه راه توانیر، رو به روی اورژانس بیمارستان دی، کوچه دوم گاندی، ساختمان پزشکان دی، پلاک ۱۲، طبقه ۸، واحد  C 02188870913
  5- دکتر فتانه ضیائی تهران، اتوبان همت به سمت غرب، نرسیده به میدان المپیک، روبروی پارک جوان مردان، بیمارستان نیکان غرب 09382289506

  دکتر ناهید نفیسی متخصص جراح پستان

  دکتر ناهید نفیسی

  دکتر ناهید نفیسی از بهترین پزشکان حال حاضر تهران در زمینه سرطان است. دکتر نفیسی فلوشیپ جراحی پستان و متخصص جراحی عمومی می باشد که توانسته با مهارت بسیار بالای خود در درمان بیماری بسیاری از افراد موفق عمل نماید. اکثر مراجعه کنندگان ایشان از مهارت بسیار بالای این دکتر سخن می‌گویند و به افراد دیگر توصیه می‌کنند به ایشان مراجعه نمایند. دکتر نفیسی با دارا بودن تجربه بالای خود در پرونده کاری بیماران متعددی را دارد که توانسته‌اند پروسه درمان خود را به خوبی طی نمایند و بهبود یایند.

  راه‌های ارتباط با دکتر ناهید نفیسی

  • آدرس مطب: پاسداران، نبش خیابان دشتستان پنجم، ساختمان 148، واحد 11
  • روزهای ملاقات: شنبه و دوشنبه و چهارشنبه عصرها از ساعت 15 تا 20
  • شماره تلفن: 02122545524
  • شماره موبایل: 09386639769
  • اینستاگرام: dr.nafissi
  • وبسایت: drnafisi.com


  دکتر پریسا عظیمی نژادان جراح پستان

  پریسا عظیمی نژادان

  در لیست فوق متخصص سرطان سینه تهران اسم دکتر عظیمی نژادان نیز به چشم می خورد. دکتر پریسا عظیمی نژادان دارای مدرک فوق تخصص جراحی پستان از دانشگاه شهید بهشتی تهران است.

  علاوه بر آن دکتر عظیمی نژادان دارای فلوشیپ فوق تخصصی جراحی پستان از فرانسه بوده و عضو جامعه جراحان پستان امریکا نیز است. خوب است اضافه کنیم ایشان عضو انجمن سنولوژی فرانسه نیز می باشند و در حوزه جراحی پستان تخصص ویژه ای دارند. این امر سبب شده بسیاری از بیماران از سراسر کشور به ایشان مراجعه نمایند و از تخصص به روزشان نهایت بهره را ببرند.

  بخوانید
  پرستار در منزل تهران ☎️ بهترین قیمت لیست 15تایی تعرفه

  راه‌های ارتباط با دکتر پریسا عظیمی نژادان

  • آدرس مطب: تهران، خیابان ولی عصر نرسیده به میدان ونک، خیابان چهاردهم گاندی، پلاک 11، طبقه چهارم
  • شماره تماس: 021887391502188206067
  • ساعات نوبت دهی: موردهای اورژانس در روزهای دوشنبه و چهارشنبه از ساعات 15 تا 18
  • وبسایت: draziminejadan.com
  • اینستاگرام: drparisaaziminezhadan@


  دکتر اعظم صلاتی جراح پستان

  دکتر اعظم صلاتی

  خوب است بدانید دکتر اعظم صلاتی فارغ التحصیل رشته پزشکی حرفه‌ای از دانشگاه علوم پزشکی تهران است و دارای بورد تخصصی جراحی عمومی از دانشگاه علوم پزشکی تهران می‌باشد.

  علاوه بر آن، این پزشک دارای مدرک فلوشیپ جراحی پستان از دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی نیز می‌باشد. دانش به روز این دکتر سبب شده تمامی بیماران به مطب آن مراجعه کنند و با اطمینان پروسه درمان خود را طی نمایند. تجربه و تعهد به بهبود درمان بیماران نیز از دیگر ویژگی‌های این پزشک است.

  راه‌های ارتباط با دکتر اعظم صلاتی

  • آدرس مطب اول: تهران، بلوار کشاورز بین جمالزاده و کارگر، پلاک 340، ساختمان پرشکان بهار، طبقه دوم واحد 10
  • آدرس مطب دوم: سعادت آباد، علامه جنوبی، بین خ 38 شرقی و 40 (جبلی)، پلاک 49، طبقه سوم واحد 6
  • ساعت کاری مطب: همه روزه از ساعت 10 تا 13
  • شماره تماس: 021669099840903993868
  • اینستاگرام: doctor.salatii@


  دکتر فرهاد موسی‌زاده متخصص جراحی پستان

  دکتر فرهاد موسی‌زاده

  دکتر فرهاد موسی زاده، با دارا بودن سال‌ها تجربه در زمینه جراحی پستان، از پزشکان حاذق حال حاضر ایران به شمار می‌آید. خوب است بدانید دکتر موسی زاده در زمینه عمل‌های زیبایی پستان و انکوپلاتستی و … از تخصص ویژه‌ای برخوردار است. وجود تخصص بالا در این پزشک سبب شده است اعتماد به این پزشک آسان شود و پروسه درمان به راحتی طی گردد. اخلاق مداری دکتر موسی زاده سبب گشته او همکاری خوبی با سایر اعضای تیم درمانی بیمارستان داشته باشد و در یک محیط تخصصی، برای کسب بهترین نتیجه تلاش نماید.

  راه‌های ارتباط با دکتر فرهاد موسی‌زاده

  • آدرس: تهران، خیابان ولی عصر، سه راه توانیر، رو به روی اورژانس بیمارستان دی، کوچه دوم گاندی، ساختمان پزشکان دی، پلاک ۱۲، طبقه ۸، واحد  C
  • شماره تماس: 021888709130933437688902188676929 02188870914
  • آدرس سایت: drmoussazadeh.com
  • اینستاگرام: drmoussazadeh


  دکتر فتانه ضیائی جراح پستان

  دکتر فتانه ضیائی

  دکتر فتانه ضیائی فوق تخصص سرطان سینه تهران می‌باشد. خوب است بدانید دکتر فتانه ضیائی دانش آموخته دانشگاه شهید بهشتی در زمینه فلوشیپ جراحی پستان است. ایشان در زمینه ماموپلاستی، جراحی سرطان و پروتز سینه تبحر خاصی دارند. خوب است بدانید دکتر ضیائی از دانش به روزی برخوردار است و از روش‌های جدید جهت درمان بیماران بهره می‌برد.

  اکثر مراجعین این دکتر از نحوه برخورد ایشان و تخصص بالای او راضی هستند و به دیگران توصیه می‌کنند به این پزشک مراجعه نمایند. خوب است بدانید این پزشک به حریم خصوصی افراد احترام می‌گذارد و اطلاعات شخصی آنان را فاش نمی‌کند. توانایی شنیدن با دقت، تفسیر و توضیح مسائل پزشکی به زبانی ساده و مفهومی برای بیماران از دیگر خصوصیات این پزشک است.

  راه‌های ارتباط با دکتر فتانه ضیائی

  • آدرس بیمارستان: تهران، اتوبان همت به سمت غرب، نرسیده به میدان المپیک، روبروی پارک جوان مردان، بیمارستان نیکان غرب
  • آدرس: خیابان خلیج فارس، روبروی اورژانس بیمارستان شهید فیاض ‌بخش، ساختمان پزشکان کیمیا، طبقه دوم، واحد 10
  • ساعت کاری: یکشنبه ها از ساعت 15 تا 20  و چهارشنبه ها از ساعت 17 تا 20
  • شماره تلفن: 09382289506
  • وبسایت: drziaei.com
  • اینستاگرام: dr.fatanehziaee@


  دکتر معصومه مشرقی متخصص جراح عمومی

  دکتر معصومه مشرقی

  دکتر معصومه مشرقی از بهترین دکترهای حوزه سرطان حال حاضر تهران است. او دارای مدرک جراحی عمومی، سینه و شکم می‌باشد که توانسته با دارا بودن تبحر بسیار خود نظر مساعد مراجعه کنندگان را جلب نماید. این پزشک با دارا بودن تبحر زیاد توانسته بسیاری از مراجعه کنندگان را به سلامتی کامل برساند. مهربانی دکتر مشرقی و حفظ حریم خصوصی بیماران در نظر ایشان سبب گشته این دکتر از محبوبیت قابل توجهی برخوردار باشد و نزد بیماران بسیار محبوب باشد.

  بخوانید
  بهترین جراح زیبایی زنان تهران (تلفن،اینستاگرام) لیست 20تایی

  راه‌های ارتباطی با دکتر معصومه مشرقی

  آدرس مطب: خیابان ولیعصر، خیابان دوم گاندی، روبه روب بیمارستان دی، پلاک 8، طبقه اول، واحد 4

  آدرس پیج اینستاگرام: drmshreghii@


  دکتر غلامرضا احتجاب 

  دکتر غلامرضا احتجاب

  دکتر غلامرضا احتجاب از بهترین متخصصین حوزه سرطان در استان تهران است. دکتر احتجاب فارغ التحصیل رشته رادیولوژی انکولوژی از دانشگاه شهید بهشتی تهران می‌باشد که از همان ابتدای سال‌های تحصیل موفق به نگارش مقاله‌های بسیاری در حوزه انکولوژی شده است.

  خوب است بدانید دکتر غلامرضا احتجاب از بهترین متخصصین حوزه پرتو درمانی و سرطان سینه به شمار می‌رود که در درمان بسیاری از بیماران خود موفق عمل نموده است.

  علاوه بر آن او از اخلاق مدارترین دکترهای تهران محسوب می‌شود که توانسته نظر مراجعه کنندگان خود را جلب نماید. بسیاری از مراجعه کنندگان این دکتر، ایشان را چون فرشته‌ای روی زمین می‌دانند که با دستان پرشفای خود مریضی را از تن افراد بیرون می‌کند.

  دکتر احتجاب توانسته در عرضه فعالیت خود از جمله دکترهای سرآمد باشد. رازداری این دکتر و همدردی او با بیماران در کنار تخصص بالای ایشان سبب شده بسیاری از بیماران او روزهای زیادی را جهت دیدار با دکتر در انتظار باشند.

  راه‌های ارتباط با دکتر غلامرضا احتجاب

  • آدرس: تهران، خیابان فاطمی غربی، بعد از چهارراه کارگر، نبش سیندخت شمالی، پلاک 13، طبقه 3، واحد 7
  • روزهای ملاقات: روزهای شنبه، دوشنبه و چهار شنبه از ساعت 16 الی 20 با تعیین وقت قبلی
  • شماره تماس مطب: 0216656958702166569588
  • اینستاگرام: @dr_ehtejab


  دکتر هلاله خوشبخت

  دکتر هلاله خوشبخت

  دکتر هلاله خوشبخت متخصص رادیوتراپی انکولوژی پرتودرمانی (پرتو درمانی) و متخصص درمان سرطان می باشد. خوب است بدانید این پزشک فارغ التحصیل دانشگاه شهید بهشتی تهران است و توانسته مقالات متعددی را با موضوعات روز دنیا به چاپ برساند.

  مقالات او در حوزه سرطان شناسی می تواند راهنمای بسیاری از افرادی باشد که تمایل دارند از مسائل روز دنیا در حوزه سرطان اطلاع پیدا نمایند. علم به روز و بالای این پزشک سبب شده بسیاری از بیماران از روزها قبل منتظر ملاقات با ایشان باشند.

  راه‌های ارتباط با دکتر هلاله خوشبخت


  دکتر صمد خضری جراح سینه

  دکتر صمد خضری

  در لیست بهترین فوق تخصص سرطان سینه تهران، می‌توان به دکتر صمد خضری نیز اشاره نمود. دکتر خضری دارای بورد تخصصی جراحی عمومی می باشد و علاوه بر آن دارای فلوشیپ جراحی سرطان است. این دکتر توانسته در مدت فعالیت خود در راستای بهبود حال بسیاری از بیماران اقدام نماید و بیماری آن ها را درمان نماید.

  دکتر خضری را می توان از بهترین دکترهای حال حاضر ایران به شمار آورد که از اخلاق خوبی برخوردار می باشد. این دکتر با حس همدردی زیادی که دارد توانسته آرامش زیادی را به بیماران هدیه دهد و پروسه درمانی آن ها را کوتاه تر نماید. دانش به روز دکتر خضری سبب شده خیال بیماران بابت طی نمودن پروسه درمانی راحت باشد و به این دکتر اعتماد کامل داشته باشند.

  راه‎‌های ارتباط با دکتر صمد خضری

  • آدرس مطب: تهران، سعادت آباد، میدان کاج، ابتدای سرو شرقی، مجتمع سعادت، طبقه 2 ، واحد 14
  • روزهای ملاقات: روزهای زوج از ساعت 16 تا 20
  • شماره تماس: 0212208364209190409060
  • وبسایت: drsamadkhezri.com
  • اینستاگرام: dr.s.khezri


  دکتر علی بخشی متخصص جراح عمومی

  دکتر علی بخشی

  دکتر علی بخشی از بهترین پزشکان حوزه سرطان تهران است. خوب است بدانید دکتر علی بخشی متخصص سرطان  و جراح تیروئید و غدد درون ریز می‌باشد که دوره تخصصی جراحی سرطان خود را در ایالات متحده گذرانده است.

  علاوه بر آن دکتر بخشی دوره پیشرفته سرطان پستان خود را در کشور فرانسه گذرانده است. رازداری این دکتر و محیط امن و آرام مطب سبب گشته تعداد زیادی از بیماران این پزشک را برای طی نمودن پروسه درمان خود انتخاب نمایند و از انتخاب خود رضایت کامل را داشته باشند.

  بخوانید
  بهترین متخصص اطفال در تهران (کودکان، نوزادان) 25 پزشک

  راه‌های ارتباط با دکتر علی بخشی

   • آدرس مطب: تهران، بلوار کشاورز، ابتدای جمالزاده شمالی، کوچه سرو، پلاک 1، طبقه 4، واحد7
   • شماره تلفن: 0933148850602166126065
   • روزهای کاری: دوشنبه و چهارشنبه17:30 تا 15:00
   • وبسایت: dralibakhshi.net
   • اینستاگرام: dr.alibakhshi@


  دکتر وحید حریری جراح پستان

  دکتر وحید حریری

  دکتر وحید حریری از بهترین دکتر سرطان سینه تهران می‌باشد و از پزشکان حاذقی به شمار می‌آید که در زمینه جراحی‌های زیبایی _ ترمیمی و سرطان تخصص دارند. خوب است بدانید دکتر حریری از بهترین متدهای روز دنیا بهره می‌برد و در استفاده از روش‌های ماستکتومی، انکوپلاستی، ماموپلاستی مهارت دارد.

  دکتر حریری توانسته است مدرک دوره پلاستیک و جراحی سینه خود را در بیمارستان ژرژ پمپیدو و سن لویی پاریس اخذ نماید و علاوه بر آن مدرک دوره لاپاراسکوپی خودش را از بیمارستان ژورژ پومپیدو فرانسه بدست آورد. همچنین می‌توان یاداوری کرد دکتر حریری دوره جراحی عروق را در کلیولند کلینیک آمریکا گذرانده است.

  بسیاری از مراجعه کنندگان این پزشک، ایشان را به عنوان پزشک حاذقی می‌شناسند که در تخصص خود از تجربه بسیار بالایی برخوردار است. وجود تعداد زیادی بیمار بهبود یافته در پرونده پزشکی ایشان نشان از وجود وجدان کاری بیدار در او، تجربه و البته تخصص این پزشک دارد. برای برقراری ارتباط با این پزشک و رزرو تاریخ ملاقات با شماره‌های مطب تماس بگیرید.

  راه‌های ارتباط با دکتر وحید حریری

  • آدرس: میدان آرژانتین، خیابان الوند، روبروی بیمارستان کسری، بن بست آریا، پلاک 2، ساختمان پزشکان آریا، طبقه اول
  • شماره تماس مستقیم با دکتر: 09120048120
  • تماس با منشی: 09120303249
  • تلفن مطب جهت رزرو نوبت: 02188732902
  • وبسایت: tehranbreastclinic.com
  • اینستاگرام: tehranbreastclinic@


  دکتر مسعود جمالی متخصص سرطان

  دکتر مسعود جمالی

  خوب است بدانید دکتر مسعود جمالی فارغ التحصیل پزشکی عمومی می‌باشد و علاوه بر آن متخصص پرتودرمانی و انکلوژی است. همچنین دکتر جمالی متخصص رادیوتراپی انکولوژی بوده که می‌تواند با تجربه بالای خود افراد را در زمینه درمان بیمه‌های حوزه سرطان سینه یاری بدهد. حفظ رازداری و حریم خصوصی اشخاص سبب شده بیماران با فراغ بال به مطب ایشان مراجعه نمایند و از خدمات مطب نهایت بهره را ببرند.

  راه‌های ارتباط با دکتر مسعود جمالی

  • آدرس بیمارستان: بخش رادیوتراپی و انکولوژی بیمارستان فوق تخصصی زنان صارم، شهرک اکباتان، انتهای فاز 3
  • شماره تماس: 0214702
  • روزهای کاری در بیمارستان: روزهای شنبه تمام وقت، دوشنبه صبح‌ها
  • آدرس مرکز رادیوتراپی روشنا: فلکه دوم صادقیه، ابتدای خیابان ستارخان، بلوار شهدای صادقیه جنوبی،کوچه پرویز پلاک 15، ساختمان مرکز جامع انکولوژی روشنا
  • شماره تماس: 02144204726
  • روزهای کاری مرکز: روزهای یکشنبه ظهر و عصر
  • آدرس مرکز جامع سرطان نگین آزادی: خیابان آزادی، نبش اسکندری شمالی، مرکز جامع سرطان نگین آزادی، مرکز جامع سرطان نگین آزادی
  • شماره تلفن: 0216275600
  • روزهای کاری: روزهای چهارشنبه صبح و عصر
  • وبسایت: drmasoudjamali.com
  • اینستاگرام: drmasoudjamali_com@


  دکتر مهسا توکل متخصص جراح عمومی و زیبایی

  دکتر مهسا توکل

  دکتر مهسا توکل دارای مدرک فوق تخصص فلوشیپ جراحی پستان می‌باشد و بیش از 10 سال در این عرصه سابقه کار دارد. دکتر توکل در حوزه درمان و زیبایی خدمات ویژه ای را ارائه می‌دهد و می‌تواند تشخیص‌های درستی را در رابطه با بیماری‌ها و اختلالات سینه زنان و مردان ارائه دهد. مهربانی این دکتر سبب شده مراجعه کنندگان او همواره از اخلاق خوب او یاد کنند و به بقیه افراد توصیه کنند به ایشان مراجعه نمایند.

  راه‌های ارتباط با دکتر مهسا توکل

  • آدرس مطب اول دکتر توکل : سعادت آباد، خیابان سپهر، نبش فخار مقدم، پلاك 52، طبقه دوم، واحد 6
  • ساعات حضور در مطب سعادت آباد: شنبه و دوشنبه ساعت 16 تا 20
  • آدرس مطب دوم دکتر توکل: تهران، ونک، خیابان نگار، مرکز ناباروری بهاران
  • شماره‌های تماس: 02188083348 (در ساعات مطب) و 09911580872 ( از ساعت 8:00 الی 20:00)
  • وبسایت: dr-tavakol.com
  • اینستاگرام: dr.mahsa.tavakol@
  بخوانید
  بهترین متخصص تغذیه تهران [آدرس،اینستاگرام] لیست 15تایی


  دکتر رقیه جلیلی

  دکتر رقیه جلیلی

  دکتر جلیلی در سال 1378 از دانشگاه علوم پزشکی ارومیه فارغ التحصیل شد و در سال 88 نیز توانست دانش اموخته رشته جراحی عمومی از دانشگاه علوم پزشکی ایران شود. ایشان از معروف ترین پزشکان حوزه سرطان سینه در ایران است که به دلیل دارا بودن تخصص بالا و مهارت بسیار، در کل ایران شناخته شده است.

  او متخصص جراحی عمومی و فوق تخصص جراحی پستان می‌باشد. نحوه برخورد خوب او با بیماران و مهارت او در جراحی‌های حوزه سرطان و آسیب شناسی سبب شده بسیاری از مراجعین ایشان، او را به سایر افراد معرفی نمایند. همدلی و تعامل خوب ایشان با بیمار، سبب شده حس آرامش بیشتری به افراد منتقل شود و پروسه درمان راحت تر طی گردد.

  راه‌های ارتباط با دکتر رقیه جلیلی

  • آدرس: خیابان قائم مقام، روبروی بیمارستان تهران کلینیک، پلاک 147، ساختمان پارسیان، طبقه چهارم
  • شماره تماس: 02188032254 09397377913
  • وبسایت: drjaliliroghieh.com


  دکتر علی حجت

  دکتر علی حجت

  دکتر علی حجت از بهترین جراحان سرطان سینه تهران است که از خانواده‌ای تحصیل کرده پا به جهان گذاشته است. دکتر حجت دارای افتخارات بی شمار زیادی می‌باشد که سبب شده بسیاری از افراد ایشان را به عنوان دکتر برتر ایران بشناسند.

  دکتر حجت توانسته است به عنوان اولین دکتر جراح، عمل برداشتن بافت‌های سرطانی و پیش سرطانی را در پستان‌های  پرخطر  با حفظ  پوست و نوک پستان (بازسازی اولیه سینه) انجام دهد و در این امر جز سرامدها حساب گردد.

  دانش به روز این پزشک سبب شده پزشکان با خیال راحت به این پزشک اعتماد نمایند و پروسه درمانی خود را زیر نظر او طی کنند.

  راه‌های ارتباطی با دکتر علی حجت

  • آدرس مطب اول: میدان کاج، ابتدای خیابان سرو غربی، جنب دبستان حکمت، پلاک 7، ساختمان میلان پرواز، طبقه اول، پلاک 8
  • تلفن تماس: 02122386718
  • آدرس مطب دوم: تهران، سعادت آباد، بین چهارراه سرو و میدان شهرداری، خیابان شهید ریاض بخشایش
  • شماره تماس: 02123026000
  • وبسایت: dralihojat.ir


  جمع بندی

  در مقاله فوق سعی کردیم 15 تا از بهترین دکترهای فوق تخصص سرطان سینه تهران را معرفی نماییم و آدرس و شماره تماس آن‌ها را ذکر کنیم. بدون شک موارد بیان شده صرفا گوشه‌ای از پزشکان حاذقی هستند که در حال حاضر در تهران وجود دارند.

  توصیه می‌کنیم هنگام مراجعه به پزشک حتما شماره نظام پزشکی ایشان را چک نمایید و قبل از مراجعه نظر افراد مراجعه کننده را جویا شوید. پزشک خوب حوزه سرطان، پزشکی است که از تخصص و تجربه‌ کافی در زمینه تشخیص، درمان و مراقبت از بیماران مبتلا به انواع مختلف سرطان برخوردار باشد.

  سوالات متداول فوق تخصص سرطان پستان تهران

  بهترین فوق تخصص سرطان سینه چه ویژگی‌هایی دارد؟

  در مرحله اول یک دکتر فوق تخصص سرطان سینه تهران باید از مدرک معتبری برخوردار بوده و ترجیحا در یکی از دانشگاه‌های دولتی تحصیل کرده باشد. در کنار آن باید از تجربه کافی نیز برخوردار شده و اطلاعات به روزی را در اختیار داشته باشد تا بتواند بهترین تشخیص‌ها را ارائه دهد. در کنار این امر باید به حریم افراد احترام بگذارد و اطلاعات شخصی آن‌ها را حفظ نماید.

  بهترین فوق تخصص سرطان سینه را چگونه بیابیم؟

  برای این منظور می‌توانید به سایت‌های مختلف مراجعه نمایید و پس از کسب اطلاعات لازم بهترین دکتر فوق تخصص سرطان سینه در تهران را بیابید. علاوه بر آن می‌توانید از اطرافیان خود نیز کمک بگیرید و از تجربه دیگران نهایت بهره را کسب نمایید.

  اقدامات پس از جراحی سینه شامل چه مواردی می‌گردند؟

  برای پاسخ به این سوال باید به نوع جراحی مورد نظر توجه نمایید و بر مبنای آن اقدامات مورد نظر را انجام دهید. برای این منظور بهتر است از پزشک مربوطه کمک بگیرید و از راهنمایی ایشان برخوردار شوید. بهترین راهکار لازم برای گذراندن دوران نقاط استراحت کافی و میل نمودن غذاهای رژیمی است.

  با امتیاز به مقاله از ما حمایت کنید😍

  میانگین امتیازات ۵ از ۵
  از مجموع ۱ رای

  تیم نویسندگی سایت در تهران

  این مقاله به کوشش اعضای تیم محتوای سایت در تهران تولید شده است. ممنون میشویم با نظرات و بازخوردهایتان تیم "درتهران" را در انتشار هرچه بهتر محتواهای مفید و کاربردی یاری دهید.

  نوشته های مشابه

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  دکمه بازگشت به بالا